Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21316 LEGO Flintstone'id

€ 69.90
Hetkel otsas
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 10+
Koosneb: 748
Mõõdud: 35*19*11,5
Tootekood: 21316Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Saa osa moodsa kiviajaperekonna – Flinstone‘ide – tegemistest Bedrocki linnas! Sõida koos Fred Flintstone‘iga pärast kaevanduses veedetud rasket tööpäeva koju tema naise Wilma juurde. Kutsu Barney ja Betty külla – lõõgastuge kivisohval, vaadake TV-d või mängige Barneyga keeglit. Kinnita ilmatu suur dinosauruseluu auto külge ja hoia pöialt, et see ümber ei kukuks! Ehita ja esitle või mängi klassikalise telesarja tegelaste minifiguuridega läbi oma lemmikstseene – mida iganes ka teed, on yabba-dabba-doo-aeg sulle selle laheda retrokomplektiga igatahes garanteeritud!

Veeda Fred Flintstone‘i juures yabba-dabba-doo-aega!

Naudi selle kollektsioneerimiskomplektiga „LEGO® Ideas 1316 The Flintstones“ moodsat kiviajalinnaelu Bedrockis. Imelises nostalgilises mängukomplektis on Flintstone‘ide maja ja nende ikooniline pereauto. Detailirikkas majas on eemaldatav katus, mis mängu hõlbustab; avatav esiuks, diivan, teler, kohvilaud, keeglikuul ja keeglid, roheline aiaplaat ja kokkupandav palmipuu. Pane ise kokku nelja minifiguuriistmega Flintstone‘ide masin, mille juurde kuulub 2019. märtsis välja tulnud tekstiilist autokatuse-element ning autole lisatav dinosauruseluu, et saaksid mängus oma loovusel lennata lasta. „The Flintstones“ oli esimene animaseriaal, mida hakati televiisoris näitama vaadatavuse tipptundidel. Selle esimene seeria jõudis Ameerika vaatajani 1960. aastal ja tänaseks on saanud paljude perede lemmik üle kogu maailma. Mängi Fred Flintstone'i, tema naise Wilma Flintstone'i ning nende sõprade Barney ja Betty Rubble'i minifiguuridega läbi naljakaid stseene või kasuta seda sarja LEGO Ideas komplekti lihtsalt ehitamiseks ja esitlemiseks.

• Selles sarja LEGO® Ideas ehituskomplektis on neli uut (2019. aasta märtsis välja tulnud) Flintstone‘ide multifilmitegelaste minifiguuri: Fred Flintstone, Wilma Flintstone, Barney Rubble ja Betty Rubble.
• Flintstone‘ide kodukomplektis on mängu lihtsustav eemaldatav katus, avatav esiuks, kardinad ja kardinapuud, sohva, antenniga teler, köögikraanikauss, laud ja telefon, kamin, seinamaal, kokkupandav kupliga laualamp, kast keeglikuuli ja kolme keegliga, roheline aiaplaat kokkupandava palmipuuga, kaks lillepotti, lilled, taimed ja kaks piimapudelit.
• Komplektis on kokkupandav Flintstone‘ide sildiga postkast ja kirjaelement.
• LEGO® kokkupandava Flintstone‘ide auto juurde kuuluvad neli minifiguuriistet, kaks teerull-ratast, uus (2019. aasta märtsis väljatulnud) tekstiilist autokatuseelement ja autole kinnitatav dinosauruseluu.
• Selle loomingulise mängu komplekti juurde kuulub brošüür, mis sisaldab ehitusjuhiseid, vahvaid fakte Flintstone‘ide kohta ning teavet selle laheda retrokomplekti fännist looja ja LEGO® disainerite kohta.
• Kasuta seda komplekti ehitamiseks ja oma loomingu esitlemiseks või mängi läbi oma lemmikstseene Ameerika klassikalisest animafilmist Flintstones.
• Flintstone‘ide Bedrocki kodu mõõdud: kõrgus ca 12 cm (4”), laius ca 16 cm (6”) ja sügavus ca 12 cm (4”).
• Flintstone‘ide auto mõõdud: kõrgus ca 6 cm (2”), pikkus ca 11 cm (4”) ja laius ca 7 cm (2”).

LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
LEGO Flintstone'id - 21316L
Järgmine toode: 21319L LEGO Ideas Central Perk
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud