Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10273 LEGO Creator Expert Kummitusmaja

€ 229.90
Laos olemas
Tasuta transport
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 18+
Koosneb: 3231
Mõõdud: 59*50*13
Tootekood: 10273

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Kui sulle meeldivad kummitused, kurjad vaimud ja muud üleloomulikud olendid, on meil sulle just õige komplekt – LEGO® Kummitusmaja (10273). Unusta igapäevaelu ja uuri midagi erakordset, avastades selles hämmastavas ehituskomplektis sisalduvaid põnevaid ja üllatavaid detaile.

Õudselt head detailid äratavad loo ellu
Naudi selle muljetavaldava kummitusmajamudeli ehitamist ning uuri seejärel kõiki sellesse peidetud peeneid detaile. Maja käib lahti, et saaksid hõlpsalt uurida selle sisemust, kust leiad töötava vabalangusatraktsiooni ning automaatsed uksed torni tipust. Kummituslike välisuste lähedalt vaatamine tekitab õudse efekti. 

Ehitusprojekt, mis on täis põnevust
See Kummitusmaja kuulub LEGO ehituskomplektide kollektsiooni, mis on mõeldud neile, kes hindavad nutikat disaini. See mudel on ka õudselt hea kingitus, sünnipäevakink või jõulukink.

Oleme ehitajate jaoks kasutusele võtnud uue pakendi, et hõlbustada nende huvidega seotud toodete leidmist. Olgu nendeks sport, filmid, kunst, sõidukid, kuulsad ehitised või lõbustuspargiatraktsioonid – LEGO komplektid äratavad need klotside kujul ellu. Kuna uuel pakendil on selgelt näidatud, millise huviga on iga toode seotud, otsustasime Creator Experti tootemargi kasutamise lõpetada. Kuigi tootemarki ei kasutata tulevastel pakenditel ega suhtluses, sisaldab meie tootevalik ka edaspidi samasuguseid kogutavaid, keerukamaid ehituskomplekte, mis garanteerivad ehitusnaudingu tundideks.

See jube LEGO® Kummitusmaja (10273) mudel pakub tundideks naudingut kõigile, kes soovivad lõõgastuseks kokku panna uue komplekti. Ehita tontlik õudustemaja ning uuri seejärel selle muljetavaldavaid funktsioone ja vaimustavaid detaile.
Miks peaksid hirmutavad mänguasjad olema mõeldud ainult lastele? See ehituskomplekt on loodud kõigile, kuid see sisaldab palju mängulisi funktsioone, näiteks vabalangusatraktsiooni, kummituslikke uksi ja neetud maali.
Kui sulle meeldivad kaunid detailid, siis naudid kindlasti oma kummitusmajamudeli demonstreerimist. 
See Kummitusmaja komplekt sobib nii kummitusküttidele, põnevuseotsijatele kui ka täiskasvanud LEGO® fännidele. See on suurepärane sünnipäevakingitus kõigile kummitusi armastavatele pereliikmetele või sõbrale ning sobib ka lõbusaks halloween’i-teemaliseks kingituseks.
See tume ja õudne kummitusmõis on 68 cm kõrge, 25 cm lai ja 25 cm sügav – tegu on väljakutset pakkuva ehituskomplektiga ning suurepärase klotsidest ehitatud väljapanekumudeliga.
Selles komplektis on valgusklotsiga kaasas patarei, et saaksid valgustust kohe kasutama hakata. 
Komplektiga on kaasas kohvilaua stiilis ehitusjuhised, mis suunavad sind ja annavad inspiratsiooni.
Komplekt kuulub inspireerivate LEGO® ehituskomplektide sarja, mis on loodud LEGO ehitusfännidele ja nokitsejatele, kes armastavad kaunist disaini ning elegantseid LEGO mudeleid.
LEGO® ehitusklotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti kokkukäivad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® klotsid ja detailid läbivad põhjalikud testid, et iga ehituskomplekt vastaks rangeimatele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Nii võid olla kindel, et see mudel peab ajahambale vastu.

LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
LEGO Creator Expert Kummitusmaja - 10273L
Järgmine toode: 10280L LEGO Creator Expert Lillekimp
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud