Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

10928 LEGO DUPLO Pagariäri

€ 49.90
Laos olemas
Vanusele: 2+
Koosneb: 46
Mõõdud: 26,2*38,2*9,4
Tootekood: 10928

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Kõik lastele meeldib külastada pagariäri. Küpsetamiseks saab kasutada tainamikserit ja küpsetusahju. Värviküllases kohvikus saab maitsta ahvatlevaid kooke. Toitu saab kohale toimetada kaunistustega kaubikuga, mille katusel on suur koogikuju. Lõbusa mängu käigus arenevad ka laste peenmotoorika ning sotsiaalsed ja emotsionaalsed oskused. Toimekas mängupagariäris on palju teha, uurida ja õppida.

Vahva rollimäng pagariäri, kohviku ja toiduautoga

LEGO® DUPLO® toimekas mängupagariäris on nii palju teha, uurida ja õppida. Selle kujutlusvõimet elavdava ja arendava komplektiga rollimängude mängimine pakub lastele palju rõõmu.

Kõigile lastele meeldib külastada pagariäri. Nüüd võivad eelkooliealised nautida vahvaid rollimänge LEGO® DUPLO® pagariärikomplektiga, mille juurde kuulub värviküllane kohvik ja kaunistustega toiduauto. Õppimist toetav väikelaste mängupagariäri Selle värviküllase ja moodsa pagariärikomplektiga saavad mudilased koos vanematega arendavaid ja lõbusaid kujutlusmänge mängida. Väikesele pagarile on töötamiseks mikser ja küpsetusahi. Kohvikus on kliendid, kellele tuleb erinevaid ahvatlevaid kooke serveerida. Tellimused saab kohale toimetada lükatava toiduautoga. See arendava ja tegusa mängu komplekt võimaldab palju uudistada, teha ja õppida ning parimal moel mudilaste peenmotoorikat parandada ning sotsiaalseid ja emotsionaalseid oskusi omandada. Suurepärane rollimängukomplekt mudilastele Tuntud tegelaskujude ja tuttavate stseenidega LEGO DUPLO õppe- ja mängukomplektid pakuvad lastele aktiivse, vaba ja loova rollimängu vahvaid võimalusi ning toetavad laste arengut.

• Tegusa pagariäriga komplekti kokkupanemise ja ümberehitamise ning sellega mängimise käigus arenevad laste peenmotoorika ning emotsionaalsed ja sotsiaalsed oskused. Lapsed saavad mängukohvikus toitu küpsetada ja serveerida ning toiduautoga kooke tellijatele kohale toimetada.
• Selle kohviku ja toiduautoga LEGO® DUPLO® pagariärikomplektiga oma väljamõeldud lugude läbimängimine hakkab väikestele poistele ja tüdrukutele kindlasti väga meeldima. See sobib suurepäraselt kingituseks alates kaheaastastele mudilastele ning pakub rollimängurõõmu kogu päevaks.
• Peahoone mõõdud: kõrgus ca 15 cm (5”), laius ca 19 cm (7”) ja sügavus ca 11 cm (4”). Selle kohandatava mängukomplekti saab ühendada teiste LEGO® DUPLO® komplektidega, et pakkuda lastele veelgi rohkem rollimängu- ja õppimisvõimalusi.
• Selle mudilastele mõeldud õppimist toetava toiduteemalise mängukomplekti jaoks patareisid vaja pole.
• Selle liikumapanevaks jõuks on laste kujutlusvõime! LEGO® DUPLO® käsitsi juhitavad (patareivabad) mänguasjad aitavad õppimisega alustada ning loovust ja kujutlusvõimet arendada.
• Lõbus toiduteemaline mäng võib alata kohe. Lihtsad juhendid pakuvad ideid ja inspiratsiooni, aidates vanematel ja mudilastel saada mitmekülgsest komplektist parima mängukogemuse ning võimalikult palju arengueeliseid.
• Laske oma eelkooliealistel lastel õppida läbi võimalusterohke loomingulise mängu, mis noori meeli inspireerib. Tuttavalike stseenide, vahvate tegelaste ja hõlpsasti käsitsetavate osadega LEGO® DUPLO® komplektid sobivad ideaalselt mudilastele esimeseks ehitusmängukomplektiks.
• LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® DUPLO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO DUPLO Pagariäri - 10928L
LEGO DUPLO Pagariäri - 10928L
LEGO DUPLO Pagariäri - 10928L
LEGO DUPLO Pagariäri - 10928L
LEGO DUPLO Pagariäri - 10928L
Järgmine toode: 10956L LEGO DUPLO Lõbustuspark
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud