Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

11014 LEGO Classic Klotsid ja rattad

€ 54.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 653
Mõõdud: 28,2*26,2*9,55
Tootekood: 11014

 See muljetavaldav LEGO® Classicu mängukomplekt Klotsid ja rattad (11014) sobib hästi kingiks lastele, kes armastavad praktilist mängu. Üheksa inspireerivat rattateemalist ehitusideed ning paljud lisaklotsid ja -osad pakuvad poistele, tüdrukutele, sõpradele ja peredele kindlasti tundideks loovmängurõõmu.

Mis on karbis?
Kõik lapsed peavad looma mudelauto, rongi, koolibussi, roboti, rulatava sebra, võidusõiduauto, ratastoolis jänku, järelveetava pardi ja banaanikujulisel rulal ahvi.

Sobib vähemalt 4-aastastele lastele
Lapsed saavad nautida nende vahvate LEGO mänguasjadega mängimist. Ja kuna iga mudeliga on kaasas lihtne ehitusjuhend ja digitaalsed ehitusjuhised, saavad isegi esmakordsed ehitajad oma LEGO mänguasjade ehitamisest uhkust ja rõõmu tunda.

Aitab lastel arendada eluks vajalikke oskusi
LEGO Classicu ehituskomplektid pakuvad lastele ideid ja inspiratsiooni tänu ehitatavatele mänguasjadele, mis stimuleerivad avatud mängu, arendades samal ajal laste loovust ja peenmotoorikat.

Lapsed, sõbrad ja pered saavad loovuse valla lasta üheksa ehitatava mänguasja ning värviliste rataste, klotside ja osade abil, mis panevad kujutlusvõime tööle!
Mis on karbis? Kõik lapsed peavad ehitama auto, rongi, bussi, roboti, rulatava sebra, võidusõiduauto, ratastoolis jänku, järelveetava pardi ja banaanikujulisel rulal ahvi, lisaks on olemas täiendavad LEGO® klotsid.
See kvaliteetne ehitusmängukomplekt pakub ohtralt loomingulisi ideid, tagades toreda ehitamis- ja mänguelamuse. Lapsed saavad seda ka kombineerida olemasolevate LEGO® komplektidega, et loovmängu võimalusi oleks veelgi rohkem.
LEGO® Classicu mängukomplekt Klotsid ja rattad (11014) on muljetavaldav kingitus mistahes tähtpäevaks. Sobib 4-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele.
Lapsed saavad 653 LEGO® osast ehitada kõike, mida kujutleda oskavad!
Karbis on eraldi klotsikotid, mis sisaldavad kõiki LEGO® osi, mida vajad ühe või kahe mudeli jaoks. Vali lihtsalt mudel, ava klotsikott ja võid alustada!
Komplektiga on kaasas hõlpsalt järgitavad ehitusjuhised vähemalt 4-aastastele lastele. Nii saavad isegi esmakordselt ehitajad ise LEGO® mänguasjade ehitamise üle rõõmu ja uhkust tunda.
LEGO Classicu ehituskomplektid pakuvad lastele ideid ja inspiratsiooni tänu mängukomplektidele, mis innustavad vabalt ja loovalt mängima, arendades samal ajal laste loovat mõtlemist ja peenmotoorikat.
Kõiki LEGO® klotse ja osasid toodetakse kooskõlas rangete kvaliteedinõuetega, et tagada alati nende stabiilne kvaliteet, ühtesobivus ja toimimine. LEGO® ehitusmänguasju testitakse põhjalikult, et tagada iga mängukomplekti vastavus rangetele ohutusnõuetele.

Järgmine toode: 11013L LEGO Classic Läbipaistvad loovmänguklotsid
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud