Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

41615 LEGO BrickHeadz Harry Potter™ & Hedwig™

€ 15.90
Hetkel otsas
Vanusele: 10+
Koosneb: 180
Mõõdud: 14,1*12,2*6,1
Tootekood: 41615



Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Ehita endale selle lustaka komplekti abil menufilmist Harry Potter ja tarkade kivi tuttavad LEGO® BrickHeadz™ 41615 Harry Potter™ & Hedwig™. Uuri lähemalt noore Harry Potteri kultuslikke tunnusjuuni, sealhulgas tema välgunoolekujulist armi, äratuntavaid ümaraid prille, Gryffindor™-i salli ja Gryffindori embleemiga musta keepi, võlukeppi ja tema öökull Hedwig™-it. Seejärel pane noor võlur koos tema ustava sulelise sõbraga alusplaadile seisma, kus neid saavad imetleda kõik sinu mugudest™ sõbrad!
LEGO® BrickHeadz™-i Harry Potter™ & Hedwig™ kutsuvad sind maagilisele seiklusele!
Komplekti LEGO® BrickHeadz™ 41615 Harry Potter™ & Hedwig™ kokkupanemine on lõbus. Selleks saab kasutada värvilisi LEGO-klotse, mis võimaldavad taasluua tegelaste ikoonilisi detaile nagu näiteks noore võluri tuntud ümmarguste klaasidega prillid, helendav arm, Gryffindor™-i sall ja Gryffindori embleemiga must kuub. BrickHeadzi Harry Potteri tegelaskujul on ka eemaldatav võlukepp ning selle saab asetada kokkupandavale kollektsioneerimisalusele, mis võimaldab tegelase hõlpsalt kodus, kontoris või kus iganes vaatamiseks välja panna.
• Komplekti Harry Potter™ and Hedwig™ LEGO® BrickHeadz™ kokkupandavatel tegelaskujudel on kaunistustega silmad ja ülipopulaarsest filmist „Harry Potter and The Sorcerer’s Stone“ tuntud tõetruud detailid, sealhulgas Harry ümmarguste klaasidega prillid ja võlukepp.
• Komplekti LEGO® BrickHeadz™ Harry Potter™ kuulub kokkupandav kollektsioneerimisalus.
• Tunne rõõmu oma LEGO® BrickHeadz™-i kollektsiooni täiendamisest populaarsest filmist „Harry Potter ja The Sorcerer's Stone“ või paljudest muudest sinu lemmikfilmidest, -teleseriaalidest, -mängudest ja -koomiksitest tuntud tegelastega.
• Kombineeri LEGO® BrickHeadz™-i kokkupandavaid tegelasi ja loo ülilahedaid hübriide või oma välja mõeldud vingeid tegelasi.
• Noor Harry Potter™ on (ilma alusplaadita) ca 7 cm kõrgune.
• Alusplaadi mõõt on ca 4 cm (iga külg).

LEGO BrickHeadz  Harry Potter™ & Hedwig™ - 41615L
LEGO BrickHeadz  Harry Potter™ & Hedwig™ - 41615L
LEGO BrickHeadz  Harry Potter™ & Hedwig™ - 41615L
LEGO BrickHeadz  Harry Potter™ & Hedwig™ - 41615L
LEGO BrickHeadz  Harry Potter™ & Hedwig™ - 41615L
Järgmine toode: 41600L LEGO BrickHeadz Aquaman™
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud