Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60249 LEGO City Tänavapuhastusauto

€ 9.90
Hetkel otsas
Vanusele: 5+
Koosneb: 89
Mõõdud: 14,1*15,7*6,1
Tootekood: 60249Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 On aeg puhastada LEGO® City tänavad! Aita juhil roolida tänavapuhastusautot, millel on vinged pöörlevad harjad. Oo! Selle laheda masinaga on teede puhastamine tõepoolest lapsemäng! Seejärel ava masina tagaosa, haara kühvel ja kühvelda prügi sellega prügikasti. Seejärel sõida järgmisse töökohta. LEGO City igapäevakangelased on jälle ühe tänava edukalt läikima löönud.

LEGO® City tänavapuhastusautoga on puhastamine väga lõbus.

Selle vahva tänavapuhastusautoga ehitus- ja mängukomplektiga, mille juurde kuuluvad pöörlevad harjad ja autojuhiminifiguur, saate tutvustada lastele LEGO® City igapäevakangelasi.

LEGO® City tänavapuhastusautoga komplektiga (60249) igapäevakangelaste mängimine pakub lastele kindlasti palju rõõmu. Vingel mänguautol on tõetruud harjased, mis hakkavad pöörlema, kui autot lükata. Komplektis on ka prügiämber, kühvel ja juhiminifiguur. Vaja on veel lihtsalt suure kujutlusvõimega väikest ehitajat ning mäng võib alata. Suurepärane laste ehituskomplekt Selle laheda ehitus- ja mängukomplekti jaoks on saadaval veebijuhend Instructions PLUS, mida kuulub nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduse LEGO® Life juurde. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on vinged suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamistööriisad, teeb noortest LEGO ehitajatest kiiresti ehitusmeistrid. LEGO City sõidukitesari „Great Vehicles“ – lahedad mänguasjad lastele Lapsed kasvavad ümbritsetuna imelistest maa-, õhu- ja veesõidukitest ning masinatest. LEGO City sõidukikomplektidega saab neid kõiki põhjalikult uurida. Need vahvad ehituskomplektid innustavad loov- ja kujutlusmänge mängima. Lapsed saavad lõbusal ja põneval moel matkida päriselust tuttavaid stsenaariume.

LEGO City Tänavapuhastusauto - 60249L
LEGO City Tänavapuhastusauto - 60249L
LEGO City Tänavapuhastusauto - 60249L
LEGO City Tänavapuhastusauto - 60249L
LEGO City Tänavapuhastusauto - 60249L
LEGO City Tänavapuhastusauto - 60249L
Järgmine toode: 60251L LEGO City Monsterauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud