Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21046 LEGO Architecture Empire State Building

€ 119.90
Laos olemas
Vanusele: 16+
Koosneb: 1767
Mõõdud: 35*19*11,5
Tootekood: 21046

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Selle imelise LEGO Architecture’i sarja komplektiga saate klots-klotsi haaval maailmakuulsat Empire State Buildingu ülesehitust avastada. New York City südames asuva Empire State Buildingu tornid kõrguvad üle ümbruskonna pilvelõhkujate. Selle antenn ulatub 443 m (1453 jala) kõrguseni. Hoonet hakati ehitama 1930. aastal ja see sai valmis 1931. aastal. Lõpliku kõrguse sai 1950. aastal, kui sellele lisati antenntorn. Ehitis on jätkuvalt üks maailma populaarsemaid turismiobjekte, meelitades uudistama umbes neli miljonit külastajat aastas. See LEGO Arcitecture’i versioon kopeerib tõetruult ehitise rabavat sümmeetrilist disaini. Sellel on kõik olemas – alates neljast rippseinfassaadist, lõpetades art deco stiilis antennitorniga – ning selle kõrgus on üle 55 cm (21“), mis teeb sellest sarja LEGO Architecture kõrgeima mudeli (seisuga juuli 2019). Klotsidest alusplaat kujutab Viiendat avenüüd ja ümbruskonna teid koos kollaste taksodega. Mudelile annab viimase lihvi dekoratiivne nimeplaat.

Uuri eepilise Empire State Buildingu arhitektuurilist ülesehitust!

Komplektiga „LEGO Architecture 21046 Empire State Building“ jõuab teie LEGO klotsidest ehitamise oskus uuele tasemele. New York City südames asuva Empire State Buildingu tornid kõrguvad üle ümbruskonna pilvelõhkujate. Hoone ehitamisega alustati 1930. aasta 17. märtsil ja juba aasta ja 45 päeva hiljem (1931. aasta 1. mail) avas see ärikeskusena uksed. Ehitisele lisati 1950. aastal meetreid ikoonilise antennitorni lisamisega. Praeguse seisuga (juuli 2019) sarja LEGO Architecture kõrgeim (55 cm (21“)) mudel on ehitise detailne ja tõetruu koopia. Sellel on sümmeetriliste joontega neli rippseinfassaadi ja art deco stiilis antennitorn. Klotsidest alusplaat kujutab Viiendat avenüüd ja ümbruskonna teid koos kollaste taksodega. Mudelil on ka dekoratiivne nimeplaat. Selle 360° vaadeldava mudeli kokkupanek tagab põneva ja nauditava ehituskogemuse ning see ikooniline mudel sobib ka väga hästi kaunistama kodu- ja kontoriruume. See on loodud kõigile, kes on huvitatud arhitektuurist, reisimisest, ajaloost ja projekteerimisest.

• LEGO® Architecture‘i versioon New Yorgi kuulsast Empire State Buildingust.
• 360° ulatuses esitletava mudeli juurde kuuluvad neli detailset fassaadi, hõbedavärvi antennitorn ja klotsidest alusplaat, mis kujutab Viiendat avenüüd ja ümbruskonna teid kuue kollase taksoga.
• 55 cm (21“) kõrgune Empire State Buildingu mudel on sarja LEGO® Architecture kõrgeim mudel (seisuga juuli 2019).
• Komplekti brošüüris on teave ehitise disaineri, arhitektuuri ja ajaloo kohta ning samuti ajaloolised faktid Empire State Buildingi ja selle arhitektuurilise pärandi kohta. (Ainult inglise keeles. Muudes keeltes teabe saab alla laadida lehelt LEGO.com/architecture).
• Komplektis on Empire State Buildingi dekoratiivne nimeplaat.
• LEGO® Architecture tähistab LEGO klotsidega arhitektuurimaailma saavutusi ja sobib kõigile, kellele pakub huvi reisimine, arhitektuur, ajalugu ja disain.
• Selles komplektis on üle 1750 osa.
• Naudi mõnusalt väljakutsuvat ja põnevat ehitamisprotsessi selle LEGO® Architecture‘i komplektiga.
• Mõõdud: kõrgus ca 55 cm (21”), laius ca 20 cm (7”) ja sügavus ca 12 cm (4”).

LEGO Architecture Empire State Building - 21046L
LEGO Architecture Empire State Building - 21046L
LEGO Architecture Empire State Building - 21046L
LEGO Architecture Empire State Building - 21046L
LEGO Architecture Empire State Building - 21046L
Järgmine toode: 21045L LEGO Architecture Trafalgari väljak
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud