Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

Spinner ehk näpuvurr - kas sama populaarne kui LEGO®?

Spinner ehk näpuvurr on uus ja kiiresti ülipopulaarseks saanud trendikas toode noorte seas! Kõik tahavad omada seda pisikest vidinat, mida sõrmede vahel keerutada.

Kas tõesti saab öelda, et viimaste kuudega populaarsust kogunud näpuvurr on praegu laste hulgas sama populaarne kui LEGO®?

Neid kahte siiski võrrelda ei saa, sest LEGO® on palju pikaajalisem ning tohutuid võimalusi pakkuv maailm, kuid võib kindlalt väita, et see pisike vidin on tekitanud teatava buumi. Kui alguses hullutasid spinnerid koolilapsi, siis nüüd spinnivad ka lasteaialapsed. Seda pisikest pöörlevat mänguasja on Eestis müüdud juba üle 20 000 eksemplari.

Lapsed on spinneriga üli osavad. Näpuvurriga on võimalik teha erinevaid trikke - sõrme- või föönitrikk, tornitrikk ja tagurpidinips, selja tagant trikk ja sõrmenukinips, õlatrikk ja põlvetrikk. Lastel meeldib üksteisele väljakutseid esitada ja isegi spinnimise võistlusi korraldada. Aga miks mitte! :)

Avaldatud: 09.07.2019

Klotsipoes on müügil koolikotid eri vanuses lastele. LEGO koolikotid on kerged, ergonoomilised, PVC vabad, helkuritega varustatud ja mis ei ole laste jaoks vähem tähtis - ägeda disainiga!

Avaldatud: 19.06.2017

Spinner ehk näpuvurr on uus ja kiiresti ülipopulaarseks saanud trendikas toode noorte seas! Kõik tahavad omada seda pisikest vidinat, mida sõrmedevahel keerutada.

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud