Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Ehitusvõistlus 2017

Klotsipood.ee seitsmes LEGO Ehitusvõistlus 2017 on lõpule jõudnud. Suur, suur tänu kõikidele suurtele ja väikestele LEGO sõpradele, kes saatsid meile pilte oma ägedatest ehitistest! Võistlusele saabus palju töid, mis igaüks väljendas seda, mil viisil Eesti ja siin olevad mured ja rõõmud meie laste südames on.

Palju oli kujutatud Eesti kaarti – igaüks omal huvitaval viisil. LEGOst oli ehitatud ka eesti sümboleid: lipp, rukkilill, suitsupääsuke, Pikk Hermann. Tore on lugeda tööde kirjeldusi, kus on näha, et mõne töö kallal on vaeva näinud isegi terve pere – aitäh, et panite oma tööde valmimisse kogu hinge! Palju oli käsitletud metsa teemat. Meile jäi silma Emili töö, mis juhtis kujundlikult tähelepanu sellele, et peaksime rohkem hoolima puhtusest meie kodu ümber ja seda mitmel tasandil – füüsilist puhtust ning ka vaimset puhtust. Kaile tööd vaadates tuli naeratus suule. Suur rõõm on näha, et lastel on veel vanaemasid ja vanaisasid maal, kelle juurde maale loodusesse minna. Meile meeldis ka Kaile töö, kus ta kujutab mänguväljakut, mis on tema venna ja külalaste unistus. Silma paistis ka Koit Reinkubjase töö “Munapühad ilma LEGOta ei ole õiged munapühad”. Tundub, et see masin tõesti toimis. Huvitava idee ja teostusega jäi silma Aaroni ja Ursula töö “eesti kultuurikuubik”. Väga äge!

Teemegi siin kohal teatavaks võistlustööd, mis sellel aastal meie žüriile silma jäid oma idee, lihtsuse või keerukuse, teostuse või uudsuse poolest ning väärivad meie meelest esile tõstmist.

LEGO Duplo kategoorias:
Anna Helene Rauk, 5a “Eestimaa”: LEGO Duplo 10840 Suur laat + Yomi vitamiinid + karikas

LEGO tüdrukud kategoorias:
Kaile Kink, 11a, “Mänguväljak oma küla lastele”: LEGO 41188 Elves põgenemine Goblinite kuninga kindlusest + Yomi vitamiinid + karikas

LEGO poiste kategoorias:
Emil Otelemb Karlson, 7a, “Eesti prügist puhtaks!”: LEGO 70618 Ninjago Destinys Bounty + Yomi vitamiinid + karikas

Publiku auhind: Kutt Kaur Tooming ja Robin, Auhind: LEGO Klotsipood.ee 25€ kinkekaart

Artur Galazan, 11a, “Munapühad ilma LEGOta ei ole õiged munapühad.”, Auhinnaks LEGO Nexo Nights 70310 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur
Koit Reinkubjas, 17a, “Ühtset Eestit ehitamas”, Auhinnaks LEGO Ninjago 70752 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur
Tuuli ja Elis, 11 a. ja 8 a., 11a “Eesti rahvuslinnuke - suitsupääsuke (3D)”, Auhinnaks LEGO Elves 41071 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur
Aaron Saluste ja Ursula Saluste, 9a, “Eesti kultuurikuubik”, Auhinnaks LEGO kustutuskummide komplekt 51519 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur
Kadri Grete, 7a “Meie pere tervitus Eesti Sünnipäeva puhul“, Auhinnaks LEGO Friends Cupcake 3D pinal + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur

Võitjatega võetakse ühendust ning auhinnad saadetakse välja hiljemalt 26.01.2018.

Täname veel kord osalejaid ning ootame teid kõiki taas ehitama järgmisele ehitusvõistlusele, millest anname teile kindlasti teada. Jälgige meie kodulehekülge, Facebooki fännilehte ja liituge uudiskirjaga, et olla kursis uute toodete ja põnevate mängudega. Ehitamisrõõm on kõige suurem rõõm!

____________________________________________________________________________________

Klotsipood.ee LEGO® ehitusvõistlus toimub sel aastal juba kaheksandat korda. Pühendusega vabariigi sünnipäevale, soovime selle aasta võistluse teema valikuga, kutsuda peresid üles mõtlema teemal "Minu kodu. Minu Eesti." Loe läbi võistluse reeglid (eriti kui osaled esimest korda:). Siit saad vastuse kõikidele küsimustele.

Võistluse eesmärk on arendada laste ning noorte kujutlusvõimet ja loovust! Innustada peresid ühistegevusele. Seitsme eelneva aasta jooksul on ehitusvõistlusele laekunud üle 4000 laheda töö ning oleme jaganud välja hulga põnevaid auhindu. 

Arvutid ja nutiseadmed sisustavad üha enam laste vaba aega. Kuigi nii nimetatud päris mänguasjad on olemas, sirutatakse siiski sageli käsi pigem elektroonikaseadme poole. Ehitusvõistlus kutsub lapsi taas päris mängudega tegelema! Kuna LEGO® ehitised tuleb üles pildistada ning Klotsipoe koduleheküljel võistlusele registreerida, siis vajavad lapsed tihti selleks ka ema, isa abi. Lapsed ja täiskasvanud saavad tegutseda koos.

Kõigil on võimalus võita! LEGO võistluse võitja valib źürii. See tähendab, et igal tööl on võidu võimalus. Võitjaks osutub töö, mis oma seletamatul moel köidab enim źürii liikmete tähelepanu.

_____________________________________________________________________________________________


Võistluse teema

"Minu kodu. Minu Eesti." Mäletan oma lapsepõlvest, et pidime kord koolis joonistama oma unistuste kodu. Minu jaoks oli, see tol hetkel suure aiaga talumaja, mille fassaadil lehvis riigilipp. Mis on kodu ning millised seosed on Sinul oma kodu, kodumaa ja Eestiga? Kodu võib olla korter, maja, kus me elame, maakodu, suvila. Ehita need LEGOst. Kodu on perekond ja sõbrad. Kodutunde võivad tekitada hommikused pannkoogid, õunapuu, mille otsa suvel ronida saad - pisikesed ajsd meie ümber. Kõiki neid asju saad kujutada LEGOst ehitades. Sinu töö võib kujutada rõõme ja muresid, mis seostuvad Sul meie kodumaaga. Miks mitte ehitada LEGO laulukaar või hoopis kujutada laulu- ja tantsupeo rongkäiku. Võib-olla inspireerib Sind meie riigi sümboolika või mõni ese või asi, mis on Sinu jaoks väga tähtis. Või on Sul hoopis oma ettekujutus tuleviku Eestist. Pane oma loovus tööle. Mõtle ka pealkirjale, mille oma tööle annad.


Vaata! Vaata võistlusele saadetud töid.Hinda! Aita leida publiku lemmik.

Üldised tingimused

Võistlusele ootame fotosid LEGO ehitistest, mille Sa oled ise kokku pannud. Kui Sinu nägemus ei piirdu ainult ühe LEGO ehitisega, võid esitada võistlusele loomulikult ka mitu tööd!

Kõik sobilikud tööd avaldatakse www.klotsipood.ee internetilehel. Esitatud fotod võivad leida kasutust konkursi korraldaja www.klotsipood.ee poolt tulevikus loodavates materjalides, mis on mõeldud avalikuks kasutamiseks. Fotode avaldamise eest ei maksta autoritasu. Esitades oma töö võitlusele, nõustud osalemise tingimustega.

Konkursi korraldajal on õigus mittekorrektseid, ebasündsaid või muul viisil konkursi mõttega mitteseostuvaid pilte mitte avaldada ja lehelt kõrvaldada. Samuti eemaldatakse ühe ja sama töö korduvesitused.

Ehitusvõistluse kestvus

LEGO Klotsipood.ee ehitusvõistlusele 2017 saab töid esitada 01.11.2017 – 07.01.2018. 

Alates 08.01.2018-14.01.2018 saavad kõik meie veebikülastajad töid hinnata. Veebi külastajate hääletuste põhjal valitakse välja publiku lemmik.

LEGO võistluse võitja valib źürii. See tähendab, et igal tööl on võidu võimalus. Võitjaks osutub töö, mis sel aastal köidab źürii liikmete tähelepanu kõige rohkem või tõuseb oma seletamatul viisil teistest esile. Võistluse tulemused tehakse teatavaks 15.01.2017.a. Võitjatega võetakse isiklikult ühendust ja nende nimed avaldatakse www.klotsipood.ee veebis ning Facebooki fännilehel.

Konkursi võidutööde auhinnad saadetakse võitjatele välja kohe, kui võitjaga on kontakt saavutatud. Auhindu ei saa välja võtta rahas, vahetada rahaks ega vahetada mõne muu toote vastu.

Tööde esitamise tingimused

Osaleda võivad kõik soovijad! Osalejad jaotatakse klassidesse ehitusmaterjalide järgi:
• LEGO Duplo klass - kasutatud DUPLO klotse
• LEGO klass - kasutatud LEGO klotse. Jaguneb kaheks: Tüdrukute teemad, Poiste teemad
• Konkursile saab registreeruda ja pilte saata ainult www.klotsipood.ee veebilehe kaudu.
• Konkursile esitatav foto peab olema osaleja(te) enda kokku pandud LEGOst.
• Iga osaleja võib esitada piiramatul arvul töid, kuid tingimuseks on, et neil oleks silmnähtavalt erinevad ehitised.
• Üleslaetavad pildid peavad olema JPG formaadis, millede maht ei ületa 1000KB.
• Fotode üleslaadimisega kinnitab võistlusel osalev kasutaja, et on fotol toodud LEGO ehitise ise kokku pannud.
• Fotode digitaalne töötlus on lubatud ainult piltide lõikamiseks, suuruse muutmiseks ja vähesel määral heleduse/tumeduse ja kontrastsuse parandamiseks.
• Fotod avaldatakse sellislt nagu need võistlusele esitatakse. (Klotsipood.ee ei töötle, lõika ega pööra pilte).
• Töö esitamisel tuleb lisada korrektsed kontaktandmed, et saaksime võidu korral ühendust võtta.
• Kõik võistlustööd vaadatakse enne avaldamist üle www.klotsipood.ee administraatori poolt, mistõttu ei ilmu töö koduleheküljele koheselt peale üles laadimist.
• Klotsipood.ee`l on õigus avaldada võistlusele saadetud pilte oma koduleheküljel (www.klotsipood.ee) ja Facebooki fännilehel.
• Klotsipood.ee`l on õigus hiljem saata võistlusele registreerinud isiku e-mailile uudiskirja, millest saajal on võimalik soovi korral iga hetk loobuda.

Peaauhinnad

LEGO Duplo klassisLEGO Duplo 10840 Suur laat + Yomi vitamiinid + karikas
LEGO klassis, tüdrukutele: LEGO 41188 Elves põgenemine Goblinite kuninga kindlusestYomi vitamiinid + karikas
LEGO klassis, poistele: LEGO 70618 Ninjago Destinys BountyYomi vitamiinid + karikas

Publiku lemmik saab auhinnaks LEGO Klotsipood.ee kinkekaardi 25€ väärtuses

Lisaks lähevad loosirattasse:
• LEGO Ninjago 70752 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur
• LEGO Nexo Nights 70310 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur
• LEGO Elves 41071 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur
• LEGO kustutuskummide komplekt 51519 + Klotsipood.ee kinkekaart 10 eur

Aita meil leida publiku lemmik!

Tööd avatakse
hindamiseks
08.01.2018

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud
Website Security Test