Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43176 LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused

€ 21.90
Hetkel otsas
Vanusele: 5+
Koosneb: 105
Mõõdud: 19,1*20,5*6,1
Tootekood: 43176Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Ava raamat ja uuri veealust mikromaailma! Sukeldu lainete alla ja avasta kogu veealune maailm! Istu Disney printsess Arieli merikarbile ning kuula, kuidas Sebastian ja Flounder muusikat teevad. Siis uju veepinnale ja tee jalutuskäik rannal. Oota, see on ju prints Eric! Kas Ariel suudab ta endale võita, enne kui on liiga hilja? Või jääb ta hääl igaveseks kuuldamatult vee alla?

Anna Väikese merineitsi austajale selle lõbusa raamatu näol kaks mikromaailma.

Lastele pakub rõõmu Väikese merineitsi mikromaailm, kust leiab Disney printsessi Arieli veealuse lossi, kolm mikronukufiguuri ja lisaks kaks LEGO® Disney loomafiguuri.

Selle LEGO® ǀ Disney Arieli juturaamatu seikluste (43176) komplektiga saavad lapsed läbi mängida nii veealused kui ka maapealsed seiklused. See ehitatav mänguasi koosneb kohandatavast ja avatavast raamatust, milles on kaks maailma: Arieli veealune loss avaneva merikarbi, liumäe ja erinevate nipsasjakestega ning rannamaailm kahe kujukese ja paadiga, lisaks kaks kleepsulehte, millega saab raamatut kaunistada. Mugavalt kaasaskantav rõõm ja põnevus Lastele pakub suurt rõõmu loominguline mäng selle kaasaskantava mängukomplektiga. Komplektiga võib mängida eraldi või koos teiste LEGO ǀ Disney komplektidega, et mänguvõimalusi oleks rohkem. Lisaks sobib see väikestele Disney Väikese merineitsi fännidele suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingiks. Armastatud tegelaskujud ja stseenid lihtsateks mängudeks See loominguline Disney kingitus sisaldab kolme detailset mikronukufiguuri, kaht printsess Arieli versiooni, prints Eric, lisaks Sebastian ja Flounderi LEGO Disney figuurid. Nii saavad lapsed kiiresti mängu alustada. Samal ajal arendavad tuttavad stseenid laste loovust ja kujutlusvõimet.

• See LEGO® ǀ Disney (43176) komplekt, milles on Disney printsess Ariel, Flounder, Sebastian ja prints Eric, innustab mängima loomingulisi rollimänge. Sobib suurepäraselt lastele ja Disney Väikese merineitsi fännidele. Mäng algab kohe, kui raamat avatakse!
• Milliseid aardeid peidab veealune maailm? Lapsed saavad arendada oma loovust ja rollimänguoskusi, mängides rannal või ujudes ringi koos Disney Arieli, Flounderi ja Sebastianiga ning mõeldes tuttavate lugude põhjal välja uusi mänge.
• Nende armastatud mikrotegelastega on tore mängida nii eraldi kui ka koos teiste komplektidega, et muuta mäng veelgi põnevamaks. Lapsed saavad seigelda Disney printsess Arieli, prints Ericu, Sebastiani ja Flounderiga täiesti uutel viisidel!
• See komplekt toob rõõmu kõigile Disney väikese merineitsi austajatele. Kordumatu avatav raamat peidab endas tervet mikromaailma, mis pakub põnevust kõigile üle 5-aastastele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
• Kaasaskantav mikromaailmaga reisimänguasi, mille võib kõikjale kaasa võtta. Imetore mängukomplekt, mis on avatud raamatuna 23 cm lai, 12 cm sügav ja 8 cm kõrge, on just parajalt suur, et välja mõelda uusi seiklusi või kokkupandult igale poole kaasa võtta.
• Lapse kujutlusvõime saab mängulist tegevust tundideks! Loomingulised patareivabad mänguasjad aitavad arendada laste rühmas mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning pakuvad samas omaette mängides rõõmu uute lugude väljamõtlemisest.
• Ava mänguraamat ja mäng võib alata! Tänu lihtsatele juhistele käib ehitamine kiiresti, nii et lapsed saavad arendada oma loovust ning rõõmustada uute lugude väljamõtlemise üle või läbi mängida raamatus leiduvad tuttavad lood.
• LEGO® ǀ Disney komplektid annavad laste käsutusse detailsed tegelaskujud ja mängupaigad. See kujutlusvõimet arendav Disney Väikese merineitsi mängukomplekt sisaldab loost tuntud põhielemente, aga pakub võimalust olla ka loominguline ning arendada olulisi oskusi.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused - 43176L
LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused - 43176L
LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused - 43176L
LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused - 43176L
LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused - 43176L
LEGO Disney Princess Arieli juturaamatu seiklused - 43176L
Järgmine toode: 43177L LEGO Disney Princess Bella juturaamatu seiklused
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud