Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10925 LEGO DUPLO Mängutuba

€ 14.90
Laos olemas
Vanusele: 2+
Koosneb: 17
Mõõdud: 20,6*16,2*8
Tootekood: 10925

 Ava komplekti majakujuline karp ja loominguline mäng võib kohe alata. See mängutoaga komplekt pakub rohkelt rollimänguvõimalusi. Saad jagada lahedaid mänguasju poisi ja tüdrukuga, mängida õppealal kooli ja tähistada sünnipäeva jäätise, kingituste ja õhupallidega. Kui mudilased rollimänge naudivad ja ise lugusid välja mõtlevad, saavad vanemad jälgida, kuidas nende lapsed olulisi arenguverstaposte läbivad.

Mitmekülgne mängutoakomplekt pakub rohkelt vahvaid rollimängvõimalusi.

LEGO® DUPLO® mängutoakomplekt pakub mudilastele palju loomingulise mängu võimalusi. Jaga mänguasju poisi ja tüdrukuga, mängi kooli ja pea pidu!

LEGO® DUPLO® mängutoakomplekt pakub rohkelt rollimängvõimalusi. Mängus saab kasutada ka majakujulist karpi. Moodsad värvid, lahedad funktsioonid ja viimistletud tegelaskujud – kõik see köidab väikseid käsi ja noori meeli ning tagab mängurõõmu tundideks. Arengut toetav väikelaste mängukomplekt Mängutoas poisi- ja tüdrukukujuga oma väljamõeldud lugusid läbi mängides areneb laste peenmotoorika. Mängukooliala pakub palju võimalusi eelkoolitaseme põhiteadmiste omandamiseks. Samuti on võimalus tähistada sünnipäeva – mänguasjade, jäätise, kingituse ja õhupallidega. Lastega ehitamis- ja mängurõõmu jagades saavad vanemad ja hoidjad ka jälgida, kuidas nende pisikesed ehitajad olulisi arenguverstaposte läbivad. Rollimängu võimaldavad kingitused lastele LEGO DUPLO kujutlusvõimet virgutavad laste mängukomplektid pakuvad rohkelt mängu-, eneseväljendus- ja õppimisvõimalusi. Need mudilastele ja eelkooliealistele mõeldud õppe- ja mängukomplektid innustavad rollimängu, tuttavlike tegelaskujude ja loomingulise ehitamise abil õppima.

• Mängukomplekti sisaldava hoiukasti saab muuta mitmekülgseks mängutoaks, mida täidavad värvilised mänguasjad ja viimistletud tegelaskujud. See pakub rohkelt õppimist toetavaid ja lõbusaid rollimänguvõimalusi.
• Majakujuline karp on suurepärane nii mängimiseks kui ka asjade hoiustamiseks. Selles on kõik klotsid ja osad, mida lapsed sünnipäevapeo mängimiseks vajavad, ning veel palju muud. Komplektis on kaasaegsed figuurid ning arvukalt mänguasju ja tarvikuid.
• Mudilased saavad LEGO® DUPLO® mängutoas oma väljamõeldud lugude järgi rollimänge nautida, mängukoolis õppida ja sünnipäevapidu korraldada. Et lõbu oleks veelgi rohkem, kombineerige komplekti linnasarja magamistoakomplektiga „LEGO® DUPLO® Town Bedroom (10926)“.
• Armsate tegelaskujude ja hõlpsasti käsitsetavate värviliste klotsidega õppe- ja mängukomplekt sobib suurepäraselt sünnipäevakingituseks alates kahe aasta vanustele lastele ja teeb igast päevast sünnipäeva.
• Mööbliga mängutoa mõõdud: kõrgus ca 10 cm (3”), laius ca 12 cm (4”) ja sügavus ca 6 cm (2”). Majakujulist karpi saab kasutada klotside ja detailide hoiustamiseks ning võimaldab vanematel loovmängukomplekti kõikjale laste jaoks kaasa võtta.
• Liikumapanev jõud on laste kujutlusvõime! Käsitsi juhitavad (patareivabad) mänguasjad aitavad arendada laste loovust, kujutlusvõimet ja praktilisi oskusi ning rõõmustavad neid, kuna võimaldavad iseseisvalt vahvaid asju korda saata.
• Ava komplekti majakujuline karp ja loominguline mäng võib kohe alata. Et õppimine oleks veelgi vahvam, kuula DUPLO sünnipäevalaulu ja muid DUPLO laule veebilehel LEGO.com/DUPLO/Songs.
• LEGO® DUPLO® eelkooliealistele mõeldud linnakomplekt võimaldab matkida tuttavaid stsenaariume, mängida armsate tegelaskujudega ning tunda rõõmu vabast ja loomingulisest mängust. Need suurepärased DUPLO põhikomplektid innustavad vabalt ja loovalt mängima, arendades seeläbi laste mõtlemisvõimet.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO DUPLO Mängutuba - 10925L
LEGO DUPLO Mängutuba - 10925L
LEGO DUPLO Mängutuba - 10925L
LEGO DUPLO Mängutuba - 10925L
LEGO DUPLO Mängutuba - 10925L
Järgmine toode: 10944L LEGO DUPLO Kosmosesüstiku missioon
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud