Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41426 LEGO Friends Heartlake City pargikohvik

€ 15.90€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 224
Mõõdud: 26,2*19,1*6,1
Tootekood: 41426

 Kohtu sõpradega Heartlake City pargikohvikus. Istu laua taha ja oota, kuni Mia kohale jõuab. Sealt ta rulatades tulebki – ka orav Hazel on küüti saanud. Stephanie tuleb võtab tellimuse ning kindlasti tasub tellida südamekujuline vahvel – kohviku firmaroog! Aita Stephaniel toitu valmistada. Valmista üks smuuti. Sega kokku tainas ja küpseta seda vahvliküpsetis. See on ideaalne vahepeatus pargis.

Kaunis Pariisi stiilis kohvik loominguliseks rollimänguks

Lapsed saavad selle kena pargikohviku mängukomplekti valmis ehitada ning seejärel mängida klienditeenindust ja toiduvalmistamist või hoopis lihtsalt sõpradega koos aja veetmist.

Kas tunned last, kes armastab oma sõpradega koos aega veeta? Kingi talle Heartlake City pargikohvik (41426) ja ta saab iga päev mängida sõpradega jutustamist Pariisi stiilis kokkusaamiskohas. Nii palju mänguvõimalusi! Toiduarmastajatest lastele toob selle mängukohviku tarvikutega mängimine palju rõõmu: nad saavad kujutleda, et on teenindajad ning valmistada smuutisid ja vahvleid, et neid seejärel näljastele klientidele viia. Selle ehitusmänguasja köök on täidetud ägedate detailidega. Hingedega vahvliküpseti, joogisegisti ja toiduained aitavad lastel vallandada oma loovenergia. Lapsed saavad mängida ka rulaga sõitvat Miat ja mängida suupistet oodates mänguoravaga. Südamega mänguasjad LEGO Friendsi komplektid toovad telesaatest tuntud Heartlake‘i linna stseenid laste magamistuppa, kus nad saavad taasluua armastatud lugusid või neid hoopis ise välja mõelda. LEGO Friendsi Mia, Stephanie, Andrea, Emma ja Olivia seltsis saavad lapsed avastada oma huvisid koos sõpradega, kes on justnagu nemad ise.

• Selle Heartlake City pargikohviku (41426) abil saavad lapsed tundide viisi loova toidumängu kaudu oma isusid rahuldada. Lapsed saavad mängumenüü abil mängida teenindajat ja valmistada mängutoitu või olla hoopis suupistet nautiv klient.
• Kohviku mängukomplektiga on kaasas 2 mininukku, oravafiguur, mänguvahvliküpseti ja joogisegisti ning arvukate kohvikutarvikutega köök, mis aitavad lastel täielikult mängu sukelduda ning arendada oma jutustamisoskust.
• Lapsed saavad mängida toiduvalmistamist, laudade teenindamist või klienti. Ja kuna see LEGO® pargikohvik sobib ka kõigi teiste LEGO komplektide ja klotsidega, siis on komplekti kohandamisvõimalused lõputud.
• See sobib suurepäraselt pühade-, sünnipäevakingiks või lihtsalt spontaanseks kingiks 6-aastastele ja vanematele lastele, kes armastavad toidumänge. 224 tükist koosnev komplekt pakub rahuldust pakkuvat, kuid täiesti saavutatavat ehitusprojekti lastele, kellel pole LEGO® ehitusmänguasjadega varasemaid kogemusi.
• Kohvikuhoone on 11 cm (4”) kõrgune ja 14 cm (5”) pikkune, nii et see võtab väljapanekuna vähe ruumi. Ja kes ei tahaks seda ilusat Pariisi stiilis söögikohta, mis on varustatud ka armsate klaasustega, teistega jagada?
• Lapsed ei soovi loomingulise pargimängu osas mingisuguseid viivitusi, mistõttu on suurepärane, et kohvik ei vaja töötamiseks patareisid ning mänguga saab alustada kohe.
• Nagu kõik ägedad LEGO® Friendsi mänguasjad, on ka Heartlake City pargikohvikuga kaasas selged juhised, mida 6-aastastel ja vanematel lastel on lihtne järgida. Nii saad ise väikse puhkepausi, kuni sinu väike ehitaja hoolitseb kogu ehitustöö eest!
• Aidake lastel avastada oma huve värvikirevate LEGO® Friendsi Heartlake‘i linna mängukomplektidega. Lapsed saavad nende abil telesaatest tuntud stseene taasluua või ise lugusid välja mõelda.
• LEGO® ehituskomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele. Need on alati ühtlase kvaliteediga ja hõlpsasti ühendatavad ja seda juba alates aastast 1958.
• LEGO® Friendsi komplekte testitakse põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Friends Heartlake City pargikohvik - 41426L
LEGO Friends Heartlake City pargikohvik - 41426L
LEGO Friends Heartlake City pargikohvik - 41426L
LEGO Friends Heartlake City pargikohvik - 41426L
LEGO Friends Heartlake City pargikohvik - 41426L
LEGO Friends Heartlake City pargikohvik - 41426L
Järgmine toode: 41392L LEGO Friends Glämping
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud