Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60255 LEGO City Kaskadöörid

€ 9.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 62
Mõõdud: 14,1*15,7*4,5
Tootekood: 60255

 Liitu LEGO® City trikimeeskonnaga ja näita pealtvaatajatele julgeid ja kiireid sõiduliigutusi. Tõsta vinge ATV esiratast ja tee sellega imelisi manöövreid. Seejärel pane tööle mootorratas ja ületa täiskiirusel leekides ramp. Hoia kõvasti kinni, tuiska läbi leekide õhku ja tee üks täiuslik maandumine. Mis lahti on? See on LEGO City superkangelaste argipäev.

Trikietenduseteemaline ehitus- ja mängukomplekt lastele

Selle trikimeeskonnaga ehituskomplektiga, mille juurde kuuluvad triki-ATV, mootorratas, trikiramp ja kaks minifiguuri, saavad lapsed osa LEGO® City põnevatest seiklustest.

Selle LEGO® City trikimeeskonnaga ehituskomplektiga (60255) saavad väikesed trikikangelased võimsaid etteasteid teha. Selles on lahe triki-ATV ja mootorratas, kaks kiivriga trikisõidukijuhifiguuri ja leekidega stardiramp. Tegelikult on selles ehituskomplektis kõik, mida laps iseseisvaks rollimänguks ja publiku lõbustamiseks vajab. Ehitus- ja mängukomplekt väikese täiendusega Selle mängukomplektiga on kaasas lihtne ehitusjuhend ning saadaval on ka veebijuhend Instructions PLUS. Sellel tasuta rakenduse LEGO Life juurde kuuluval interaktiivsel ehitusjuhendil on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, mis aitavad väikestel lootustandvatel LEGO ehitajatel ehitusmeistriks saada. Lahedad mänguasjad lastele LEGO® City on loodud ratastele Turboratastega komplektides on superkiired ja ülilahedad ratastel ehitusmängumudelid, mis võimaldavad lastel nende sisemised turbojõud valla päästa. Need paljude võimalustega mängukomplektid, mille juurde kuuluvad vahvad tegelaskujud, innustavad loovalt ja iseseisvalt mängima. Lapsed saavad lõbusal ja põneval moel matkida päriselust tuttavaid stsenaariume.

• See trikimeeskonnaga mängukomplekt sobib ideaalselt põneva LEGO® City maailmaga tutvumiseks. Hoogsaid ja põnevaid mänge armastavatele lastele sobiv komplekt inspireerib loovalt ja iseseisvalt rollimänge mängima, võimaldades matkida päriselust tuttavaid stsenaariume.
• Mis on karbis? Lahe triki-ATV ja mootorratas, kaks kiivriga trikisõidukijuhifiguuri ja leekidega stardiramp. See pakub kõike, mida laps põnevaks ja iseseisvaks mänguks vajab.
• Lapsed saavad selle komplekti sõidukeid ja tegelaskujusid kombineerida teiste LEGO mängukomplektide omadega ning luua omanäolisi lahendusi nii mängimiseks kui ka väljapanekuks.
• See LEGO® City trikimeeskonnaga mängukomplekt (60255) sobib ideaalselt alates viie aasta vanustele lastele. See sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks kõigile rollimängulelusid, sõidukimudeleid ja põnevaid tegevusmänguasju armastavatele lastele.
• ATV kõrgus (kokkupanduna) on ca 4 cm (1“), pikkus ca 5 cm (1“) ja laius ca 4 cm (1“) ning mootorratta kõrgus on ca 3 cm (1“), pikkus ca 6 cm (2“) ja laius ca 2 cm (1“).
• Patareisid pole vaja – selle trikimeeskonnaga ehitus- ja mängukomplekti paneb tööle laste kujutlusvõime. Nii võib mäng alata kasvõi kohe!
• Selle mängukomplektiga on kaasas trükitud juhend ning saadaval on ka veebijuhend Instructions PLUS – interaktiivne ehitusjuhend, mis aitab väikestel ehitushuvilistel ehitusmeistriks saada. See on saadaval nutiseadmete tasuta rakenduses LEGO® Life.
• LEGO® City turboratastega komplektid võimaldavad lastel valla päästa nende sisemised turbojõud. Komplekti juurde kuuluvad mitmesuguste funktsioonidega sõidukid ja vahvad tegelaskujud, mis innustavad iseseisvalt rollimänge mängima. Lapsed saavad elutruus mängukeskkonnas ise seiklusi välja mõelda.
• Kõik LEGO® City ehitus- ja mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et nende vahvad detailid on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® City ehitusmänguasju põhjalikult, et tagada kõigi komplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Kaskadöörid - 60255L
LEGO City Kaskadöörid - 60255L
LEGO City Kaskadöörid - 60255L
LEGO City Kaskadöörid - 60255L
LEGO City Kaskadöörid - 60255L
Järgmine toode: 60256L LEGO City Võidusõiduautod
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud