Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60251 LEGO City Monsterauto

€ 9.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 55
Mõõdud: 14,1*15,7*6,1
Tootekood: 60251

 Põrr! Põrr! Võta istet vinge LEGO® City hiigelveoki rooli taga. Masinal on suured ja ägedad rehvid ning lahe koletisepilt. Tuiska valguskiirusel üle maastike! Tee ägedaid liugpöördeid, publikut hullutavaid vingeid hüppeid ja imelisi maandumisi. Kui oled oma hiigelveoki juhtimise oskuse demonstreerimisega ühele poole saanud, sõida tagasi LEGO City tänavatele seda ülilahedat masinat esitlema.

Tohutu hiigelveokiga mängukomplekt lastele

Sellel LEGO® City hiigelveokil on suured ägedad rehvid ning kerel lahe koletisepilt – suuri kiirusi ja põnevust armastavatele lastele meeldib see vinge masin kindlasti väga.

Lapsed, kellel on kirg ülikiirete sõidukite vastu, tunnevad sellest LEGO® City hiigelveokiga mängukomplektist (60251) kindlasti suurt rõõmu. Väikesed rallisõitjad saavad demonstreerida oma sõiduoskust, tehes ohtlikul kiirusel ägedaid pöördeid, kõrgeid hüppeid ja vingeid maandumisi. Selle laheda koletisepildiga värvilise hiigelveoki panevad lapsed ka meeleldi väljapanekuks. Lahe ehitusmängukomplekt lastele Selle LEGO City hiigelveokiga komplekti ehitusjuhend on karbis. Või siis laadige veebis alla juhend Instructions PLUS, mis on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO® Life. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriisad, teeb väikestest lootustandvatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. LEGO City ülivahvad sõidukid Lapsed saavad kasvada ümbritsetuna imelistest maa-, õhu- ja veesõidukitest. LEGO City sõidukikomplektidega saavad lapsed neile huvipakkuvaid sõidukeid põhjalikult uurida ja avastada. Tõetruud ehitusmudelid annavad inspiratsiooni piiranguteta kujutlusmänguks, mis vahval ja põneval viisil päriselu peegeldab.

LEGO City Monsterauto - 60251L
LEGO City Monsterauto - 60251L
LEGO City Monsterauto - 60251L
LEGO City Monsterauto - 60251L
LEGO City Monsterauto - 60251L
Järgmine toode: 60252L LEGO City Ehitusbuldooser
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud