Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43178 LEGO Disney Princess Pidustused Tuhkatriinu lossis

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 168
Mõõdud: 19,1*26,2*7,2
Tootekood: 43178

 Hei-hei, sinu jaoks korraldatakse pidu! Võta osa Disney printsessi Tuhkatriinu ja tema lemmikloomade peost kaunis lossis. Sea end korda kuldse läikiva tualettlauaga vannitoas ja siis mine Tuhkatriinule kööki appi kooki küpsetama. Kui pidu on läbi, vii Tuhkatriinu magamistuppa puhkama ning pane Lutsifer ja Bruno tornis oma mugavatesse vooditesse! Pärast uinakut on jälle pidustuste aeg!

Armas mängukomplekt pakub loomingulisi rollimänguvõimalusi Disney printsessi Tuhkatriinu lossis.

Anna Disney printsesside austajate kätte armas komplekt, kus on Tuhkatriinu kuulus loss lossifassaadi, nelja toa ja Tuhkatriinu mininukufiguuriga.

Laste rollimänguoskusi ja loomingulisust arendavad Disney printsess ja tema lemmikloomad LEGO® ǀ Disney komplektis Pidustused Tuhkatriinu lossis (43178), milles on lossifassaad ja tornid ning ehitatav paviljon õhupalli, istumiskoha ja koogiletiga. Tere tulemast tutvuma sarjaga 4+! See lõbus mänguasi aitab lastel ja koolieelikutel õppida LEGO klotsidega ehitamist. Komplektis on põhiklotsialus, mis muudab ehitamise lihtsamaks. Lisaks aitavad üksikasjalikud juhised uutel ehitajatel ise mudeleid kokku panna ning sellega oma enesekindlust suurendada. Et rõõm oleks suurem, laadi alla tasuta interaktiivne ehitusrakendus LEGO Life Instruction PLUS, mis sisaldab suumimis- ja pööramisfunktsioone. Armsad tegelaskujud ja tarvikud pakuvad unustamatut mänguelamust Mängukomplektis on Disney printsessi Tuhkatriinu mininukufiguur, lisaks Lutsiferi, Bruno ja hiire LEGO Disney loomafiguurid, mis kutsuvad lapsed kohe mängima. Armsad klotsid, sh peomütsid loomadele, aitavad virgutada laste kujutlusvõimet ning luua lõbusa ja seiklusliku maailma.

• See LEGO® ǀ Disney (43178) komplekt, mille keskmes on Disney Tuhkatriinu, innustab mängima filmiteemalisi rollimänge. LEGO® 4+ komplektid on lõbus viis, kuidas lapsed saavad õppida ehitamist ning suurendada lihtsate kokkupanekujuhiste abil oma enesekindlust.
• See armas komplekt pakub lastele hulgaliselt peorõõmu ja avastamist. Lossil on põhiklotsialused, mis hõlbustavad ehitamist, et lapsed saaksid Disney Tuhkatriinu ning tema lemmikloomade Lutsiferi ja Brunoga kiiresti mängima asuda.
• Nende armastatud mänguasjadega on tore mängida nii eraldi kui ka koos teiste komplektidega, et järjest uusi lugusid välja mõelda. Lapsed võivad korraldada peo Disney printsessi Tuhkatriinu lossis või täiendada selle komplekti elementidega muid komplekte, et luua uusi lugusid.
• See imeline komplekt rõõmustab kõiki Disney Tuhkatriinu sõpru. Värviline mitme toaga loss on suurepärane jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes kingitus üle 4-aastastele lastele ja koolieelikutele.
• Kaunistatud ja peoks valmis. Selles toredas mängukomplektis on loss, mis on 16 cm kõrge, 17 cm lai ja 8 cm sügav – just õige suurusega põnevate seikluste jaoks – ning annab lastele palju ehitusrõõmu.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Hõlpsalt kokkupandavad ja patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna nad saavad ise mudeleid ehitada.
• Instructions PLUS on interaktiivne juhend, mis muudab selle mudeli ehitamise eriti lõbusaks. Juhend on saadaval tasuta rakenduses LEGO® Life ning sisaldab suumimis- ja pööramisfunktsioone, et ka koolieelikud saaksid seda LEGO mängukomplekti ise kokku panna.
• LEGO® 4+ kokkupandavatel mänguasjadel on põhiklotsialus, mis muudab ehitamise lihtsamaks ja aitab suurendada laste enesekindlust. Lisaks on see ideaalne kingitus, mille kaudu tutvustada väiksematele lastele LEGO teemasid, populaarseid tegelasi filmidest ja telesaadetest ning kangelasi igapäevaelust.
• Juba alates 1958. aastast vastavad LEGO® klotsid rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – ja see on endiselt nii.
• LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Disney Princess  Pidustused Tuhkatriinu lossis - 43178L
LEGO Disney Princess  Pidustused Tuhkatriinu lossis - 43178L
LEGO Disney Princess  Pidustused Tuhkatriinu lossis - 43178L
LEGO Disney Princess  Pidustused Tuhkatriinu lossis - 43178L
LEGO Disney Princess  Pidustused Tuhkatriinu lossis - 43178L
Järgmine toode: 43172L LEGO Disney Princess Elsa maagiline jääpalee
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud