Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41391 LEGO Friends Heartlake'i linna juuksurisalong

€ 16.90€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 235
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 41391

 Kas oled oma soengust tüdinenud? Sea sammud Heartlake’i linna juuksurisalongi ja lase oma soengut värskendada. Liitu LEGO® Friendsi Emmaga, kui ta stilist Nina juurde välimust värskendama läheb. Esmalt pese glamuurse kujuga kausis tema juuksed puhtaks ja seejärel haara käärid, et tema soengut värskendada. Paku talle ootamise ajaks kohvi. Viimaks lisa ka üks lips. See on stiilne koht, kus sõpradega mõnusalt aega veeta!

Loovmänguks mõeldud LEGO® Friendsi juuksurisalong tulevastele stilistidele.

LEGO® Friendsi Heartlake‘i linna juuksurisalongis võivad lapsed tundide viisi loomingulist juuksurimängu nautida.

Kas sõpradega kohtumiseks ja uudiste jagamiseks on paremat kohta kui salong? See juuksurimängukomplekt pakub küllaga ainest vahvateks kujutlusmängudeks. Selles on palju armsaid juuksurisalongitarvikuid nagu näiteks mänguföönid ja -parukad, mis virgutavad kujutlusvõimet. LEGO® Friendsi Heartlake‘i linna juuksurisalongimudeliga (41391) saavad lapsed kujutleda end kliendi ja stilisti rolli – vinged soengud ootavad oma järge. Teeninduskeskused Paljude põnevate detailidega keskustes saavad lapsed mininukufiguuridega mängujuuksurisalongi pidada. Armsate detailide seas on näiteks karbikujuline kraanikauss, juukselõikustool, stiliseerimisboks ja kassa. Kas keegi soovib lillat tukka? Suurepärased juhendid Kõigi LEGO® komplektidega on kaasas ülilihtsad paberjuhendid, kuid Heartlake‘i linna juuksurisalongi puhul saab kasutada ka täiustatud ehituslahendusi. Laadige alla rakendus LEGO® Life ja kasutage juhendit Instructions PLUS, mis võimaldab mudelit suumi-, pööramis- ja ghost-režiimis vaadata. See on ehitamine digiajastu moodi!

•● LEGO® Friendsi Heartlake‘i linna juuksurisalongi komplektiga saavad väikesed stilistid tundide viisi loovmängu nautida. Nad võivad kujutlusmängus sõprade juukseid lõigata ja stiliseerida või siis lasta kliendina omale salongis uue lõikuse teha. ● Komplekt pakatab kujutlusvõimet virgutavatest detailidest ja funktsioonidest. Komplektis on kaks mininukku, kaks juuksuritooli, juuksepesukauss ning mitmesugused tarvikud nagu näiteks juukseharjad ja parukad, mis aitavad luua tõetruu salongikeskkonna. ● Lastel on väga lõbus vaadata, kuidas mininukufiguurid salongi eri osi läbivad ja omale uue välimuse saavad. Et mängurõõmu oleks veelgi rohkem, saab stiilimuutusi teha ka teiste LEGO® komplektide minifiguuridele. ● See 235 osaga Heartlake‘i linna juuksurisalongikomplekt (41391) on ideaalne kingitus väikese ehituskogemuse ja suure kujutlusvõimega lastele. See sobib suurepäraselt sünnipäeva-, pühade- või mistahes muu erilise tähtpäeva kingituseks alates kuue aasta vanustele lastele. ● Veidi üle 11 cm (4“) kõrge ja 17 cm (6“) lai juuksurisalongimudel on piisavalt kompaktne, et seda pidevalt meelelahutuseks väljas hoida. Lapsed võivad seda ka teiste LEGO® komplektidega kombineerida, et loomingulise mängu võimalusi oleks veelgi enam. ● Heartlake'i linna mängujuuksurisalongi jaoks patareisid vaja ei lähe. Loomingulisele mängule hoo sisse saamiseks piisab lihtsatest juhenditest, väikesest ehituskogemusest ja laste kujutlusvõimest. ● Kas sinu väike ehitaja on valmis vingeks mängukogemuseks? Laadi alla rakendus LEGO® Life ja aita tal kasutada juhendit Instructions PLUS, mis võimaldab juuksurisalongi suumi-, pööramis- ja tervikvaaterežiimis vaadata. See on ehitamine digiajastu moodi! ● Lase väikestel ehitajatel tutvuda Heartlake‘i linna maailmaga, kus LEGO® Friendsi tüdrukud ootavad, et neile põnevatel kujuteldavatel seiklustel seltsi pakkuda. ● LEGO® komplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja LEGO Groupi kvaliteedinõuetele. Need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958. ● LEGO® Friendsi komplekte, klotse ja tarvikuid testitakse põhjalikult, et tagada kõigi LEGO mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Friends Heartlake'i linna juuksurisalong - 41391L
LEGO Friends Heartlake'i linna juuksurisalong - 41391L
LEGO Friends Heartlake'i linna juuksurisalong - 41391L
LEGO Friends Heartlake'i linna juuksurisalong - 41391L
LEGO Friends Heartlake'i linna juuksurisalong - 41391L
Järgmine toode: 41423L LEGO Friends Tiigri kuumaõhupalliga džunglist päästmine
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud