Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60247 LEGO City Metsatulekahju

€ 9.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 84
Mõõdud: 14,1*15,7*4,5
Tootekood: 60247

 Oh ei... metsas on tulekahju! LEGO® City tuletõrjemeeskonnal on aeg tööle asuda. Aita LEGO City telekangelasel Clemmonsil ülikiire tuletõrjebagi peale saada ja sündmuskohale kihutada. Appi! Metsloomad on ohus! Kustuta võimsa veekahuriga tuleleegid ja päästa puuladval istuv unine öökull. Oeh! Järjekordne kiire päev LEGO CIty tuletõrjemeeskonna jaoks.

Tuletõrjemeeskonna öökullipäästmine – hoogsa ja põneva mängu komplekt lastele.

Selle metsatulekahjuteemalise ehitukomplektiga saate tutvustada väikestele lootustandvatele tuletõrjujatele LEGO® City põnevat maailma. See on lastele, kes armastavad hoogsaid ja põnevaid seiklusi.

Selle LEGO® City metsatulekahjuteemalise mängukomplektiga (60247) saavad lapsed kujutleda end tuletõrjekangelasteks. Komplektis on lahe minifiguurikokpiti ja tulekustutusveekahuriga tuletõrjebagi ning leekides puu, mille oksal istub unine öökull. Mängukomplekt, milles on oma roll ka LEGO City telekangelasel Clemmonsil, annab laste kujutlusvõimele tiivad. Vahva tuletõrjemängukomplekt lastele See mängukomplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks põnevaid ja hoogsaid mänge armastavatele lastele. Komplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend, mis tagab ka algajamatele LEGO ehitajatele nauditava iseseisva mängu ja ehitamise kogemuse. Lahedad tuletõrjemängukomplektid lastele LEGO City tuletõrjekomplektid võimaldavad lastel osa saada lõpututest seiklustest ning mängida läbi põnevaid ja hoogsaid elutruusid stsenaariume. Lai valik põnevate funktsioonidega ehitisi, tõetruud sõidukid ja vahvad tegelaskujud viivad lapsed maailma, kus nende kujutlusvõime ja loovus saavad vabalt lennata.

• See metsatulekahjukomplekt on hea võimalus LEGO® City põneva maailmaga tutvumiseks. 5 kuni 8 aasta vanustele lastele sobiv komplekt annab inspiratsiooni kujutlus- ja rollimänguks, mis matkivad päriselust tuttavaid stsenaariume.
• Mis on karbis? Selles mängukomplektis (60247) on lahe veekahuri ja juhikohaga tuletõrjebagi, leekides puu ning unine öökull. Pakub küllaga kujutlusvõimalusi.
• Selle väikese nutika ehitus- ja mängukomplektiga, milles on lahe veekahuriga tuletõrjebagi, leekides puu ja armas mänguöökull, saavad lapsed tunda end igapäevakangelastena. See komplekt on ühendatav kõigi teiste LEGO® mängukomplektidega.
• Kas otsite lahedaid mänguasju 5- kuni 8-aastastele lastele? See tuletõrjemeeskonnaga mängukomplekt sobib hästi väikeseks kingituseks LEGO® City fännidele ja lastele, kes armastavad põnevaid ja hoogsaid rollimänge. Eeldab vaid kõige põhilisemaid ehitusoskusi.
• Tuletõrjebagi kõrgus (kokkupanduna) on ca 4 cm (1“), pikkus ca 12 cm (4“) ja laius ca 5 cm (1“) ning puumudeli kõrgus on ca 3 cm (1“), laius ca 6 cm (2“) ja sügavus ca 5 cm (1“).
• Patareisid pole vaja. Selle LEGO® mängukomplekti paneb tööle laste kujutlusvõime. Nii võib tuletõrjemäng alata kasvõi kohe!
• Selle LEGO® City ehitus- ja mängukomplektiga on alustamine lihtne. Karbis on ka lihtsasti järgitav ehitusjuhend – nii et ava lihtsalt rebides klotsikotid ja lõbus ehitusmäng võib alata!
• LEGO® City tuletõrjekomplektide juurde kuuluvad värviküllased ehitised, lahedad sõidukid ja vahvad tegelaskujud, mis innustavad iseseisvalt rollimänge mängima. Lapsed saavad tõetruuna mõjuvas linnakeskkonnas ise seiklusi välja mõelda.
• LEGO® City ehitus- ja mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et kõik nende vahvad detailid on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® City ehitusklotse põhjalikult, et tagada kõigi mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Metsatulekahju - 60247L
LEGO City Metsatulekahju - 60247L
LEGO City Metsatulekahju - 60247L
LEGO City Metsatulekahju - 60247L
LEGO City Metsatulekahju - 60247L
Järgmine toode: 60248L LEGO City Tuletõrjehelikopter
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud