Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60244 LEGO City Politseikopteri transport

€ 39.90€ 49.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 317
Mõõdud: 26,2*38,2*7,05
Tootekood: 60244

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Politseinik Rooky Partnur transpordib kurikuulsat suli Frankie Lupellit võimsal helikopteritranspordiveokil paiknevas mobiilses kongis, kui käib... Kriiks! Põmaki! Suli ründas veokit ja Frankie Lupelli kihutab nüüd superkiirel ATV-l minema. Kiiresti! Lennuta helikopter õhku ja kiirreageerimismasin teele, püüa sulid kinni ja vii vangikongi – sinna, kuhu nad kuuluvad.

Lendava politseihelikopteriga mängukomplekt LEGO® kangelastele.

Lastele meeldib see vahva ja põnev komplekt väga, kuna selles on LEGO® City telesarjast tuttavad vahvad tegelaskujud ja lahedad sõidukid, sealhulgas lendav tõmbenööriga helikopter.

Põnevat ja hoogsat mängu armastavatele lastele suurepäraselt sobiv LEGO® City politseihelikopteri transpordiveokiga komplektis on tõmbenööriga helikopter, mis päriselt lendab. Väikesed kuritegevusega võitlejad saavad aidata politseinik Rooky Partnuril kurikuulsat suli Frankie Lupellit trellide taha saata – see pakub lastele palju lõbu. Selles põnevas komplektis on ka politseihelikopteri transpordiveok, mootorratas, mobiilne kong ja sulide ATV. Lahe politseimängukomplekt lastele Selle vahva politseikomplektiga on kaasas hõlpsasti järgitavad juhendid ning selle jaoks on saadaval ka veebijuhend Instructions PLUS – see on interaktiivne suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriistadega ehitusjuhend, mis aitab väikestel ehitushuvilistel ehitusmeistriks saada. Veebijuhend Instructions PLUS kuulub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduse LEGO Life juurde. LEGO City põnev politseimaailm LEGO City politseikomplektid pakuvad nauditavaid ehitamis- ja mänguvõimalusi. Tõetruud sõidukid, detailirohked ehitised ja vahvad tegelaskujud virgutavad igas vanuses lapsi kujutlus- ja rollimänge mängima.

• Selle mitme mudeliga politseikomplektiga, milles on tõmbenööriga helikopter, transpordiveok ja palju muud, saavad väikesed hoogsa mängu fännid osa põnevatest LEGO City seiklustest. Lõbus mäng võib alata niipea, kui laps karbi avab.
• Selles politseikomplektis on transpordiveok, tõmbenööriga helikopter, mootorratas ja ATV. Hoogsa ja põneva mängu tarvis on komplektis ka LEGO® telesarja tegelased Rooky Partnur ja Frankie Lupelli, politseiniku- ja suliminifiguur.
• Lapsed saavad uue (jaanuar 2020) tõmbemööriga politseihelikopteri õhku lennutada. Transpordiveoki juurde kuuluvad detailirohke juhikabiin, vangikong, aruti ja teepiirded – tõelised maiuspalad LEGO® City politseimudelite fännidele.
• See põnevat mängu võimaldav LEGO City politseihelikopteri transpordi teemaline ehituskomplekt (60244) on suurepärane kingitus alates viie aasta vanusteele lastele. See sobib ka ideaalselt lastele, kes armastavad mänguveokeid, -helikoptereid ja -mootorrattaid ning põnevusmänge.
• Helikopteri transportimise veoki ja haagise kõrgus on ca 9 cm (3“), pikkus ca 39 cm (15“) ja laius ca 6 cm (2“) ning riputusnööriga helikopteri kõrgus on ca 6 cm (2“), pikkus ca 19 cm (7“) ja laius ca 12 cm (4“).
• Patareisid pole vaja – selle mängukomplekti paneb tööle väikeste laste suur kujutlusvõime. Nii võib mäng alata kasvõi kohe!
• Selle ehituskomplekti juhised on karbis. Või siis laadige veebis alla juhend Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses LEGO® Life. Ehitusprotsessi elavdamiseks saab mudeliit suumida, pöörata ja visualiseerida.
• LEGO® City politseikomplektid, mille juurde kuuluvad paljude funktsioonidega ehitised, tõetruud sõidukid ja vahvad tegelaskujud, inspireerivad mängima loovmängu, arendades laste füüsilisi võimeid ja suurendades nende enesekindlust.
• LEGO® klotsid on valmistatud tööstusharu rangeimaid standardeid järgides – see tähendab, et LEGO City ehitusmänguasjad on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning kõik nende osad on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse LEGO® City mängukomplekte põhjalikult, et tagada kõigi nende ainulaadsete mänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Politseikopteri transport - 60244L
LEGO City Politseikopteri transport - 60244L
LEGO City Politseikopteri transport - 60244L
LEGO City Politseikopteri transport - 60244L
LEGO City Politseikopteri transport - 60244L
Järgmine toode: 60245L LEGO City Politsei hiigelveoki rööv
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud