Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60216 LEGO City Kesklinna tuletõrjebrigaad

€ 109.90
Hetkel otsas
Vanusele: 6+
Koosneb: 943
Mõõdud: 48,0*37,8*9,4
Tootekood: 60216Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Suundu koos tuletõrjujatest kangelastega pinevasse olukorda kesklinnas!

Haara tuletõrjevarustus, on aeg päästa päev! LEGO® City ehitustöölised on kogemata ümber ajanud laternaposti ja tekitanud kesklinnas asuval tööplatsil tulekahju. Lülita tuletõrje redelauto tuled ja sireen sisse ning kihuta sündmuskohale. Tõsta see teisaldatav tualett parem kraana abil üles ja liiguta eest ära. Oih! Palun vabandust! Kasuta usaldusväärset tuletõrjekirvest, et lüüa puruks lauad, misjärel saab kaugjuhitav sõiduk R.O.S.-T3 asuda leeke kustutama. Aja redel püsti ja kasuta veepumpa, et kustutada põleva hoone katusel lõõmavat tulekahju. Kas jõuad tulekahju kustutada enne, kui see liiga suureks paisub? See on järjekordne põnev päev LEGO City tuletõrjeüksuses!

Kaitse LEGO® City elanikke selle hämmastava kesklinna tuletõrjebrigaadi komplekti (60216) abil, mis sisaldab suurt tuletõrje redelautot, millel on uus, 2019. a jaanuaris ilmuv valguse ja heliga klots, lahtikäiv pöördredel ja tuletõrjevoolik, millel on uus, 2019. a jaanuaris ilmuv veejoa funktsiooniga pump. Selles põnevas komplektis on ka kolmekorruseline katusega hoone, taraga ehitusala, kukkuv laternapost ning teisaldatav tualett eemaldatava üla- ja eesosaga, lisaks ka isekandev pöörleva haaratsiga kraana ja töötav vints. Komplektis on veel avatava kokpitiga tuletõrjekopter ja kaugjuhitav sõiduk R.O.S.-T3, millel mõlemal on uus, 2019. a jaanuaris ilmuv kolmenupsuline kahur, lisaks ka mootorratas, mille juurde mahuvad hoiatustuled, ning seitse minifiguuri.

• Komplektis on seitse LEGO® City minifiguuri: 2 ehitustöölist, piloot ja 4 tuletõrjujat.
• Selles loomingulises mängukomplektis on kolmekorruseline katusega hoone, taraga ehitusala, tööriistahoidikud, kukkuv laternapost ning teisaldatav tualett eemaldatava üla- ja eesosaga, lisaks ka isekandev pöörleva haaratsiga kraana ja töötav konksuga vints.
• Ehitusmänguasjakomplektis on ka suur tuletõrje redelauto, millel on uus, 2019. a jaanuaris ilmuv valguse ja heliga klots, lahtikäivad stabilisaatorid, avatav panipaik küljel ja eesosas, lahtikäiv pöördredel ja tuletõrjevoolik, millel on uus, 2019. a jaanuaris ilmuv veejoa funktsiooniga pumbasüsteem.
• Selles suures komplektis on veel tuletõrjekopter, millel on avatav kokpit, pöörlevad rootorid ja uus, 2019. a jaanuaris ilmuv kolmenupsuline kahur, kaugjuhitav sõiduk R.O.S.-T3, millel on väljaulatuvad haaratsid ja uus, 2019. a jaanuaris ilmuv kolmenupsuline kahur, lisaks ka tuletõrjeüksuse mootorratas.
• Tarvikuelementide hulka kuuluvad kaks hoiatustuld, raadio, kaks suitsutõrjevarustuse komplekti, 12 vee-elementi, puurvasar, võileib, kaks veepudelit, kaugjuhtimiselement kraana jaoks, kaks uut, 2019. a jaanuaris ilmuvat tuletõrjekirvest ja kaugjuhtimiselement kaugjuhitava sõiduki R.O.S.-T3 jaoks, lisaks veel üheksa viltuvajunud, kokkupandavat tulekahjuelementi.
• Pööra kraanat ja tõsta teisaldatav tualett vintsi abil õhku.
• Vajuta tuletõrje redelauto valguse ja heliga klotsi, kui kihutad koos tuletõrjujatega sündmuspaigale.
• Tõsta redel üles ja pigista lõõtsa, et lasta välja vee-elemendid ja lükata tulekahjulemendid ümber.
• Pane paika helikopteri ja kaugjuhitava sõiduki R.O.S.-T3 kolmenupsuliste kahurite kolvid ning vajuta neid, et leekidega võidelda.
• Selles imelises komplektis on üle 900 osa.
• Ehitusalaga (sh laternaposti ja teisaldatava tualetiga) hoone mõõtmed: kõrgus 27 cm, laius 22 cm ja sügavus 12 cm.
• Tuletõrje redelauto mõõtmed: kõrgus 8 cm, pikkus 39 cm ja laius 6 cm.
• Kraana mõõtmed: kõrgus 24 cm, pikkus 21 cm ja laius 11 cm.
• Helikopteri mõõtmed: kõrgus 8 cm, pikkus 19 cm ja laius 4 cm.

LEGO City Kesklinna tuletõrjebrigaad - 60216L
LEGO City Kesklinna tuletõrjebrigaad - 60216L
LEGO City Kesklinna tuletõrjebrigaad - 60216L
LEGO City Kesklinna tuletõrjebrigaad - 60216L
LEGO City Kesklinna tuletõrjebrigaad - 60216L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud