Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

43170 LEGO Disney Princess Vaiana ookeaniseiklus

€ 11.90
Hetkel otsas
Vanusele: 6+
Koosneb: 46
Mõõdud: 12,2*14,1*4,6
Tootekood: 43170Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Liugle lainetel koos Disney Vaiana ja tema sõbra põrsas Puaga, kes seiklevad purjekaga merel! Haara aer ja tee Puaga väike veesõda. Seejärel võta jõud kokku ja aeruta saarele. Ole ettevaatlik, siit tuleb üks eriti suur laine! Hoia kinni, Pua! Aita Vaianal olla vapper ja viia süda jumalanna Te Fitile, et päästa oma rahvas. Siis pane end valmis uuteks ja põnevateks mereseiklusteks!

See tore mänguasi pakub Disney Vaiana fännidele uusi ja põnevaid seiklusi!

Vii lapsed seikluslikule retkele Disney Vaiana ja Puaga toredal purjekal, millel on kaunistatud kangaspuri, Te Fiti südamega kalliskivi ja aer.

Disney filmi „Vaiana“ väikestele austajatele meeldib kindlasti lõbus ja loominguline mäng selle armsa LEGO® ǀ Disney (43170) Vaiana ookeaniseikluse ehitusmängukomplektiga, milles on eriline masti, kaunistatud kangaspurje ja maagilise aeruga purjekas, lisaks muud põhidetailid ja element, mis on kaunistatud Te Fiti südant kujutava kalliskiviga. Mängi kartmatult läbi kõik põnevad filmistseenid Selle Disney Vaiana armsa mängukomplektiga saavad lapsed mängida rollimänge oma lemmikfilmistseenide põhjal ja neid oma kujutlusvõime abil muuta. Mudeliga võib mängida eraldi või kombineerida seda teiste komplektidega, et luua põnevad ja loomingulised mänguvõimalused. See on ka suurepärane pühadekingitus. Lõbusad tarvikud mõnusaks mängimiseks Disney Vaiana mängukomplekt sisaldab ka mitmesuguseid põhielemente, mis arendavad laste loovust, panevad tööle kujutlusvõime ja aitavad neil luua täiesti uue seiklusliku maailma. Mängukomplektis on ka mininukufiguur Vaiana ja põrsas Pua LEGO Disney figuur, mis kutsuvad lapsed kiiresti ja kergesti mängu alustama.

• Imearmas komplekt Vaiana ja põrsas Puaga innustab mängima filmipõhiseid rollimänge ja arendab loovust. Suurepärane kingitus lastele ja Disney Vaiana fännidele. Ehitamine ja mäng algavad kohe, kui karp on avatud!
• Milline seiklus on lapsi merel ootamas? Lapsed saavad arendada oma kujutlusvõimet ja loovust ning asuda põnevale seiklusele Disney Vaiana ja põrsas Puaga kokkupandaval mängupurjekal.
• Nende armastatud mänguasjadega on tore mängida nii eraldi kui ka koos teiste mudelitega, et välja mõelda järjest uusi lugusid ja lõbusaid seiklusi. Lapsed võivad maailma avastada Disney Vaianaga või anda Puale väikese eine, enne kui nad seikluslikule merereisile asuvad!
• See LEGO® ǀ Disney (43170) komplekt sobib kõigile Disney Vaiana austajatele. Kangaspurjega paat ja Te Fiti südant kujutav element pakuvad põnevust igale lapsele ning sobivad suurepäraselt üle 6-aastastele poistele ja tüdrukutele jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingiks.
• Väike, kuid võimas ja valmis seiklusteks. Selle mängukomplekti purjekas on 10 cm kõrge, 9 cm pikk 6 cm lai, nii et see on piisavalt suur, et asuda tõelistele seiklustele, aga piisavalt väike, et lastel oleks mugav seda kõikjale kaasa võtta.
• Käimapanevaks jõuks on lapse kujutlusvõime – nii jagub mängurõõmu mitmeteks ja mitmeteks tundideks. Patareivabad mänguasjad aitavad arendada iseseisvalt mängimise ja probleemide lahendamise oskust ning rõõmustavad lapsi, kuna võimaldavad neil ise uusi lugusid välja mõelda.
• Ava karp ja alusta mängimist mudeli ehitamisega. Tänu lihtsatele juhistele käib kokkupanek kiiresti, nii et lapsed võivad kogeda oma mänguasja ehitamise rõõmu ning lõbusat ja loovat tegevust.
• Anna lastele võimalus mängida armsate tegelaskujudega ning luua põnevad seiklused LEGO® ǀ Disney komplektide abil. See lõbus Disney Vaiana mängukomplekt sisaldab loost tuntud elemente, aga pakub ka võimalust mõelda välja oma mänge. Kõik see arendab laste loovust ja kujutlusvõimet.
• LEGO® klotsid vastavad rangeimatele tööstusharu standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi laste ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Disney Princess Vaiana ookeaniseiklus - 43170L
LEGO Disney Princess Vaiana ookeaniseiklus - 43170L
LEGO Disney Princess Vaiana ookeaniseiklus - 43170L
LEGO Disney Princess Vaiana ookeaniseiklus - 43170L
LEGO Disney Princess Vaiana ookeaniseiklus - 43170L
Järgmine toode: 43173L LEGO Disney Princess Aurora kuninglik tõld
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud