Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60243 LEGO City Tagaajamine politseikopteril

€ 22.90€ 29.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 212
Mõõdud: 26,2*28,2*7,6
Tootekood: 60243

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 „Appi! Ma ei teadnudki, et veokid suudavad lennata!" Snake Rattler ja tema kaasosaline püüavad varastatud seifiga põgeneda. LEGO® City politsei-ATV ja vinge magnetketiga helikopter on põneval tagaajamismissioonil. Aita piloodist politseinikul Sam Grizzledil juhtida võimas magnet Snake Rattleri veokini. Kõlks! Seejärel tõsta veok kõrgele õhku ja lennuta kurikuulus suli ja tema sõber linna vangikongi.

Magnetiga suli püüdmise helikopteriga tegevusmängukomplekt LEGO® fännidele.

See vinge autotagaajamise mängukomplekt, mille helikopter on varustatud võimsa veoki püüdmise magnetiga, meeldib väikestele kangelastele kindlasti väga.

See LEGO® City politseihelikopteril tagaajamise teemaline mängukomplekt (60243), mille helikopter on varustatud töötava magnetketiga, pakub rollimängu armastavatele lastele kindlasti suurt rõõmu. Väikesed kuritegevuse vastu võitlejad saavad liituda LEGO City telesarja kangelase Sam Grizzlediga, et aidata tal kaitsta linna meistersuli Snake Rattleri eest. Komplektis on ka põgenemisveok, mootorratas ja politsei-ATV – kõik, mida põnevateks seiklusteks vaja. Lahe mängukomplekt lastele Selle LEGO City ehitus- ja mängukomplekti ehitusjuhend on karbis. Või siis laadige veebis alla juhend Instructions PLUS, mis on saadaval nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO® Life. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriisad, teeb väikestest lootustandvatest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. Tõetruud rollimänguseiklused LEGO City politseikomplektid pakuvad põnevat ehitus- ja mängukogemust. Komplektis on mudelid ja tegelaskujud, millega saab lõbusal ja looval moel päriselust tuttvaid olukordi matkida.

• Selles mitme mudeliga LEGO® City politseikomplektis (60243) on mänguhelikopter, millel on võimas magnet magnetiliste esemete, sealhulgas sulide põgenemismasina tõstmiseks. Lahe mängukomplekt lastele, kes armastavad vingeid autotagaajamisi.
• Võta Lego® City telesarja kangelane Sam Grizzled, ATV-juht, suli Snake Rattler ja tema kaasosaline. Lisa tõstemagnetiga mänguhelikopter, põgenemisveok ja mootorratas ning sul on olemas kõik, mida lõputuks iseseisvaks mänguks vaja.
• Väiksed kuritegevuse vastu võitlejad saavad sulide põgenemisautot tõsta ja transportida. Selleks peab helikopteri magneti kinnitama veoki tagaosas oleva varastatud seifi külge. Helikopteris on koht kõigi nelja minifiguuri jaoks.
• Kas otsite lahedaid mänguasju viieaastastele või vanematele lastele? See komplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks LEGO® City fännidele ja kõigile põnevaid tegevusmänge armastavatele poistele ja tüdrukutele. Eeldab vaid kõige põhilisemaid ehitusoskusi.
• Sam Grizzledi helikopterimudeli kõrgus on ca 11 cm (4“), pikkus ca 30 cm (11“) ja laius ca 26 cm (10“) ning Snake Rattleri põgenemisveokimudeli kõrgus on ca 5 cm (1“), pikkus ca 10 cm (3“) ja laius ca 5 cm (1“).
• Kas selle jaoks on vaja patareisid? Ei, selle ehitus- ja mängukomplekti paneb tööle väikeste laste suur kujutlusvõime. Ava lihtsalt klotsikotid ja mäng võib alata kasvõi kohe!
• Selle ehitus- ja mängukomplektiga on kaasas hõlpsasti järgitav trükitud juhend ning saadaval on ka veebijuhend Instructions PLUS – väikestele ehitushuvilistele mõeldud interaktiivne ehitusjuhend. Saadaval nutiseadmete jaoks tasuta rakenduses LEGO® Life.
• LEGO® City politseikomplektid, mille juurde kuuluvad loovmänguks inspiratsiooni andvad ehitised, sõidukid ja tegelaskujud, pakuvad lõbu ja põnevust ning arendavad samas laste füüsilisi võimeid ja suurendavad nende enesekindlust.
• LEGO® ehituskomplektid on valmistatud tööstusharu rangeimaid standardeid järgides – see tähendab, et LEGO City mängukomplektid on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning kõik LEGO osad on alati hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® City komplekti osi põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO City Tagaajamine politseikopteril - 60243L
LEGO City Tagaajamine politseikopteril - 60243L
LEGO City Tagaajamine politseikopteril - 60243L
LEGO City Tagaajamine politseikopteril - 60243L
LEGO City Tagaajamine politseikopteril - 60243L
Järgmine toode: 60242L LEGO City Kinnipidamine kiirteel
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud