Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43174 LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 124
Mõõdud: 19,1*20,5*6,1
Tootekood: 43174

 Ava raamat ja leiad sealt terve toreda mikromaailma! Treeni lahinguks koos Li-Shangiga, et aidata Disney Mulanil kaitsta oma isa ja perekonna au. Siis tee aias lõõgastav jalutuskäik ja joo ploomipuu all tassike teed. Kas Mulan suudab hoida oma saladust ja täita ülesande? Kui Khanil ja Cri-Keel on sõnaõigust, siis on vastus jah. Oi-oi, Li Shang esitab küsimusi. Kas aitad Mulanil kaitsta oma peret ja iseennast?

Anna selle Disney Mulani raamatu kaudu lapsele võimalus astuda uskumatusse mikromaailma!

Disney Mulani fännidele pakub põnevust see mikromaailmaga mänguraamat, milles on treeninguplats ja aiamudel, kolm mikronukufiguuri ja loomafiguur.

Disney Mulani fänne ootab selles LEGO® ǀ Disney Mulani juturaamatu seikluste (43174) komplektis põnev ja austav ülesanne. Mängukomplekt on kohandatav ja avatav raamat, mis sisaldab kaht stseeni: pöörleva treeningkujuga talvine treeninguplats ja avatava ploomipuuga aiamudel, lisaks kaks kleepsulehte, millega saab raamatut kaunistada. Kaasaskantav rollimängukomplekt ja lõbusad seiklused Lastele toob rõõmu see kaasaskantav mängukomplekt, mis aitab arendada loovust ja rollimänguoskusi. Komplektiga võib mängida eraldi või koos teiste LEGO ǀ Disney komplektidega, mis pakuvad põnevaid ja kujutlusvõimet arendavaid mänguvõimalusi. Lisaks sobib see väikestele Disney Mulani fännidele suurepäraselt jõulu- või sünnipäevakingiks. Armastatud tegelaskujud ja stseenid lihtsateks mängudeks See loominguline Disney kingitus sisaldab kolme detailset mikronukufiguuri (kaks erinevat Disney printsessi Mulani figuuri ja Li Shang) ning lisaks hobuse Khani LEGO Disney figuur ja Cri-Kee kaunistusega klots. Nii saavad lapsed kiiresti mängu alustada. Samal ajal arendavad stseenid laste loovust ja kujutlusvõimet.

• See loovust arendav LEGO® ǀ Disney (43174) komplekt, milles on Disney Mulan, Li Shang, Cri-Kee ja hobune Khan, innustab mängima põnevaid filmil põhinevaid rollimänge või looma hoopis oma lugusid. See on suurepärane kingitus! Mäng algab kohe, kui avad raamatu!
• Millised seiklused ootavad ees maskeerunud sõdalast? Lapsed saavad talvises stseenis treenida koos Disney Mulani ja Li Shangiga võitluseks või juua Mulani aias teed, arendades samal ajal oma loovust ja rollimängoskusi.
• Nende armastatud mikrotegelastega on tore mängida nii eraldi kui ka koos teiste komplektidega, et välja mõelda järjest uusi lugusid ja lõbusaid seiklusi. Lapsed saavad seigelda Disney Mulani, Cri-Kee, Khani ja Li Shangiga, puhata ploomipuu all või mõelda välja mõne uue seikluse!
• See tore komplekt toob rõõmu igale Disney Mulani fännile. Nutikas avatav raamat peidab endas tervet mikromaailma, mis pakub põnevust kõigile üle 5-aastastele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
• Kaasaskantav mikromaailmaga reisimänguasi, mille võib kõikjale kaasa võtta. Erakordne mängukomplekt, mis on avatud raamatuna üle 23 cm lai, 12 cm sügav ja 8 cm kõrge, on just parajalt suur, et sellega oleks põnev välja mõelda uusi seiklusi või kokkupandult igale poole kaasa võtta.
• Käimapanev jõud on lapse kujutlusvõime ja mängurõõmu jagub tundideks. Loomingulised patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt ja rühmas mängimise ning probleemide lahendamise oskust, pakkudes samal ajal rõõmu uute lugude väljamõtlemisest.
• Ava mänguraamat ja mäng võib alata! Tänu lihtsatele juhistele käib kokkupanek kiiresti, lapsed saavad rõõmustada oma lugude väljamõtlemise üle või loovalt läbi mängida filmist pärit stseenid.
• Anna lastele võimalus mängida detailsete mikrotegelaskujudega ning LEGO® ǀ Disney komplektide abil läbi elada tuttavad stseenid. See kujutlusvõimet arendav Disney Mulani mängukomplekt sisaldab loost tuntud elemente, aga pakub võimalust olla ka loominguline ning arendada olulisi oskusi.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused - 43174L
LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused - 43174L
LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused - 43174L
LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused - 43174L
LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused - 43174L
LEGO Disney Princess Mulani juturaamatu seiklused - 43174L
Järgmine toode: 43175L LEGO Disney Princess Anna ja Elsa juturaamatu seiklused
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud