Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

11008 LEGO Classic Klotsid ja majad

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 270
Mõõdud: 19,1*26,2*7,2
Tootekood: 11008

 Tutvustage väikestele ehitusmeistritele loova ehitamise võimalusi. Lapsed saavad sellest vahvast LEGO® klotside ja osade komplektist teha kuus erinevat lahedat elamut – ja see on alles algus. LEGO® Classicu klotsi- ja majakomplektiga saab ehitada suure peremaja, säravates toonides majaka, jäise valge iglu, tugeva kindluse, pisikese majakese, pöörlevate tiivikutega veski ja... mistahes oma väljamõeldud unistustemaja.

Koduehituskomplekt inspireerib lapsi loovalt ehitama

Kujutlusmänguks mõeldud majaehituskomplekt võimaldab lastel ehitada peremaja, majaka, iglu, lossi, väikese majakese, tuuleveski ja mistahes unistustekodu.

Lapsed hakkavad mõistma kodu tähtsust juba väga varases eas. Nii sobib see LEGO® Classicu klotsi- ja majaehituskomplekt ideaalselt loova ehituse võimaluste tutvustamiseks. Ehitamise, mängimise ja ümberehitamise käigus arenevad laste olulised oskused, millest on kasu kogu eluks. Laske lastel vahva LEGO majade komplektiga ehitama hakata Selle alates nelja aasta vanustele poistele ja tüdrukutele mõeldud komplekti kuue hõlpsasti kokkupandava LEGO mudeli ehitamine pakub lastele kindlasti palju rõõmu. Ehitada saab peremaja, majaka, iglu, lossi, väikese maja ja tuuleveski. Lihtsad juhised ja lahedate funktsioonidega osad – näiteks tuuleveski pöörlevad tiivikud – muudavad ehitamise hoogsaks ja lõbusaks. Kui mudelid on valmis, jääb lastele klotse ja osi üle ka oma väljamõeldud unistustemajade loomiseks. LEGO Classicu ehitus- ja mängukomplektid aitavad arendada olulisi oskusi LEGO Classicu komplektid annavad lastele ideid ja inspiratsiooni Alustamisel on abiks vahvad mudelid ja lihtsad juhendid. Lõbusa loomise ja ehitamise käigus omandavad nad oskusi, mis on tulevikus edu saavutamiseks väga olulised.

• Lapsed saavad ehitada kuus täiesti erinevat elamut ning seejärel mõelda ise välja ja ehitada oma unistustemaja. Ja mida veel? Selle mitmekülgse kujutlusmänguks ja loovehituseks mõeldud mängukomplektiga on kõik võimalik.
• Sellest 270 osast koosnevast komplektist saab ehitada kuus eluhoonet: peremaja, majaka, iglu, lossi, väikese maja ja tuuleveski. Lapsed saavad ka ise uusi asju luua – selle käigus arenevad oskused, millest on kasu kogu eluks.
• Lapsed saavad nautida mudelite ehitamist ja nendega mängimist ning ka ise uusi asju luua, mis kujutlusmängule eriti hea hoo annab. Klotse ja osi saab kombineerida ka teiste LEGO mängukomplektidega, et mängurõõmu oleks veelgi rohkem.
• See vahva ehituskomplekt on sobiv 4-aastastele või vanematele poistele ja tüdrukutele. See LEGO® õppe- ja mängukomplekt sobib suurepäraselt sünnipäeva- või jõulukingituseks lastele, keda paelub majade, tuuleveskite, majakate või iglude ehitamine.
• LEGO® Classicu klotsi- ja majaehituskomplekt sobib suurepäraselt lastele loova ehitamise võimaluste tutvustamiseks. Kui seda teiste LEGO komplektidega kombineerida, on mänguvõimalusi veelgi rohkem.
• Patareisid pole vaja, mistõttu võib mängurõõm kesta igavesti! Lõputu loovmängu käimapanev jõud on laste kujutlusvõime. Selle mängu käigus areneb kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskus ning see annab lastele rahulolutunde, kuna nad saavad midagi ise luua.
• Tänu lihtsatele ja selgetele juhenditele saavad lapsed LEGO® põhimudelite ehitamisega alustada niipea, kui komplekti karbist võtavad. Ja mida rohkem nad mängivad, seda enam genereerib nende kujutlusvõime uusi põnevaid mänguvõimalusi.
• Lahedate klotside ja osadega ning ideid ja inspiratsiooni andvad LEGO® Classicu komplektid innustavad vabalt ja loovalt mängima. Laste loova mõtlemise oskuse arendamine pole kunagi veel olnud nii lihtne ja lõbus! ● Kõik LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele. See tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• Lisaks rangeimate üleilmsete ohutus- ja kvaliteedistandardite järgimisele testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO Groupis LEGO® klotse ja detaile põhjalikult. Seega võite olla kindel, et need on teie lapsele ohutud.

LEGO Classic  Klotsid ja majad - 11008L
LEGO Classic  Klotsid ja majad - 11008L
LEGO Classic  Klotsid ja majad - 11008L
LEGO Classic  Klotsid ja majad - 11008L
LEGO Classic  Klotsid ja majad - 11008L
Järgmine toode: 11010L LEGO Classic Valge alusplaat
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud