Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31105 LEGO Creator Mänguasjapood

€ 49.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 554
Mõõdud: 26,2*38,2*5,65
Tootekood: 31105

 Jee! Aeg on seada sammud mänguasjapoodi. Veendu, et sul on raha kaasas, ja sea sammud kesklinna poole. Vaata – klotsidest sõdur ja nätsuautomaat! Lähme vaatame, millised mänguasjad seal on. Oota... Aeg on minna raketisõidule. Juhuu! Pärast sõitu ehita mänguasjapood ümber koogi- või lillepoeks või lase oma kujutlusvõimel hiilata ja ehita selle vinge kolm-ühes-komplektiga midagi täiesti uut.

Ümberehitatavas linna mänguasjapoes ootavad lapsi põnevad seiklused.

Täiendage LEGO® fännide linna kahekorruseline mänguasjapoega, mille juurde kuulub ka korter ja mille saab ehitada ümber koogi- või lillepoeks.

Selle LEGO® Creatori linna mänguasjapoega kolm-ühes-komplektiga (31105) rõõmustate detailsete mudelite fänne väga. Väikesed ehitajad veedavad tunde, uurides kahekorruselist linnamaja, mille ülemisel korrusel on korter ja alumisel mänguasjapood ning mis pakub ka raketisõiduvõimalust. Inspiratsioon vabaks ja loominguliseks ehitamiseks See LEGO Creatori kolm-ühes-komplekt võimaldab lastel ehitada kolm erinevat mängumudelit. Nad võivad ehitada kahekorruselise mänguasjapoe ning ehitada selle ümber istumisnurga ja LEGO töökojaga koogipoeks, kauniks katuseaknaga lillepoeks või millekski hoopis uueks. See ehitus- ja mängukomplekt innustab loovalt mängima ning sobib suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingituseks. Ainulaadsed mitmesuguste mänguvõimalustega mudelid LEGO Creatori kolm-ühes-komplektide mudelid on detailsed ja tõetruud ning innustavad loovalt mängima. Mängukomplektid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi ning aitavad virgutada igas vanuses laste loovust. Need muljetavaldavad ja inspireerivad komplektid sobivad hästi fännidele ja lastele mistahes tähtpäeva kingituseks.

• See komplekt võimaldab lastele anda põnevaid ehitusülesandeid. Ehitada saab kolm mudelit: linnamaja mänguasjapoe, LEGO® töökojaga koogipood ja katuseaknaga lillepood. Komplektis on ka kaks minifiguuri ja klotsidest linnufiguur.
• Mis paneb linna kasvama? Creatori kolm-ühes-mängukomplekti linnamaja mänguasjapoe (31105), toimeka koogipoe või lillepoe pidamise ning kujutlusvõime uuel moel rakendamise käigus areneb laste loovus ja ehitusoskus.
• See detailiküllase komplektiga saab ehitada kolm mudelit ning selle saab ühendada teiste Creatori sarja kolm-ühes-komplektidega, et luua LEGO® tänav – siis on loovuse rakendamise võimalusi lõpmata palju. Lapsed võivad komplektiga ehitada ka midagi täiesti uut.
• Kahekorruselise linnamänguasjapoega komplekt, mulle juurde kuuluvad mängukorter, klotsidest sõdur, rongisilt ja nätsuautomaat, raketisõiduvahend, mitmesugused mänguasjad ja muud detailid, sobib väga hästi jõulu- või sünnipäevakingituseks alates kaheksa aasta vanustele lastele.
• Detailiküllane ja haaravaks mänguks valmis! Linna mänguasjapoe kõrgus on ca 20 cm (7“), laius ca 13 cm (5“) ja sügavus ca 10 cm (3“). See lahe ehitusmudel on loodud vingete seikluste ja loovmängu nautimiseks.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Ava karp ja alusta mängu, valides ehitamiseks või ümberehitamiseks mõne neist kolmest mudelikomplektist. Lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele hõlpsaks – see suurendab enesekindlust ja laseb lastel oma loodu üle uhkust tunda.
• LEGO® Creatori kolm-ühes-komplektid võimaldavad lastel piiranguteta mängida. See vinge mängumajakomplekt, millega saab lugusid jutustada ja üha uusi asju ehitada, aitab viia laste loovuse ja ehitusoskuse uuele tasemele.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Creator  Mänguasjapood - 31105L
LEGO Creator  Mänguasjapood - 31105L
LEGO Creator  Mänguasjapood - 31105L
LEGO Creator  Mänguasjapood - 31105L
LEGO Creator  Mänguasjapood - 31105L
Järgmine toode: 31118L LEGO Creator Surfari rannamaja
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud