Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31103 LEGO Creator Reaktiivauto

€ 29.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 198
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 31103

 Vaata, kui kiiresti see ülikiire reaktiivauto sõita suudab! Käivita tagant mootor, vaata, kuidas leegid möllama hakkavad, vabasta pidur ja tee minekut. Kui oled lõpetanud, ehita reaktiivauto ümber maasturiks, millega saab ronida künklikel mägiteedel, või tee sellest ATV, millega lõbusaid rannasõite teha, või mõtle välja ja ehita midagi uut. Pinguta rihmad – see imeline kolm-ühes-mudel on minekuks valmis.

Laheda ümberehitatava reaktiivautomudeliga saab nautida hoogsat ja lõbusat mängu.

Väikesed fännid saavad LEGO Creatori kolm-ühes-komplektiga ehitada reaktiivauto ja sellega kõrbes ringi rallida, ning seejärel ehitada masina ümber maasutriks või ATV-ks.

LEGO® Creatori reaktiivautoga kolm-ühes-komplekt virgutab väikeste sõidukifännide kujutlusvõimet. Selle ehituskomplektiga, kuhu kuulub reaktiivmootori, sisselasketoru ja kohandatava spoileriga varustatud rohelise-valgekirju veok, piiride nihutamine pakub lastele palju lõbu. Rohkelt põnevat ja loomingulist tegevust See LEGO Creatori kolm-ühes-komplekt võimaldab lastel ehitada kolm erinevat mängumudelit. Nad võivad teha reaktiivauto, ehitada mudeli ümber maasturiks või ATV-ks või siis lasta loovusel lennata ja luua midagi täiesti uut. Reaktiivauto ja maasturi kabiinis on koht minifiguurile (ei kuulu komplekti). See suurepärane ehitus- ja mängukomplekt innustav loovalt mängima ja sobib väga hästi mistahes tähtpäeva kingituseks. Ikoonilised tõetruud tegevusmudelid LEGO Creatori sarja kolm-ühes-komplektide mudelid on detailsed ja tõetruud. Mudelid pakuvad lõputult ehitus- ja mänguvõimalusi, aidates seejuures virgutada igas vanuses laste loovust. Vahvad ja rohkelt põnevaid mänguvõimalusi pakkuvad komplektid sobivad suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingituseks.

• See põnev mängukomplektiga inspireerib mängima loovaid rollimänge. Ühest komplektist saab kolm eri mudelit: reaktiivauto, maasturi ja ATV. See sobib suurepäraselt lastele kingituseks ning ehitades ja ümberehitades võib mäng kesta lõputult.
• Seiklus ootab! Creatori sarja kolm-ühes-komplekti reaktiivautomudeliga (31103) piiride murdmise, maasturiga kivide ületamise, ATV-ga rallimise või mistahes meelepäraste asjade ehitamise käigus areneb laste ehitusoskus.
• See komplekt võimaldab ehitada kolm eri mudelit. Lapsed võivad luua sõidukeid ja nendega eraldi mängida või siis kombineerida mudeleid olemasolevate LEGO® komplektide mudelitega. Iga mängukorraga paraneb areneb laste ehitusoskus ja loovus.
• See vinge komplekti meeldib lahedate sõidukite ja loomingulise ehitamise fännidele kindlasti väga. Raktiivmootoriga auto, jõulise maasturi ja kiire ATV-ga mudelikomplekt sobib suurepäraselt mistahes tähtpäeva kingituseks alates seitsme aasta vanustele poistele ja tüdrukutele.
• Paljude detailidega ja põnevateks tegudeks valmis. Reaktiivauto kõrgus on ca 8 cm (3“), pikkus ca 22 cm (8“) ja laius ca 7 cm (2“), mis tähendab, et see vinge mudel on piisavalt kompaktne, et liikvele minnes kaasa võtta, aga samas piisavalt suur, et mahutada ära minifiguur (ei kuulu komplekti).
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu lõpmata paljudeks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Mäng algab niipea, kui komplektikarp on avatud. Lapsed saavad ehitada mõne kolmest mudelist, neid ümber ehitada ja ka ise uusi asju luua. Lihtsasti järgitavad juhendid aitavad muuta mudelite kokkupanemise lastele lihtsaks, lastes neil rohkelt vahvat loovmängu nautida ja oma ehitiste üle uhkust tunda.
• LEGO® Creatori kolm-ühes-komplektid inspireerivad lapsi erinevaid mänguvõimalusi välja mõtlema. See vahva automängukomplekt võimaldab uusi lugusid välja mõelda ja mudeleid ümber ehitada ning laste loovust ja kujutlusvõimet rakendada.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Creator Reaktiivauto - 31103L
LEGO Creator Reaktiivauto - 31103L
LEGO Creator Reaktiivauto - 31103L
LEGO Creator Reaktiivauto - 31103L
LEGO Creator Reaktiivauto - 31103L
Järgmine toode: 31104L LEGO Creator Monsterburgeriauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud