Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Ehitusvõistlus 2018

Võitjad on selgunud!

Aitäh Sulle LEGO sõber, kes Sa võtsid osa Klotsipoe ehitusvõistlusest! Meil oli tänu Sulle palju huvitavat vaatamist ja lugemist. Meil on väga hea meel, et olete ka oma vanemad ehitusvõistluse tööde teostamisel appi kutsunud. Palju vägevaid ideid said tänu LEGO klotsidele reaalsuseks. Kauba laadimise väljak, mis toimib elektromagneetilise banaanimootoriga, jalgpallimäng superkangelastega ning liikuvad kodud on vaid mõned näited vahvatest ideedest, mis meie võistlusele jõudsid. Sel korral otsustasime auhinnad jagada järgmiselt:

LEGO Duplo peaauhind: Caspar Pärn, 6a “Rongi-kosmosejaam-linn”
LEGO Duplo 10874 auruvedur + karikas

LEGO tüdrukud peaauhind: Evelin 12.a “Kui elaksin LEGO maailmas, oleksin selline”
LEGO Friends 41101 Heartlake hotel + karikas

LEGO poisid peaauhind: Andrei 6a ja isa “Meremuuseumi Lennusadama Angaarid”
LEGO City 60197 reisirong + karikas

Publiku lemmik: Mihhael 10a "Mu kodumaa kaitsevägi"
LEGO Klotsipood.ee kinkekaardi 25€ väärtuses

Lisaks jagame auhindadeks välja:
LEGO City 60115 + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart (saadame elektrooniliselt): Markko Tellisaar 7a “WeDo linnak”
LEGO 51498 joonlaud + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart (saadame elektrooniliselt): Markus 6a “Lego linn”
LEGO spordikott Ninjago Cole 20026-1714 + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart (saadame elektrooniliselt): Oliver Rand 7a : “Looduse sõbrad”
LEGO Friends lamp + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart (saadame elektrooniliselt): Emili ja Evelina Matjušenko, 10 ja 6a “Kassimaja”

Võitjatega võetakse ühendust e-maili teel. 

Ootame Sind järgmisel aastal taas osalema! 

_______________________________________________________________________

Sellel aastal toimub Klotsipood.ee LEGO® ehitusvõistlus juba üheksandat korda. Võistluse eesmärk on arendada laste ning noorte kujutlusvõimet ja loovust! Innustada peresid ühistegevusele. Anda lastele võimalus ja motivatsioon päris mängudega tegelemiseks.
Eelnevate aastate jooksul on ehitusvõistlusele saadetud üle 4500 laheda töö ning oleme jaganud välja hulga põnevaid auhindu. Juba viiendat aastat saab ehitusvõistluse võitja lisaks LEGO® auhinnale ka võidukarika.

Arvutid ja nutiseadmed sisustavad üha enam laste vaba aega. Kuigi nii nimetatud päris mänguasjad on olemas, sirutatakse siiski sageli käsi pigem elektroonikaseadme poole. Meie eesmärk on pakkuda lastele võimalus tegeleda rohkem päris mängudega. Ehitusvõistluse ägedad LEGO® auhinnad on motivatsiooniks, et leida aega ideede genereerimiseks ning nende realiseerimiseks. Kuna LEGO® ehitised tuleb üles pildistada ning meie koduleheküljel võistlusele registreerida, siis vajavad lapsed tihti selleks ka vanemate abi. Lapsed ja vanemad saavad tegutseda koos. Loodetavasti saame tuua palju mängurõõmu ja põnevust paljudesse kodudesse!

Kõigil on võimalus võita! LEGO võistluse võitja valib źürii. See tähendab, et igal tööl on võidu võimalus. Võitjaks osutub töö, mis oma seletamatul moel köidab enim źürii liikmete tähelepanu.


Teema

Sel korral on võistluse teemaks "Kui ma elaksin LEGO maailmas". Milline on Sinu LEGO maailm? Milline näeb välja Sinu LEGO maailmas koolimaja, lastead, raamatukogu, spordiväljak... terve tänav või lausa terve elurajoon! Millised on elanikud Sinu LEGO maailmas? Pane oma loovus tööle!


Vaata! Vaata võistlusele saadetud töid.Hinda! Aita leida publiku lemmik.


Üldised tingimused

Võistlusele ootame fotosid LEGO ehitistest, mille Sa oled ise kokku pannud. Kui Sinu nägemus ei piirdu ainult ühe LEGO ehitisega, võid esitada võistlusele loomulikult ka mitu tööd!

Kõik sobilikud tööd avaldatakse www.klotsipood.ee internetilehel. Esitatud fotod võivad leida kasutust konkursi korraldaja www.klotsipood.ee poolt tulevikus loodavates materjalides, mis on mõeldud avalikuks kasutamiseks. Fotode avaldamise eest ei maksta autoritasu. Esitades oma töö võitlusele, nõustud osalemise tingimustega.
Konkursi korraldajal on õigus mittekorrektseid, ebasündsaid või muul viisil konkursi mõttega mitteseostuvaid pilte mitte avaldada ja lehelt kõrvaldada. Samuti eemaldatakse ühe ja sama töö korduvesitused.

Ehituskonkursi kestvus ja võitjate valimine

Klotsipood.ee LEGO ehitusvõistlusele 2018 saab töid esitada 17.11.2018 – 7.01.2019. kõigil soovijatel on piisavalt aega ehitada ja soovi korral ka mitu tööd esitada.

Alates 8.01.2019 – 18.01.2019 saavad kõik meie veebikülastajad töid hinnata. Veebi külastajate hääletuste põhjal valitakse välja publiku lemmik.

LEGO võistluse võitjad valib źürii. See tähendab, et igal tööl on võidu võimalus. Võitjaks osutub töö, mis sel aastal köidab źürii liikmete tähelepanu kõige rohkem või tõuseb oma seletamatul viisil teistest esile. Võistluse tulemused tehakse teatavaks 21.01.2019. Võitjatega võetakse isiklikult ühendust ja nende nimed avaldatakse www.klotsipood.ee koduleheküljel.

Konkursi võidutööde auhinnad saadetakse võitjatele välja kohe, kui võitjaga on kontakt saavutatud. Auhindu ei saa välja võtta rahas, vahetada rahaks ega vahetada mõne muu toote vastu.

Tööde esitamise tingimused

Osaleda võivad kõik soovijad! Töid saab võistlusele esitada järgmiselt:
• LEGO Duplo klass - kasutatud DUPLO klotse
• LEGO klass - kasutatud LEGO klotse. Jaguneb kaheks: Tüdrukute teemad, Poiste teemad
• Konkursile saab registreeruda ja pilte saata ainult www.klotsipood.ee veebilehe kaudu.
• Konkursile esitatav foto peab olema osaleja(te) enda kokku pandud LEGOst.
• Iga osaleja võib esitada piiramatul arvul töid, kuid tingimuseks on, et neil oleks silmnähtavalt erinevad ehitised.
• Üleslaetavad pildid peavad olema JPG formaadis, millede maht ei ületa 1000KB.
• Fotode üleslaadimisega kinnitab võistlusel osalev kasutaja, et on fotol toodud LEGO ehitise ise kokku pannud.
• Fotode digitaalne töötlus on lubatud ainult piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks ja vähesel määral heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.
• Fotod avaldatakse sellislt nagu need võistlusele esitatakse. (Klotsipood.ee ei töötle, lõika ega pööra pilte).
• Töö esitamisel tuleb lisada korrektsed kontaktandmed, et saaksime võidu korral ühendust võtta.
• Kõik võistlustööd vaadatakse enne avaldamist üle www.klotsipood.ee administraatori poolt, mistõttu ei ilmu töö koduleheküljele koheselt peale üles laadimist.
• Klotsipood.ee`l on õigus avaldada võistlusele saadetud pilte oma koduleheküljel (www.klotsipood.ee) ja Facebooki fännilehel.
• Klotsipood.ee`l on õigus hiljem saata võistlusele registreerinud isiku e-mailile uudiskirja, millest saajal on võimalik soovi korral iga hetk loobuda.
• Võistlusel saadud auhindu ei saa välja võtta rahas, vahetada rahaks ega vahetada mõne muu toote vastu.

Auhinnad

LEGO Duplo peaauhind:
LEGO Duplo 10874 auruvedur + karikas

LEGO tüdrukud peaauhind:
LEGO Friends 41101 Heartlake hotel + karikas

LEGO poisid peaauhind:
LEGO City 60197 reisirong + karikas

Publiku lemmik saab auhinnaks on
LEGO Klotsipood.ee kinkekaardi 25€ väärtuses

Lisaks jagame auhindadeks välja:
LEGO City 60115 + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart
LEGO 51498 joonlaud + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart
LEGO spordikott Ninjago Cole 20026-1714 + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart
LEGO Friends lamp + 10 eur Klotsipood.ee kinkekaart

Aita meil leida publiku lemmik!

Tööd avatakse
hindamiseks
08.01.2019

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud