Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60290 LEGO City Rulapark

€ 32.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 195
Mõõdud: 26,2*28,2*5,9
Tootekood: 60290

 LEGO® Citys ollakse põnevil, kui eri vanuses ja tasemel rulasõitjad oma oskusi näitavad. Tee on rulaürituseks suletud ja Vita Rushi reklaamija jagab kastiautost tasuta karastusjoogipurke. Vaata, kuidas ratastoolisportlane rambil kõrgele hüpates trikke teeb ja BMX-rattur kiikrambil hämmastavat tasakaalu demonstreerib ... väga lahe!

See ülipõnev LEGO® City rulapargi (60290) komplekt laseb laste kujutlusvõime lendu. Sobib suurepäraselt 5-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele ning innustab päriselu põhjal piiranguteta mängima.
Mis on karbis? Kõik, mida lastel on vaja rulapargi tegemiseks, sealhulgas LEGO®-teeplaat, tõkked, lipud, kaldteed ja kiik, lisaks veok ning BMX-ratturi, ratastoolisportlase ja rulasõitja minifiguur.
Lapsed saavad korraldada lahedaid rulaüritusi ning näidata publikule põnevaid trikke.Lisaks saab kaasasoleva teeplaadi abil komplekti teiste komplektide teeplaatidega ühendada, et linna laiendada.
See LEGO® City rulapargi mängukomplekt sobib suurepäraselt loovat rollimängu armastavatele lastele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingituseks.
Kokkupanduna on rulapargi kõrgus 12 cm, laius 19 cm ja sügavus 22 cm. Veok on 5 cm kõrgune, 11 cm pikkune ja 4 cm laiune.
Komplektis olevate LEGO®-tarvikute hulka kuuluvad rulasõitjate minifiguuride kiivrid, mobiiltelefon ja Vita Rushi karastusjookide detailid.
Komplektis on trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS, mis on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions. Interaktiivne ehitusjuhend algajatel ehitajatel saada meisterehitajateks!
LEGO® City My City komplektides on võimalusterohked hooned, lahedad mängusõidukid ja põnevad tegelaskujud, kes kujutavad elu lõbusal ja põneval viisil. Ehitades ja mängides arendavad lapsed eluks vajalikke oskusi.
Kõiki LEGO® klotse ja osasid toodetakse kooskõlas rangete tööstusharu kvaliteedinõuetega, et tagada nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja lõbus ehituskogemus – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® City ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangetele ohutusnõuetele.

LEGO City Rulapark - 60290L
LEGO City Rulapark - 60290L
LEGO City Rulapark - 60290L
LEGO City Rulapark - 60290L
LEGO City Rulapark - 60290L
LEGO City Rulapark - 60290L
LEGO City Rulapark - 60290L
LEGO City Rulapark - 60290L
Järgmine toode: 60291L LEGO City Peremaja
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud