Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

11006 LEGO Classic Sinised loovmänguklotsid

€ 5.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 52
Mõõdud: 9,1*12,2*5,85
Tootekood: 11006

 Selle põneva siniste LEGO® klotside komplekti abil saate inspireerida lapsi ehitama, looma ja kujutlema. Ehita! Komplekt võimaldab kokku panna kolm vahvat mängumudelit: vett purskava vaala, neljarattalise rongi ja kohandatava roboti. Loo! Lapsed võivad klotse vabalt kombineerida ja mängumudelitest ise uusi asju luua. Kujutle! Selle mitmekülgse LEGO põhikomplekti abil saab ideed, seikluslood ja mängumaailmad elama panna – kõik on võimalik.

See klassikline ehituskomplekt virgutab laste kujutlusvõimet

Alates nelja aasta vanustele lastele mõeldud kolme sinise klotsidest mängumudeli – vaala, rongi ja robotiga – komplekt võimaldab loovalt ehitada, pakkudes lõputult ehitusrõõmu.

See põnev sinistes toonides LEGO® DUPLO® laste klotsikomplekt külvab lõputult ideid ja inspiratsiooni. Selle ajatu ehitus- ja mängukomplektiga ehitamise, mängimise ja ümberehitamise käigus rakendavad lapsed loovust ja arendavad oskusi, millest on kasu kogu eluks. LEGO klotside põhikomplekt paneb lapse kiiresti loovalt ehitama Kolme hõlpsasti ehitatava LEGO mängumudeliga komplekt sobib hästi alates nelja aasta vanustele lastele. Tänu lihtsatele juhistele ja vahvatele funktsioonidele võib kujutlusmäng alata kohe. Komplektis on suurte ümmarguste silmadega vett purskav sinine vaal, pöörlevate ratastega mängurong ja liikuvate kätega pisike mängurobot. Kui lapsed oma mudeleid kombineerivad ja muudavad ning ise uusi asju välja mõtlevad ja loovad, jagub mängurõõmu veelgi kauemaks. LEGO klotside abil saate arendada laste olulisi oskusi LEGO Classicu komplektid pakuvad lastele rohkelt loovmängu- ja eneseväljendusvõimalusi. Ehitamise, loomise ja kujutlemise käigus arenevad oskused, mis aitavad luua õnnelikku ja edukat tulevikku.

• Alates nelja aasta vanustele lastele mõeldud põnev siniste LEGO® klotside komplekt inspireerib ehitama, looma ja kujutlema. See kolme hõlpsasti ehitatava mudeliga ja lõpmata palju ehitusrõõmu pakkuv mitmekülgne mängukomplekt pakatab loovuse rakendamise võimalustest.
• Sellest 52-osalisest komplektist saab teha lahedate funktsioonidega sinise vaala, rongi ja roboti, mis innustavad kujutledes mängima. Lapsed saavad ka ise uusi asju välja mõelda ja luua – selle käigus arenevad olulised oskused, millest on kasu kogu eluks.
• Kolme mudeli ehitamine ja nendega mängimine pakub lastele palju rõõmu, kuid kui nad mudeleid veel muutma ja ise uusi asju looma hakkavad, saab kõik võimalikuks. Kui ühendate komplekti teiste LEGO® komplektidega, on mängurõõmu veelgi rohkem.
• Suurepärane ehitus- ja mängukomplekt alustajatele ja ka neile, kes soovivad oma LEGO® klotside kollektsiooni täiendada. See mitmekülgne õppimist toetav komplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks, nii poistele kui ka tüdrukutele.
• LEGO® Classic Creative’i siniste klotside komplekt on ka piisavalt käepärane, et vanemad saaksid selle lastele mängimiseks kõikjale kaasa võtta. Kui seda teiste LEGO komplektidega kombineerida, on mänguvõimalusi veelgi rohkem.
• Liikumapanev jõud on laste kujutlusvõime – nii võib lõbu kesta lõputult! Patareivabad mänguasjad aitavad arendada kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad iseseisvalt vahvaid asju korda saata.
• Avage hoiukarp ja kujutlusvõimet virgutav mäng võib kohe alata.
• Tänu lihtsatele ja selgetele juhistele saavad lapsed põhimudelite ehitamise ja mängimisega kiiresti alustada. Kui algus on sisse tehtud, et taha mäng enam kunagi lõppeda.
• Kõik LEGO® Classicu komplektid pakuvad rohkelt ideid ja inspiratsiooni. Põnev klotside ja detailide komplekt innustab lõputult vabalt ja loovalt mängima. Laste loova mõtlemise oskuse arendamine pole kunagi varem olnud nii lõbus ja intuitiivne.
• LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• Lisaks rangeimate üleilmsete ohutus- ja kvaliteedistandardite järgimisele testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO Groupis LEGO® klotse ja detaile põhjalikult. Seega võite olla kindel, et need on teie lapsele ohutud.

LEGO Classic Sinised loovmänguklotsid - 11006L
LEGO Classic Sinised loovmänguklotsid - 11006L
LEGO Classic Sinised loovmänguklotsid - 11006L
LEGO Classic Sinised loovmänguklotsid - 11006L
LEGO Classic Sinised loovmänguklotsid - 11006L
Järgmine toode: 11007L LEGO Classic Rohelised loovmänguklotsid
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud