Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Kuidas valida koolikotti? Millist koolikotti valida? Räägime ka LEGO® koolikotist

Milline koolikott valida? Anname Sulle mõned näpunäited, mida peaksid koolikotti valides silmas pidama. Sinu lapse koolikott peaks alati sobituma lapse pikkusega. Ära osta liiga suurt koolikotti. Võimalusel proovi kotti selga koos üleriietega ja ilma. Pea meeles, et talvejope või -mantel võivad lisada lapsele lisa suurust, mistõttu peaks ostetav koolikott olema lihtsasti reguleeritavate traksidega.LEGO® koolikottidel on mugavalt reguleeritavad traksid, mida saab reguleerida vastavalt lapse suurusele ja riietusele. Lapsel on lihtne ka ise koolikotti paremini selga sobitada.

Jälgi, et lapse koolikott ei oleks liiga raske. LEGO® koolikotid on väga kerged, mis võimaldavad sinna sisse paigutada rohkem esemeid. Koolis käimise ajal püüa jälgida, et võimalusel ei ületaks pakitud koolikott koos asjadega 15% lapse kehakaalust. Alati ei ole see võimalik, seepärast paki iga päev koolikott uuesti. Muutke see lapsega koos igapäevaseks rutiiniks. Nii väldite üleliigsete asjade/raskuse kaasas kandmist. Kooliõhtul asju kokku pannes, vaata, et raskemad asjad oleksid seljale lähemal, nii on lapsel neid lihtsam kanda. LEGO® kottides on raskemate raamatute paigal hoidmiseks koti sees spetsiaalne tasku.

Säti rihmad nii, et koolikott oleks ilusti lapse seljal mitte ei ripuks puusadest allpool. Hea on, kui saad valida lapsele polsterdatud ergonoomilise seljakoti. Olulist rolli mängib ka rinnakinnitus, mis teeb koolikoti kandimise palju mugavamaks ja kergemaks.

Koolikotti ostes pööra tähelepanu sellele, et kott oleks varustatud helkuritega igast küljest, et Sinu laps oleks liikluses paremini nähtav. LEGO® kottide puhul on pööratud turvalisusele tähelepanu ning kotte kaunistavad pimeda saabudes helkurribad ja elemendid. Võiksid jälgida ka seda, et koolikoti materjal oleks vettpidav, et vältida õpikute ja vihikute märjaks saamist vihma korral.

Klotsipood.ee müüdavatel LEGO® koolikottidel on kõik eelnevalt nimetatud omadused täidetud. LEGO® kottidel on põhjalikult läbi mõeldud panipaigad asjade mugavamaks paigutamiseks. Kotil on sahtel pinali jaoks, veepudeli ning einekarbi jaoks, mille saad osta lisaks. Koti sees on lisaks olemas spetsiaalne rõngas võtme hoidmiseks, et see oleks alati kindlas kohas. Kottidega on kaasas ka eraldi trenniriiete kott, mida saad mugavalt kinnitada koolikoti külge.

Klotsipood.ee ja LEGO® soovivad Sinu lapsele rõõmsat, kerget ja turvalist kooliteed!

Oma koolikoti saad välja valida siit.

Avaldatud: 09.07.2019

Klotsipoes on müügil koolikotid eri vanuses lastele. LEGO koolikotid on kerged, ergonoomilised, PVC vabad, helkuritega varustatud ja mis ei ole laste jaoks vähem tähtis - ägeda disainiga!

Avaldatud: 19.06.2017

Spinner ehk näpuvurr on uus ja kiiresti ülipopulaarseks saanud trendikas toode noorte seas! Kõik tahavad omada seda pisikest vidinat, mida sõrmedevahel keerutada.

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud