Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10913 LEGO DUPLO Klotsikast

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 1,5+
Koosneb: 65
Mõõdud: 18*36*18
Tootekood: 10913

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

Kui avate selle värvilise LEGO® DUPLO® klotsikomplekti, avaneb teile loomingulise mängu ja arenguvõimaluste maailm. See mitmekülgne mängukomplekt pakub mudilastele hulganisti ideid ja inspiratsiooni. Komplektiosade hulgas on liikuvate ratastega auto, katus, aken, lilled ja leib, mida saab erinevate klotside ja detailidega mitmeti kombineerida ja mis innustavad lõputult loovalt mängima. Numbriklotsidega (1, 2 ja 3) saate õpetada ka numbreid.

Esimese LEGO® DUPLO® komplekti abil saate innustada lapsi loovust kasutama.

See LEGO® DUPLO® põhikomplekt avab mudilastele loomingulise mängu ja arenguvõimaluste maailma. Selle juurde kuulub ka hoiukarp, et klotsid saaks vajadusel kiiresti kokku korjata.

Selles vahvas arengut toetavas mängukomplektis on palju klotse ja osi, mis julgustavad mudilasi loovalt tegutsema ja mängima. Tuttavad detailid virgutavad noori meeli ja värvilised kujundid kutsuvad mängima ja ehitama. Nii sobib see LEGO® DUPLO® põhikomplekt suurepäraselt noorte ehitajate inspireerimiseks. Õppimist toetav väikelaste mängukomplekt Selles vastupidavas hoiukarbis on liikuvate ratastega auto, katus, aken, lilled, leib, DUPLO inimesefiguurid, numbriga klotsid (1, 2, 3) ja valik kutsuvates vikerkaarevärvides algupäraseid klotse. Jagades lastega rõõmu klotside ja detailide kombineerimisest ning lõpututest loomingulise mängu võimalustest, saavad vanemad jälgida, kuidas nende pisikesed ehitajad väikseid olulisi arenguverstaposte läbivad. Suurepärased kingitused eelkooliealistele! DUPLO mängukomplektid pakuvad noortele tublidele ehitajatele hulgaliselt loova ehitamise ning eneseväljendusvõimalusi. Mudilaste kujutlusvõimet elavdavad värvilised ja lihtsasti käeshoitavad osad on ohutud ja puhtad ning need saab hõlpsasti kõikjale kaasa võtta.

• Mudilasesõbraliku LEGO® DUPLO® klotside ja detailide komplektiga mängimise käigus arenevad mudilase loova mõtlemise, probleemide lahendamise ja visuaalse ruumitunnetuse oskus ning peenmotoorika.
• Komplektis on 65 värvilist klotsi ning tuttavad asjad ja osad, mis mudilaste meeli virgutavad, sealhulgas liikuvate ratastega auto, katus, aken, lilled ja leib, DUPLO inimesefiguurid ja numbriga klotsid (1, 2, 3).
• Jagades lastega rõõmu klotside ja osade kombineerimisest, uute mänguasjade leiutamisest ning lõpututest loomingulise mängu võimalustest, saavad vanemad ja hoidjad jälgida, kuidas nende pisikesed ehitajad väikseid olulisi arenguverstaposte läbivad.
• See ohutute värviliste hõlpsasti käsitsetavate klotside ja osadega õppimist toetav mudilaste mängukomplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva või mistahes muu tähtpäeva kingituseks alates 18 kuu vanustele poistele ja tüdrukutele.
• Kõiki meeliköitvates värvides osi, kujundeid, esemeid, inimesekujusid ja numbreid saab mugavalt hoiustada kaunis LEGO® DUPLO® kastis. Kui komplekti teiste DUPLO® komplektidega kombineerida, on loomisrõõmu veelgi rohkem.
• Selle ehitus- ja mängukomplekti paneb tööle laste kujutlusvõime – patareisid pole vaja! Käsitsi juhitavad (patareivabad) mänguasjad aitavad arendada laste peenmotoorikat ja probleemi lahendamise oskust ning innustavat loovust rakendama.
• Avage hoiukast ja loominguline mäng võib alata! Lihtne juhend annab vanematele ja väikelastele inspiratsiooni – kui lapsed juba ehitamisega algust teevad, ei taha kujutlusvõimet virgutav mäng niipea lõppeda!
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid sobivad suurepäraselt koolieelikutele kingituseks. Need toidavad laste kujutlusvõimet, julgustavad vabalt ja pikalt mängima ja toetavad mudilaste arengut.
• LEGO® DUPLO® põhikomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel kätel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi DUPLO ehitusmänguasjade vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO DUPLO Klotsikast - 10913L
LEGO DUPLO Klotsikast - 10913L
LEGO DUPLO Klotsikast - 10913L
LEGO DUPLO Klotsikast - 10913L
LEGO DUPLO Klotsikast - 10913L
Järgmine toode: 10914L LEGO DUPLO Superklotsikast
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud