Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31101 LEGO Creator Monsterauto

€ 17.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 163
Mõõdud: 14,1*26,2*4,8
Tootekood: 31101

 Aeg on valmistuda selle hiigelveokiga autosid rammima. Tee vedrustuse kontrollimiseks üks ring ja pane siis lammutusmasin etenduse andmiseks valmis. Kui lahedad trikid on tehtud, ehita hiigelveok ümber finišijoonega sportautoks või ralliautoks ja püstita uusi rekordeid või lase oma loovusel lennata ja ehita midagi täiesti uut. Kas saad nende võimsate kolm-ühes-masinate ohjamisega hakkama?

Ümberehitataval hiigelveokil on uskumatu rammimisjõud.

Laske lastel anda LEGO® Creatori kolm-ühes-hiigelveokiga vinge etendus ja võtta masin siis lahti ja ehitada see ümber lahedaks sport- või ralliautoks.

Selle põneva LEGO® Creatori hiigelveokiga kolm-ühes-ehituskomplektiga (31101) virgutate laste kirge massiivsete sõidukite vastu. Selle töötava vedrustusega rohelise-kollasekirju hiigelveokiga kihutamine ja takistuste ületamine pakub lastele kindlasti palju rõõmu. Komplektis on ka väike auto, mida üle katuse saab ajada. Lõputu loovus See LEGO Creatori kolm-ühes-komplekt võimaldab lastel ehitada kolm erinevat mängumudelit. Nad saavad ehitada hiigelveoki, muuta selle finišijoonega sportautoks või ralliautoks või siis ise midagi uut välja mõelda ja luua. See lahe ehitus- ja mängukomplekt innustab loovalt mängima ning sobib suurepäraselt lapsele mistahes tähtpäeva kingituseks. Päriselust tuttavad mudelid LEGO Creatori sarja kolm-ühes-komplektide mudelid on detailsed ja tõetruud ning innustavad loovalt mängima. Mudelid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi, aidates seejuures virgutada igas vanuses laste loovust. Vahvad ja inspireerivad komplektid sobivad ka suurepäraselt lastele täiendavaks jõulu- või sünnipäevakingituseks.

• Selle meelierutava komplektiga, millega saab ehitada kolm mängumudelit – hiigelveoki, finišijoonega sportauto ja ralliauto – inspireerite lapsi loovalt mängima. Sobib suurepäraselt lastele kingituseks. Ehitades ja ümberehitades võib mäng kesta igavesti!
• Millised väljakutsed ees ootavad? Hiigelveokiga ringi rallimise, sportautoga kihutamise ja ralliautoga uute kiirusrekordite püstitamise või millegi täiesti uue ehitamise käigus areneb laste kujutlusvõime ja ehitusoskus.
• See komplekt pakub lastele 3 võimalust. Creatori kolm-ühes-komplektiga (31101) saab ehitada hiigelveoki, sportauti või superkiire ralliauto. Lapsed saavad mängida selle komplektiga eraldi või siis kombineerida seda teiste LEGO® komplektidega, et ehitusoskust veelgi arendada.
• Seda imelist komplekti hakkab armastama iga loomingulise ehitamise fänn. Võimsa hiigelveoki, särava sportauto ja vahva ralliauto ehitamise komplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mistahes tähtpäeva kingituseks alates seitsme aasta vanustele poistele ja tüdrukutele.
• Laetud ja tegudeks valmis! Hiigelveokimudeli kõrgus on ca 6 cm (2“), pikkus ca 10 cm (3“) ja laius ca 8 cm (3“), mis tähendab, et see põnev mänguasi on piisavalt suur vingeks seikluseks, aga ka piisavalt kompaktne, et liikvele minnes kaasa võtta.
• Käimapanev jõud on lapse kujutlusvõime ja mängurõõmu jagub tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Lõbu algab niipea, kui kasti avad. Lapsed saavad kõigi kolme mudeli ehitamisega iseseisvalt hakkama – lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele hõlpsaks, lastel neil oma ehitiste üle uhkust tunda ja rohkelt kujutlusmängu nautida.
• LEGO® Creatori sarja kolm-ühes-komplekt pakub lastele lõputult võimalusi ehitusoskuste ja loovuse arendamiseks. See põnev sõidukiga mängukomplekt aitab arendada laste kujutlusvõimet, pakkudes erinevaid ehitamisvõimalusi.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Creator  Monsterauto - 31101L
LEGO Creator  Monsterauto - 31101L
LEGO Creator  Monsterauto - 31101L
LEGO Creator  Monsterauto - 31101L
LEGO Creator  Monsterauto - 31101L
Järgmine toode: 31089L LEGO Cretor Päikeseloojangu-võidusõiduauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud