Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10920 LEGO DUPLO Elsa ja Olafi teepidu

€ 22.90
Laos olemas
Vanusele: 2+
Koosneb: 17
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 10920

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Disney tegelased Elsa ja Olaf mängivad lumes. Mudilasesõbralikud kujundid ja figuurid ahvatlevad väikeseid nende vahva mänguga liituma. Nautida saab jäätist, lumist kelgusõitu ja maitsvat kuuma šokolaadi, mis kõik pärast jälle üles soojendab. Kui lapsed lihtsaid stsenaariume või oma väljamõeldud lugusid läbi mängivad, saavad vanemad jälgida, kuidas nende pisikesed olulisi arenguverstaposte seljatavad.

See Disney animafilmi „Lumekuninganna ja igavene talv“ teemaline mängukomplekt aitab mudilaste erinevaid oskusi arendada.

LEGO® DUPLO® Elsa ja Olafi teepeo komplektiga saava lapsed koos Disney animafilmist „Lumekuninganna ja igavene talv“ tuttavate armsate tegelastega lumiseid seiklusi nautida.

See mitmekülgne Disney animafilmi „Lumekuninganna ja igavene talv“ teemaline ehitus- ja mängukomplekt pakub rohkelt mängu- ja õppimisvõimalusi. Vahva mängu-, ehitus- ja õppekomplekt väikestele lastele ja animafilmi „Jääkuninganna ja igavene talv“ fännidele. Lõbusa mängu käigus läbivad mudilased mitmesuguseid olulisi arenguverstaposte. Nad saavad end kujutleda Elsa ja Olafi rolli ning selline rollimäng toetab nende emotsionaalset arengut. Nad võivad mängida läbi mitmesuguseid stsenaariume, näiteks pidada teepidu või mängida jääkamakate vahel peitust. See arendab nende loovat mõtlemist ja visuaalset ruumitunnetust. Kõik osad on väikestele kätele hõlpsasti haaratavad ja paigutatavad, et lapsed saaksid komplekti ümber korraldada ja ise lugusid välja mõelda. See arendab laste kujutlusvõimet ja peenmotoorikat. Alustamiseks sobivad LEGO® DUPLO® arendavad mängukomplektid Nendes armsates ehitus- ja mängukomplektides saavad kokku legendaared teemad, tuttavad plaanid, tuntud tegelaskujud ja mudilasesõbralikud klotsid, mis kõik vahva mängu läbi eelkooliealiste arengut soodustavad. Lapsed saavad mängida läbi lihtsaid stseene või siis mõelda ise välja uusi rollimängulugusid. Vanemad võivad mänguga liituda, et saada osa oma laste olulistest arenguhetkedest.

• Disney ülipopulaarse animafilmi „Lumekuninganna ja igavene talv„ tegelased Elsa ja Olaf inspireerivad loovalt mängima ja mänguliselt õppima. Vahva mäng, mis kasulikke oskusi arendada aitab, võib alata kohe!
• Disney Elsa ja tema armas lumemehest sõber Olaf mängivad lumes ja ehitavad jäämaja. Mudel on loodud superlaheda teepeo pidamiseks – laual on teekann, kuum šokolaad ja koogid.
• Lapsed saavad koos Disney Elsa ja Olafiga avastada loova mängu võlusid. Lõputute rollimänguseikluste käigus arenevad laste loovmõtlemine, peenmotoorika, visuaalne ruumitunnetus ja emotsionaalsed oskused.
• Suurepärane LEGO® komplekt alustavale ehitajale ja Disney animasarja „Lumekuninganna ja igavene talv“ pisikestele fännidele. See ohutute osadega mudilasesõbralik kujutlusvõimet virgutav ehitus- ja mängukomplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva või mistahes muu tähtpäeva kingituseks alates kahe aasta vanustele lastele.
• See meeliköitev ehitus- ja mängukomplekt, mille jäämaja kõrgus (kokkupanduna) on ca 12 cm (3“), on piisavalt suur vingeks mänguks ja piisavalt kompaktne, et lapsed saaksid selle igale poole mängimiseks kaasa võtta.
• Patareisid pole vaja. Selle arendava mängukomplekti käimapanev jõud on laste kujutlusvõime, mille rakendamise käigus areneb kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskus. Kogu tegevust juhivad lapsed ise ning lõbus mäng võib kesta igavesti.
• Avage hoiukarp ja kujutlusvõimet virgutav rollimäng võib alata. Mingeid keerulisi lahendusi ega raskesti kokkukäivaid osi pole. Lihtsad juhendid panevad laste näod kiiresti särama ja köidavad nende meeli.
• Eelkooliealistele kingituseks sobivad LEGO® DUPLO® ehitus- ja mängukomplektid võimaldavad tutvuda päris eluolukordadega ning mängida tuttavate tegelaskujude ja armsate loomadega. Need julgustavad vabalt ja loovalt mängima ning arendavad noorte mõtlemisvõimet.
• LEGO® DUPLO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele. See tagab, et need on väikeste sõrmede jaoks väga hõlpsasti haaratavad, paigutatavad ja eraldatavad. Nii on see olnud juba aastast 1969!
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi väikeste ehitajate DUPLO mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO DUPLO Elsa ja Olafi teepidu - 10920L
LEGO DUPLO Elsa ja Olafi teepidu - 10920L
LEGO DUPLO Elsa ja Olafi teepidu - 10920L
LEGO DUPLO Elsa ja Olafi teepidu - 10920L
LEGO DUPLO Elsa ja Olafi teepidu - 10920L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud