Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41398 LEGO Friends 4+ Stephanie maja

€ 44.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 170
Mõõdud: 28,2*26,2*7,6
Tootekood: 41398

 Astu edasi ja naudi mõnusat mängukohtingut Stephaniega! Tema ema ja isa võtavad sind oma kodus vastu. Veetke aega tema magamistoas. Aita tal peeglilaua ääres oma juukseid harjata, samal ajal kui ta näitab sulle oma spordiauhindu. On aeg väikseks suupisteks köögis – ära unusta tualettruumis käsi pesta. Mängige aias kiige peal ning avastage seejärel ratastega sõites naabruskonda.

Lastele meeldib Stephanie majas kodu mängida!

Loovad lasteaialapsed saavad õppida ehitama ning nautida seejärel lõputut rõõmsat pereelumängu koos LEGO® Friendsi Stephanie ning tema ema ja isaga.

Laske väikestel ehitajatel unustada end pereelu mängima koos LEGO® Friends 4+ Stephanie majaga (41398). Nad saavad mängida, et veedavad Stephaniega aega tema hubases magamistoas või olla hoopis ema ja isa, kes hoolitsevad oma väikse tütre ja tema koera Dashi eest. Juurdepääs kõigile osadele Ülakorrus on eemaldatav, muutes väikestele näpukestele alumise korruse ägedate detailide mängimise eriti lihtsaks. Samuti võimaldab see kahel sõbral korraga lõbutseda, kumbki saab samal ajal ühe korrusega mängida! Majal on palju armsaid omadusi, mis aitavad loovmängu ellu viia, ning samuti minikiik, mis võimaldab mängida ka majast väljaspool. Ideaalne mängukomplekt lasteiaealistele See LEGO 4+ komplekt on lõbus viis, kuidas loovad lasteaialapsed saavad õppida ehitama ning see sisaldab kahte erilist põhiklotsi, mis võimaldavad esmaehitajatel uhkustundega iseseisvalt mängukomplekte ehitada. Komplektiga on kaasas Instructions PLUS rakenduses LEGO Building Instructions, kus lapsed saavad oma loomingud digitaalsel kujul kuvada, et aidata neil arendada oma kujutlusvõimet ja ehitusoskust.

• Aita väikestel ehitajatel nautida tundidepikkust loovmängu koos 4+ Stephanie majaga (41398). Lasteaialapsed armastavad selle ehitamist ning seejärel kodu mängimist, ning LEGO® Friendsi teleseriaali stseene taasluua või hoopis ise uusi stseene luua.
• Selle mänguasjaga on kaasas LEGO® Friends Stephanie, Alicia ja Jamesi mininukud, koer, samuti kõik klotsid kahekorruselise magamistoa, tualettruumi, köögi, söögitoa ja aiakiigega maja ehitamiseks.
• Ehituskomplektiga on kaasas klotsialus ja seinaelement, mis muudavad ehitamise lihtsaks, nii et pereelumänguga saab kiiresti pihta hakata. Armsad tarvikud, nagu näiteks minisarvesai, julgustavad loovat mängu.
• See on suurepärane pühadekink lastele, kes armastavad mängida pereelu. Samuti on see äge 170 tükist koosnev komplekt ideaalne kingitus alates nelja aasta vanustele lastele, kes väärivad spontaanset preemiat.
• See 16 cm (6”) kõrgune ja 12 cm (4”) laiune 170 tükist koosneva komplekt ei võta palju ruumi. Lisaks sobib see teiste LEGO® tükkidega, nii et lapsed saavad mängulusti veelgi avardada koos teiste juba olemasolevate komplektidega.
• Sellel lõbusal mänguasjal pole patareisid vaja. Lapsed saavad lihtsalt kasti avada ning võtta sealt välja põhiklotsid, et alustada selle värvilise ja loomingulise hoone ehitamist!
• 170 tükist koosnevas mininukukomplektis on ehitus- ja mängujuhend, et aidata lastel mõista erinevate ehitusetappide otstarvet ning arendada oma ehitusoskust.
• Komplektis on klotsialus ja seinaelement, mis muudavad ehitamise lihtsaks ning innustavad laste enesekindlust, 4+ Stephanie maja on suurepärane pühadekink, et tutvustada noortele lastele LEGO® Friendsi igapäevakangelasi.
• Alates 1958. aastast vastavad LEGO® klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele ning LEGO Groupi kvaliteedinõuetele. See tähendab, et need on hõlpsasti kokkupandavad ja lihtsasti eraldatavad, kui on aeg uusi asju ehitada.
• LEGO® klotse ja osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et iga väikse ehitussõbra LEGO Friendsi mänguasi vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Friends 4+ Stephanie maja - 41398L
LEGO Friends 4+ Stephanie maja - 41398L
LEGO Friends 4+ Stephanie maja - 41398L
LEGO Friends 4+ Stephanie maja - 41398L
LEGO Friends 4+ Stephanie maja - 41398L
LEGO Friends 4+ Stephanie maja - 41398L
LEGO Friends 4+ Stephanie maja - 41398L
Järgmine toode: 41446L LEGO Friends Heartlake City loomakliinik
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud