Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21045 LEGO Architecture Trafalgari väljak

€ 99.90
Laos olemas
Vanusele: 12+
Koosneb: 1197
Mõõdud: 35,4*19*9
Tootekood: 21045

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

  Ehitage LEGO® klotsidest maailma ühe kuulsaima väljaku mudel. Londoni südames asuv Trafalgari väljak sai oma nime 1805. aastal aset leidnud Trafalgari lahingu järgi, milles Lord Horatio Nelsoni juhtimisel Napoleoni sõjalaevastik alistati. See on olnud populaarne turismiatraktsioon ning poliitiliste ja kogukondlike kogunemiste koht. See detailne LEGO mudel on rahvusgalerii tõetruu koopia. Sellel on ikooniline kuppel ja sammastega fassaad ning selle juurde kuuluvad nelja lõvikujuga Nelsoni sammas, väljaku kuulsad purskkaevud ja neli skulptuuri. Eemalda rahvusgalerii tagaosa paneelid, et pääseda ligi detailirikkale interjöörile, kus on klotsidest kujud ja maalid. Puudega ääristatud servapaneelid, dekoreeritud laternapostid ja teeosad kahe Londoni bussi ja kahe musta taksoga loovad maailma ühe dünaamilisema linna jaost ja selle kuulsast vaatamisväärsusest tõetruu koopia.

Ehita sarja LEGO® Architecture komplektiga Trafalgari väljaku mudel.

Komplektiga „LEGO® Architecture 21045 Trafalgar Square“ saab luua tõetruu koopia Londoni ajaloolisest ja kuulsast vaatamisväärsusest. Lord Horatio Nelsoni 1805. aastal Napoleni vastu peetud võiduka lahingu järgi nime saanud väljakust on saanud populaarne turismiobjekt ning poliitiliste ja kogukondlike kogunemiste paik. Detailne LEGO mudel on rahvusgalerii tõetruu koopia. Sellel on ikooniline kuppel ja sammastega fassad. Selle juurde kuuluvad nelja lõvikujuga Nelsoni sammas, väljaku kuulsad purskkaevud ja neli skulptuuri. Rahvusgalerii tagaosa paneelid saab eemaldada, tänu millele pääseb ligi detailirikkale interjöörile, kus on klotsidest kujud ja maalid. Puudega servadetailid, dekoratsioonidega lambipostid, kaks Londoni bussi, kaks musta taksot ja klotsidest alusplaat, mis väljakut ja ümbruskonna teid kujutab. Selle dekoratiivse nimeplaadiga mudeli ehitamine on väga nauditav kõigi jaoks, keda huvitab arhitektuur, reisimine, ajaugu ja disain, ning seda saab hiljem kodus või kontoris ikoonilise väljapanekuna esitleda.

• Sarja LEGO® Architecture versioon Londoni kuulsast Trafalgari väljakust.
• Komplektis on rahvusgalerii moodul, nelja lõviga Nelsoni sammas, kaks purskkaevu, neli skulptuurialust, kümme puud, kuus laternaposti, väljakut ja selle ümbrusesse jäävaid teid kujutav klotsidest alusplaat, kaks Londoni bussi ja kaks musta taksot.
• Komplekti brošüüris on teave ehitise arhitektuuri ja ajaloo kohta ning samuti ajaloolised faktid Trafalgari väljaku ja selle arhitektuurilise pärandi kohta. (Ainult inglise keeles. Muudes keeltes teabe saab alla laadida lehelt LEGO.com/architecture).
• Komplekti kuulub dekoratiivne Trafalgari väljaku nimesilt.
• LEGO® Architecture tähistab LEGO klotsidega arhitektuurimaailma saavutusi ja sobib kõigile, kellele pakub huvi reisimine, arhitektuur, ajalugu ja disain.
• Selles komplektis on üle 1190 osa.
• Naudi mõnusalt väljakutsuvat ja põnevat ehitamisprotsessi selle LEGO® Architecture‘i komplektiga.
• Mõõdud: kõrgus ca 12 cm (4”), laius ca 24 cm (9”) ja sügavus ca 20 cm (7”).

LEGO Architecture Trafalgari väljak - 21045L
LEGO Architecture Trafalgari väljak - 21045L
LEGO Architecture Trafalgari väljak - 21045L
LEGO Architecture Trafalgari väljak - 21045L
LEGO Architecture Trafalgari väljak - 21045L
LEGO Architecture Trafalgari väljak - 21045L
LEGO Architecture Trafalgari väljak - 21045L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud