Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

60276 LEGO City Politsei vangiveok

€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 244
Mõõdud: 19,1*26,2*7,2
Tootekood: 60276

 LEGO® City politsei vangiveoki (60276) komplektis on LEGO City Adventures telesarjast tuntud tegelased. Lapsed saavad stseene läbi mängida ja luua ise põnevaid lugusid politseikangelase Duke DeTaini ja kurikuulsate sulide Snake Rattleri ja kurjategija Claraga. Põgenemisfunktsiooniga vangiveok, suli tuunitud puksiirauto ja Duke'i äge must mootorratas on plahvatuslikule märulile heaks põhjaks.

Lahe politseikomplekt lastele
Vahva politseikomplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning Instructions PLUS – interaktiivne suumimis- ja pööramistööriistadega juhend, mis aitab saada noortel LEGO ehitajatel meisterehitajateks. Instructions PLUS on saadaval tasuta nutitelefonide ja tahvelarvutite rakenduses LEGO Building Instructions.

LEGO City põnev maailm
LEGO City politseikomplektid pakuvad nauditavat ehitus- ja mängukogemust. Tõetruud sõidukid, üksikasjalikud hooned ja vahvad tegelased innustavad igas vanuses lapsi avatud rollimängule.

5+ vanuses lapsed saavad luua ise LEGO® City telesarja tegevust selle mitme mudeliga mängukomplekti abil, millega on kaasas kuulus vangiveok ja ägedast LEGO City Adventures telesarjast tuttavad vahvad tegelaskujud.
Mis on karbis? Kõik, mida lapsed vajavad mänguvangiveoki, puksiirauto ja politseimootorrata kokkupanekuks, samuti 4 minifiguuri, sh LEGO® City telesarja Duke DeTain, Snake Rattler ja kurjategija Clara.
Lapsed saavad õhkida vangikongi veoki küljest lahti, ühendada selle suli tuunitud puksiirautoga ning ajada seda laheda politseimootorrattaga taga.
Märulist pakatav LEGO® City politsei vangiveoki (60276) mängukomplekt sobib hästi jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingituseks 5-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele.
Kokkupanduna on vangiveok 8 cm kõrgune, 13 cm pikkune ja 6 cm laiune.
LEGO® tarvikud hõlmavad käeraudu, mootorrattakiivrit, kaitsekiivrit ja 2 dünamiiti.
Kaasas on trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS juhend, mis onkättesaadav tasuta rakenduses LEGO® Building Instructions ja millel on ehitusprotsessi ellutoomiseks suumimis-, pööramis- ja visualiseerimistööriistad.
LEGO® City politseimängukomplektid, mille juurde kuuluvad paljude funktsioonidega ehitised, tõetruud sõidukid ja vahvad tegelaskujud, inspireerivad mängima loovmängu, arendades laste füüsilisi võimeid ja suurendades nende enesekindlust.
Kõiki LEGO® klotse ja osasid toodetakse kooskõlas rangete tööstusharu kvaliteedinõuetega, et tagada nendestabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® City ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangetele ohutusnõuetele.

LEGO City Politsei vangiveok - 60276L
LEGO City Politsei vangiveok - 60276L
LEGO City Politsei vangiveok - 60276L
LEGO City Politsei vangiveok - 60276L
LEGO City Politsei vangiveok - 60276L
LEGO City Politsei vangiveok - 60276L
LEGO City Politsei vangiveok - 60276L
Järgmine toode: 60277L LEGO City Politsei patrullpaat
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud