71706 LEGO Ninjago Cole‘i kiirauto

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 11.90

Juba otsas

  • Vanusele: 4-...
  • Koosneb: 52 osast
  • Mõõdud: 14.1*15.7*6.1
  • Tootekood: 71706

Ei sobi alla 3-aastastele

 Kihuta ringi Cole’i kiirautos, kui ta proovib ohtlikus videomängus Prime Empire lõksust välja saada. Kuid vaata ette! Digi Cole’i ajab hõljuklaual taga kuri Hausner, kes tahab ta oma ahela ja juhtseadisega ühendatava relva abil kinni püüda. Sa pead ta alistama ning saama oma valdusse hinnalise Key-Tana. See on lahing, mille Digi Cole peab võitma!

Lõbus mängukomplekt tagaajamisteks mänguauto ja kahe minifiguuriga!

Lapsed saavad ehitada ja vaadata Cole’i kiirautot või lavastada põnevad lahingud hõljuklaual sõitva kurja Hausneriga Prime Empire’is.

See LEGO® NINJAGO® Cole’i kiirauto (71706) ja kaks minifiguuri sobivad suurepäraselt mänguautode ja NINJAGO tegelaskujude fännidele. Lastele meeldib see hõlpsalt kokkupandav NINJAGO auto. Nad saavad elustada videomängust Prime Empire pärit lood oma ninjakangelase NINJAGO Digi Cole'iga, kes istub oma miniauto roolis ja astub hinnalise Key-Tana kättesaamiseks võitlusse Hausneri vastu. Uus lõbus viis ehitamiseks! Instructions PLUS on digitaalne ja interaktiivne juhend, mis aitab lastel selle mänguauto kokku panna. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, nii et ka väiksemad lapsed saavad ehitada seda lahedat LEGO klotsidest mudelit. Ideaalsed LEGO kingitused LEGO NINJAGO 4+ mänguasjad pakuvad koolieelikutele võimalust astuda tegevusrohkesse maailma, kus võib oma kujutlusvõime vabalt rändama lasta. Lapsed saavad õppida oma lemmiktegelaskujude, -sõidukite ja -hoonete ehitamist. Need komplektid, milles on ehitamist hõlbustavad põhiklotsialused, on loodud spetsiaalselt algajate ehitajate jaoks, et nad võiksid oma mudelite ehitamisest rõõmu tunda.

• Lõbus LEGO® NINJAGO® mänguautokomplekt Cole’i kiirautoga. See hõlpsasti kokkupandav LEGO komplekt sobib suurepäraselt koolieelikutele, kes saavad õppida ehitamist ja suurendada sellega oma enesekindlust.
• Selle mänguauto kere koosneb põhiklotsist, mis hõlbustab kiirauto ehitamist, lisaks on selles Digi Cole ja hõljuklaual Hausner. Koolieelikutel on põnev oma kujutlusvõimet kasutades elustada videomängust Prime Empire pärit stseenid.
• 2020. aasta jaanuaris saabuv eriline mänguasi sisaldab NINJAGO® Digi Cole’i ja Hausneri kokkupandavaid figuure, kes peavad legendaarseid lahinguid videomängus Prime Empire.
• See 52-osaline mänguauto lastele pakub lihtsat ehitamisvõimalust alates 4 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning on ka suurepäraseks pühadekingiks. Mängukomplekt innustab ninjafänne mängima loomingulisi mänge põnevas NINJAGO® maailmas.
• LEGO® NINJAGO® autod sobivad suurepäraselt kodus mängimiseks, aga need võib ka kotti pista ja igale poole kaasa võtta. Kiirauto mõõtmed: kõrgus 4 cm, pikkus 10 cm ja laius 6 cm.
• Selle mänguautokomplekti jaoks ei ole vaja patareisid – selle paneb tööle laste kujutlusvõime. Nii ei pea NINJAGO® võidusõidud ega lahingud kunagi lõppema.
• Digijuhised Instructions PLUS, milles on intuitiivsed režiimid suumimiseks, pööramiseks ja kummituste kuvamiseks, aitavad koolieelikutel ehitamist õppida. Neil on tore näha, kuidas mänguasjad ellu ärkavad.
• LEGO® 4+ kokkupandavad mänguasjad tutvustavad lastele suurt maailma, kus on nende lemmiktegelased filmidest, telesarjadest ja igapäevaelust. Need aitavad mõista ehitusetappe ning suurendavad nende enesekindlust.
• LEGO® klotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® maailmas.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO ehituskomplektidega ei pea sa millegi pärast muretsema.