Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10258 LEGO Creator Londoni Buss

€ 139.90
Hetkel otsas
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 16+
Koosneb: 1686
Mõõdud: 48*37,5*10,5
Tootekood: 10258Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Suundu selle LEGO® Creator Experti maailmakuulsa kahekorruselise Londoni bussi koopia abil nostalgilisele teekonnale. Haara käsipuust ja astu lahtisele tagumisele pealeminekualale, kus on ka kasutatud piletite kast ja tulekustuti. Seejärel suundu keerdtrepi kaudu ülemisele korrusele, kust leiad mugava istumisala ja mitmed muud esemed, sh unustatud vihmavarju, ajalehe, tühja joogipurgi ning veidike kulunud istme alt isegi äravisatud nätsu. Ava uks, et pääseda avara esiklassiga juhikabiini, tõsta üles kapott, et tuua nähtavale mootor, eemalda katus ja ülemine korrus, et pääseda juurde sisemusele, ning vali oma lemmikkümnend ümberpööratavate reklaampostrite abil, millel on kujutatud 1950-ndate või tänapäevane Londoni reklaam. Alustades erepunase kere iseloomulikest joontest ja kurvidest ning lõpetades spetsiaalselt loodud rehvide ning sihtkoha märgiga – sellest kaunist mudelist õhkub autentsust ja selle peened detailid annavad edasi Londoni kuulsa sümboli olemust ning võlu.

Kõik Londoni bussi pardale!

Nautige nostalgilist reisi selle kuulsa Londoni bussi autentse koopiaga, millel on klassikaline kumer kere, panoraamvaatega esiklaas, spetsiaalselt loodud rehvid ja üksikasjalik sisemus.

Tunnusta maailmakuulsat kujundust armsa kahekordse Londoni bussiga, millel on palju autentseid elemente, sh erepunane värvipalett, avar esiklaas, spetsiaalselt loodud rehvid, sihtkohasilt ning tagaosas käetoega avatud sisenemisplatvorm, piletite kast ja tulekustuti ning keerdtrepp, mis viib ülemisele korrusele, millelt avanevad vaatamisväärsused. Funktsioonid hõlmavad avatavat kapotti, mille all on mootori, liuguksega detailset juhikabiini, eemaldatavad katust ning ülakorrust, mille kaudu pääseb ligi detailsele sisemusele, kus on kulunud istmed ja autentsed lisadetailid, nagu unustatud vihmavari, ajaleht, tühi joogipurk ja äravisatud näts. Samuti on komplektis trükitud ümberkeeratavad reisi reklaamivad plakatid 1950ndate või tänapäevaste Londoni reklaamidega. See LEGO® Creator Experti mudel muudab ehitusprotsessi põnevaks ja nauditavaks ning lisab pisut nostalgiat ja maagiat.
Product Bullets
• Londoni bussiga kaasnevad mitmesugused klotsidest ehitatavad funktsioonid ja detailid, nagu suured aknad, erepunane kumer kere, panoraamvaatega esiklaas, trükitud ümberkeeratavad reisi reklaamivad plakatid, spetsiaalselt loodud rehvid ja sihtkohasilt. Samuti on sellel avatav kapott, mille all on mootori, liuguksega detailne juhikabiin, eemaldatav katus ning ülakorrus, mille kaudu pääseb ligi detailsele sisemusele.
• Sisedetailid hõlmavad kulunud istmeid, tagaosas asuvat käetoega avatud sisenemisplatvormi, piletite kasti, tulekustutit ja ülakorrusele viivat keerdtreppi, millelt avanevad vaatamisväärsused. Lisadetailid on unustatud vihmavari, ajaleht, tühi joogipurk ja äravisatud näts.
• Vali oma lemmikajastu väikeste ümberkeeratavate reisi reklaamivate plakatitega, millel on 1950ndate või tänapäevased Londoni reklaamid.
• Eemalda katus ja ülakorrus, et pääseda ligi detailsele sisemusele.
• Ava juhi uks, et pääseda ligi üksikasjalikule kabiinile, millel on panoraamvaatega esiklaas.
• Tõsta mootorile ligi pääsemiseks üles kapotikaas.
• Erielemendid on augustis 2017 välja tulnud standardmustriga rehv, punased veerandkaared ja -võlvid ning 1 × 1 × 1 A 2/3 vertikaalsete nupsudega klotsid.
• Komplektis on üle 1680 osa.
• See mudel, nagu teised LEGO® Creator Experti sõidukisarjad, on kujundatud riiulil demonstreerimiseks.
• Mõõtmed: kõrgus 18 cm (7 tolli), pikkus 34 cm (13 tolli) ja laius 13 (5 tolli).

LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
LEGO Creator Londoni Buss - 10258L
Järgmine toode: 10260L LEGO Creator Kesklinna kiirsöögirestoran
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud