Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

45300 LEGO® Education WeDo 2.0 Core Set, Software, and Get Started Project

€ 174.90€ 189.90
Laos olemas
Tasuta transport
Vanusele: 7+
Koosneb: 280
Mõõdud: 43,0*31,0*10
Tootekood: 45300

LEGO WeDo 2.0 on haarav robootikakomplekt 6-10 aastastele lastele. Komplekt sisaldab tasuta tarkvara ja ühe sissejuhatava õppeprojekti koos nelja näidismudeliga.

Bluetooth 4.0 tehnoloogiat kasutav SmartHub ehk nutikeskus võimaldab robotit kontrollida juhtmevabalt. Nutikeskuse peale saab ühendada korraga kaks andurit või ühe anduri ja mootori. Komplekt sisaldab mootori, liikumisanduri ja ja kallutusanduri. Samuti on 280 spetsiaalselt projektis toodud mudelite jaoks valitud klotsi jaoks sorteerimissahtel ja kleepekad.

Ühe õppetunni soovituslik pikkus on 1,5-3 tundi ning see on jagatud avasta, loo ja jaga etappideks. Tarkvarasse on lisatud pildistamise, video salvestamise ja dokumenteerimise vahendid. WeDo õppematerjali koostamisel on lähtutud järgmise põlvkonna teaduse standarditest. Komplekti kasutamine toetab järgnevate teadusharjumuste väljakujundamist: loovus, optimism, koostöö, kommunikatsioon, eetilised kaalutlused.

Nutikeskus saab toidet patareidest või eraldi juurde ostetavast akust.

Suurimad erinevused vana versiooniga: juhtmevaba roboti juhtimine, ainult üks komplekt, tasuta tarkvara, tasulises õpetajajuhendis uued mudelid, uusim teaduspõhine lähenemine, töötab tahvlitel. 

NB! Vaata lisaks toote juhendit kuhu ja kuidas paigaldada WeDo 2.0 tarkvara!

Järgmine toode: 45301L LEGO Education WeDo 2.0 aju
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud