Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41165 LEGO Disney Princess Anna kanuumatk

€ 21.90
Hetkel otsas
Vanusele: 4+
Koosneb: 108
Tootekood: 41165Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Naudi koos Disney populaarsete tegelaste Anna ja Olafiga seikluslikku kanuusõitu Arendelle‘ist kaugele eemale jääva nõiutud metsa jõel. Tee jõekaldal peatus, et toita armsaid väikeseid jänkusid, mine kiikuma ja söösta mööda jäärada jõkke. Aga vaata, et sa jõe ääres magavat maahiiglast üles ei aja!

Saada oma Disney filmi „Lumekuninganna ja igavene talv“ fänn koos Anna ja Olafiga kanuuseiklusele!

LEGO® l Disney komplektiga 41165 Anna kanuumatk saab sinu laps taaselustada oma lemmikstseene Disney filmist „Frozen II“. See sarja LEGO 4+ kanuukomplekt, kuhu kuulub ka LEGO loomafiguur, on mõeldud rollimängude mängimiseks ning kavandatud lõbusaks ja lihtsaks. Komplektis on ka spetsiaalne põhiklotsidest alus, tänu millele saavad ka esimest korda ehitajad iseseisvalt ja uhkelt ehitisi, sõidukeid ja muud ehitada. Komplektile lisatud lihtne ehitus- ja mängujuhend aitab sinu noorel Disney Frozeni filmi fännil mõista ehitussammude vajalikkust, arendab tema kujutlusvõimet ning tõstab enesekindlust. See aitab tuttavlikus Disney-keskkonnas LEGO klotsidega ehitamisega hõlpsalt ja mõnusalt pihta hakata. Nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusega LEGO Life kasutatava juhendi Instruction PLUS abil ehitades saab laps väga meeldiva ehituskogemuse. Hõlpsasti kasutatav intuitiivne ehitusjuhend võimaldab vastavat erirežiimi rakendades loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida, suumida ja pöörata. Instructions PLUS on hea abivahend ka noorematele ehitajatele, kuna juhendab nad läbi ehitusprotsessi ja annab võimaluse kogeda iseseisvalt loomise ja saavutamise tunnet. Selles Disney-teemalises ehitus- ja mängukomplektis, mis on põnev nii tüdrukutele kui ka poistele ning loomulikult ka kõigile filmi „Jääkuninganna ja igavene talv“ fännidele, on kaks Disney tegelaskuju ja LEGO jänkufiguur.

• Sarja LEGO® 4+ komplektid on kavandatud lõbusaks ja lihtsaks, et laste enesekindlus hõlpsa ehitusprotsessi käigus kasvaks. Need sobivad hästi LEGO klotsidega ehitamise alustamiseks.
• Komplektis on kaks kuulsat Disney tegelaskuju minifiguuri: Anna ja Olaf ning LEGO® jänkufiguur.
• Selles seiklusmängukomplektis on jääkanuu lambiga, jõestseenimoodul liuraja ja kiigelauaga, liigutatav taimestik ja pildiga kivid.
• Seiklusliku mängukanuu juurde kuulub lihtne põhiklotsidest alus, et sinu laps saaks kiiresti asuda põnevat LEGO® l Disney seiklustemaailma avastama ja ehitama.
• Mängukomplekt LEGO® 4+ tutvustab teie lapsele tema filmilemmikute, TV-tegelaskujude ja igapäevakangelaste suurt universumit.
• LEGO® 4+ mängukomplektid kandsid varem nime LEGO Juniors ning need ühilduvad kõigi LEGO loova ehitamise ehituskomplektidega.
• See Anna ja jäälossiga ehitus- ja mängukomplekt on lastele suurepärane kingitus.
• Rakendusega LEGO® Life saab kasutada intuitiivset juhendit Instructon PLUS. See aitab ehitada ka pisematel lastel, võimaldades kasutada hõlpsaid suumimise, pööramise ja kujutamise funktsioone ning loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida.
• Kui kombineerid oma sarja 4+ LEGO® Disney Frozeni mängukomplekti Disney-teemalise komplektiga 41166 Elsa vaguniseiklus, on muinasjutulise mängu võimalusi veelgi rohkem.
• Kanuu mõõdud: kõrgus ca 3 cm (1“), pikkus ca 9 cm (3“) ja laius ca 3 cm (1“).
• Jõestseenimooduli mõõdud: kõrgus ca 8 cm (3“), laius ca 28cm (11“) ja sügavus ca 15 cm (5“).

LEGO Disney Princess Anna kanuumatk - 41165L
LEGO Disney Princess Anna kanuumatk - 41165L
LEGO Disney Princess Anna kanuumatk - 41165L
LEGO Disney Princess Anna kanuumatk - 41165L
LEGO Disney Princess Anna kanuumatk - 41165L
Järgmine toode: 41166L LEGO Disney Princess Elsa vaguniseiklus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud