Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75253 LEGO® BOOST Star Wars Droidkomandör

€ 206.92€ 229.90
Laos olemas
Tasuta transport
Vanusele: 8+
Koosneb: 1177
Mõõdud: 54*28*9
Tootekood: 75253

 Tutvustage LEGO® Star Wars™ BOOSTI lastele mõeldud droidkomandöri komplekti abil Star Wars™-i fännile LEGO® tellistest armastatud droidide, põnevate missioonide ja kodeerimise galaktikat. Selle interaktiivse robotikomplektiga saab laps rakenduse abil juhtida kolme LEGO Star Wars-i droidi – R2-D2, gonkdroid ja hiirdroid –, igaühel oma isiksus ja oskused. LEGO BOOST Star Warsi tasuta rakenduse abil saab noor komandör ehitada droidid, siduda Bluetoothiga juhitava liikumiskeskuse missiooni jaoks sobiva droidiga ja äratada see intuitiivse pukseerimispõhise kodeerimiskeskkonna abil ellu. Seejärel saab laps 40 ülipõneva missiooni läbimiseks ehitada tööriistu, relvi, sihtmärke, takistusi ja palju muud! See komplekt on suurepärane kingitus sünnipäevaks, jõuludeks või muudeks tähtpäevadeks. See aitab lastel arendada kriitilist mõtlemist ja loomingulisi probleemilahendusoskusi, tutvustab neile masinaehituse ja robootika alusteadmisi ning võimaldab neil mängida külluslikus ja ulatuslikus galaktikas, mis on täis unustamatuid tegelasi, nagu Luke Skywalker, X-wingid, Surmatäht jpm.

See interaktiivne teaduse, tehnoloogia, inseneeria ja matemaatika komplekt, mis koosneb kolmest kokkupandavast LEGO® Star Wars™-i droidist ning rohkem kui 40 interaktiivsest missioonist, õpetab lapsi kodeerima ja arendama loomingulisi probleemide lahendamise oskusi.
Lastele mõeldud lõbus LEGO® Star Wars™-i robotikomplekt sisaldab värvi ja vahemaa andurit, interaktiivset mootorit, liikumiskeskust ja 1177 osa, mille abil saab ehitada kolme armastatud LEGO tegelaskuju: R2-D2, gonkdroid ja hiirdroid. Pange tähele, et Bluetoothi abil juhitava liikumiskeskuse abil saab korraga liikuma panna vaid ühe roboti.
Kokkupandavate rekvisiitide hulka kuuluvad kanderaketid, katapult, koogikahur, sihtmärk, värvidekooder, takistused ja palju muud.
Alates 8-aastastele lastele meeldib LEGO® BOOST Star Wars™-i tasuta rakenduse abil ehitada roboteid, lisada neile tööriistu ja relvi ning äratada neid ellu, et lahendada hõlpsasti kasutatavas kodeerimiskeskkonnas lõbusaid ja keerulisi missioone. 
See suurepärane kingitus jõuludeks, sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks hõlmab unustamatuid tegelasi, tegevuskohti, heliefekte ja muusikat Star Wars™-i filmisaaga I–VI osadest ning sellega meeldib mängida nii lastele kui ka täiskasvanutele.
LEGO® tellistest R2-D2 mõõdud: kõrgus 20 cm, pikkus 10 cm ja laius 14 cm. LEGO gonkdroidi mõõdud: kõrgus 18 cm, pikkus 16 cm ja laius 9 cm. LEGO hiirdroidi mõõdud: kõrgus 14 cm, pikkus 17 cm ja laius 9 cm.

LEGO® BOOST Star Wars™-i droidkomandöri tasuta rakendus valitud iOS-i, Androidi ja Fire’ nutiseadmetele. Küsi enne Interneti kasutamist vanematelt luba.

Sisaldab valgusklotsi.

LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
LEGO® BOOST  Star Wars Droidkomandör - 75253L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud