Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60302 LEGO City Metsapäästeoperatsioon

€ 89.90€ 99.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 525
Mõõdud: 48,0*37,8*7,05
Tootekood: 60302

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 See mitmest mudelist koosnev LEGO® City mängukomplekt Metsapäästeoperatsioon (60302) on tulvil erakordseid detaile, mille hulka kuuluvad lahe vintsiga helikopter, roomiksõiduk, maalihkefunktsiooniga savann ja loomakliinik. Lisa vaid mänguelevandid, krokodillid, ahv ja päästemeeskond, et saada osa tundidepikkusest põnevast loomapäästemängust.

Suurepärane ehitus- ja mängukomplekt vähemalt 6-aastastele lastele
Selle LEGO City komplekti karbist leiad hõlpsalt järgitavad ehitusjuhised. Võid ka alla laadida Instructions PLUS-i, mis kuulub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduse LEGO Building Instructions juurde. Sellel interaktiivsel ehitusjuhendil on erakordsed suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistad, mis aitavad lastel kiiresti saada ehitusmeistriks.

Vii lapsed tegevuse keskmesse
LEGO City metsateemalised mängukomplektid sisaldavad erilisi loomi, realistlikke tegevuspaiku, detailseid sõidukeid ja inspireerivaid tegelasi, mis innustavad loovmängu. Lastest saavad igapäevakangelased lugudes ja olukordades, mis kujutavad elu vahval ning põneval viisil.

See LEGO® City metsapäästeoperatsiooni (60302) mängukomplekt on tulvil põnevaid detaile, erilisi loomafiguure ja inspireerivaid tegelasi lõputuks metsapäästeteemaliseks rollimänguks.
Komplektis on olemas kõik vajalik, et lapsed saaksid ehitada vintsiga mänguhelikopteri, roomiksõiduki, loomakliiniku, maalihkefunktsiooniga savanni, lisaks elevandi-, poja- ja maofiguurid, kaks ahvifiguuri ning neli minifiguuri.
Lapsed saavad puu- ja kaljuvaringu aktiveerimiseks lükata kangi. Helikopteril on töötav vints, pöörlevad rootorid ja kaubaruum. Roomiksõidukil on eemaldatav tõstekett ja hoiuruum.
Suurepärane sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus vähemalt 6-aastastele lastele. Kombineeri seda mängukomplekti teiste LEGO® City metsateemaliste komplektidega, et metsaseiklusi oleks veel rohkem.
Selle LEGO® City metsapäästeoperatsiooni mängukomplekti vintsiga helikopter on 12 cm kõrgune, 35 cm pikkune ja 31 cm laiune.
LEGO® tarvikute hulka kuuluvad mänguluup, banaan, ahvi lahas, tass, mitmesugused laboriobjektid ja krokodillimuna.
Komplektis on lihtne ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. Interaktiivne ehitusjuhend aitab lastel saada meisterehitajaks.
LEGO® City metsateemalised mängukomplektid viivad lapsed tegevuse keskmesse, aidates neil arendada enesekindlust ja eluks vajalikke oskusi, kui nad etendavad lugusid ning olukordi, mis kujutavad elu lõbusal ja põneval viisil.
Kõik LEGO® City ehituskomplektide detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus.
LEGO® City klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et tagada nende vastavus rangetele globaalsetele ohutusnõuetele.

LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
LEGO City Metsapäästeoperatsioon - 60302L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud