Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60281 LEGO City Tuletõrjehelikopter

€ 29.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 212
Mõõdud: 26,2*28,2*7,6
Tootekood: 60281

 Tore üllatus LEGO® City Adventures telesarja fännidele: põnevas LEGO City tuletõrje päästekopteri (60281) komplektis on mängukopter, mootorratas ja suurte leekide jaoks virnastatavate LEGO leekidega elektrijaama tegevuspaik! Lapsed saavad tulistada leekide kustutamiseks kopteri veekahuritest ning nautida rollimängu 3 minifiguuriga, sh tööline, helikopteri piloot ja LEGO City telekangelane Clemmons.

Äge LEGO komplekt 5-aastastele ja vanematele lastele
LEGO City komplekti ehitusjuhend on karbis kaasas. Samuti on nutitelefonide ja tahvelarvutite tasuta rakenduses LEGO Building Instructions kättesaadav Instructions PLUS. See vägevate suumimis- ja pööramistööriistadega interaktiivne ehitusjuhend teeb algajatest LEGO ehitajatest meistrid!

Tore kink loovatele lastele
LEGO City tuletõrjekomplektid tagavad tänu võimalusterohketele hoonetele, tõetruudele sõidukitele ja lõbusatele tegelastele nauditava ehitus- ja mängukogemuse, innustades tõsielusündmustel põhinevat loovat rollimängu.

5-aastastele ja vanematele lastele vahvaks igapäevapreemiaks sobiv tuletõrje päästehelikopteri (60281) mängukomplekt on ideaalne tuletõrjesõidukeid armastavatele lastele ja LEGO® City Adventures telesarja fännidele.
Mis on karbis? Kõik vajalik mänguhelikopteri kokkupanekuks, mootorratas, elektrijaama tegevuspaik ja LEGO® tulekahjud, samuti 3 minifiguuri, sh LEGO City Adventures telesarjast tuntud Clemmons.
Lapsed saavad suure tulekahju loomiseks LEGO® leeke omavahel virnastada ning tulistada seejärel helikopteri kahurist veedetaile selle kustutamiseks ning luua LEGO City Adventures telesarjaga seotud lugusid 3 vahva minifiguuriga.
Igaks tähtpäevaks sobiv vahva kingiidee. Tuletõrjemängukomplekt pakub LEGO® City fännidele ja loovmängu armastavatele 5-aastastele ja vanematele lastele tundideks mängulusti. Eeldab vaid põhilisi ehitusoskuseid.
Kokkupanduna on tuletõrje päästehelikopter 10 cm kõrgune, 26 cm pikkune ja 9 cm laiune.
LEGO® tarvikute seas on kanderaam (mida hoiustatakse helikopteri lastiruumis), tuletõrjekiiver, mutrivõti ja kaitsekiiver.
Komplektis on lihtsasti järgitav trükitud ehitusjuhend ja Instructions PLUS interaktiivne ehitusjuhend algajatele ehitajatele. Juhend on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions.
LEGO® City tuletõrjeteemalised komplektid innustavad loovat rollimängu tänu üksikasjalikele ehitistele, lahedatele sõidukitele ja vahvatele tegelastele ja tegevuspaikadele, mis kujutavad päriselu lõbusal ja looval moel.
Kõik LEGO® City detailid vastavad tööstusharu rangetele nõuetele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral.
Kõiki LEGO® osasid testitakse põhjalikult kõikvõimalikul moel, et tagada iga ehituskomplekti vastavus rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
LEGO City Tuletõrjehelikopter - 60281L
Järgmine toode: 60214L LEGO City Burgerikohviku tulekahju kustutamine
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud