Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31108 LEGO Creator Perepuhkus karavaniga

€ 99.90
Laos olemas
Vanusele: 9+
Koosneb: 766
Mõõdud: 54,0*28,2*7,85
Tootekood: 31108

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Paki matkavarustus kokku, sest on aeg puhkuseks! Kinnita haagissuvila laheda retroauto külge ning suundu perepuhkuseks loodusesse. Kui oled õige koha leidnud, sea end sisse ja mine püüa õhtusöögiks kala. Vaata vaid kõiki armsaid loomi... kuid oi ei, nende seas on SKUNK! Pärast haisvat ehmatust ehita haagissuvila ja auto ümber autosuvilaks või punavalgeks majakaks. Looduses veedetav puhkus on tänu sellele suurepärasele kolm-ühes komplektile lõbus!

Väliseiklus ümberehitatava komplektiga Perepuhkus karavaniga

Võimalda noortel telkijatel loodusesse põgeneda LEGO® Creator 3in1 mängukomplektiga Perepuhkus karavaniga, mille saab hiljem mänguvõimaluste täiendamiseks ümber ehitada autosuvilaks või majakaks.

Loodusearmastajaid ootavad LEGO® Creator 3in1 mängukomplektis Perepuhkus karavaniga (31108) loomingulised ja lõbusad matkaseiklused. Komplektis on retroauto ja haagissuvila ning see sisaldab kööki, tualetti, eemaldatavat katust ja avatavat külgpaneeli. Komplektis on rohkelt tarvikuid ja funktsioone ning lisaks kolm minifiguuri mängu alustamiseks. Piiritu loominguline ehitamine See suurepärane LEGO Creator 3in1 mängukomplekt võimaldab ehitada vähemalt kolm erinevat mängumudelit. Lapsed saavad ehitada retroautoga haagissuvila, mille saab hiljem ümber ehitada autosuvilaks või detailiküllaseks majakaks. Või nad võivad loovuse valla päästa, keskenduda muudele huvidele ja ehitada midagi uut. Eraldiseisvad mudelid, vabastatud kujutlusvõime LEGO Creator 3in1 komplektide erisugused mudelid on tõetruud ning innustavad loovalt mängima. Mudelid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi ning aitavad virgutada igas vanuses laste loovust. Ägedad mängukomplektid sobivad ka suurepäraselt lastele jõulu- või sünnipäevakingituseks.

• LEGO® Creator 3in1 komplekt Perepuhkus karavaniga (31108) soodustab laste loovmängu ning sisaldab ühes komplektis kolme mudelit: perekonna haagissuvilat retroautoga, autosuvilat ja majakat. Ehitades ja ümberehitades võib mäng kesta igavesti!
• Vahvad võimalused iga nurga taga! Lapsed saavad arendada oma loovust ja ehitusoskust detailiküllase haagissuvila ja auto abil, hüpata puhkuse ajaks autosuvilasse, külastada majakat või ehitada midagi uut.
• See komplekt pakub lastele kolme mänguvõimalust. Nad saavad ehitada LEGO® Creator 3in1 komplekti Perepuhkus karavaniga (31108), autosuvila või majaka. Komplektis on mängurõõmu suurendamiseks ka kolm minifiguuri ja kolm erinevat klotsidest ehitatud looma.
• Seda vinget komplekti hakkab armastama iga loomingulise mängu ja ehitamise fänn. Detailiküllased haagissuvila ja retroauto, autosuvila ning majaka mudelid sobivad suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või pühadekingituseks vähemalt 9-aastastele poistele ja tüdrukutele.
• Kas oled seikluseks valmis? Haagissuvila ja retroauto mudel on 13 cm kõrge, 34 cm pikk ja 12 cm lai, mis tähendab, et see põnev tegevusmänguasi on täis ägedaid detaile ning piisavalt suur tõsiseks puhkuseks!
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Ava karp ja alusta mängu, valides ehitamiseks või ümberehitamiseks mõne neist kolmest mudelikomplektist. Lihtsasti järgitavad juhendid teevad mudelite kokkupanemise lastele lihtsaks, lastel neil oma ehitiste üle uhkust tunda ja rohkelt vahvat loovmängu nautida.
• LEGO® Creator 3in1 komplektid pakuvad lastele lõputult võimalusi ehitusoskuste arendamiseks. See nutikas, looduses veedetava perepuhkuse teemaline mängukomplekt aitab arendada laste kujutlusvõimet, pakkudes erinevaid ehitamisvõimalusi.
• LEGO® ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et iga lapse ehituskomplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Creator Perepuhkus karavaniga - 31108L
LEGO Creator Perepuhkus karavaniga - 31108L
LEGO Creator Perepuhkus karavaniga - 31108L
LEGO Creator Perepuhkus karavaniga - 31108L
LEGO Creator Perepuhkus karavaniga - 31108L
Järgmine toode: 31118L LEGO Creator Surfari rannamaja
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud