Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41362 LEGO Friends Heartlake'i linna supermarket

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 140
Mõõdud: 35,4*19,1*5,9
Tootekood: 41362

 Mine koos LEGO® Friendsi Olivia ja Stephaniega supermarketisse maitsvaid maiusi valima. Hüppa lahedasse mänguautosse ja asu poe poole teele. Aita Stephaniel ostukorvi lükata ja tema lemmiktoidud üles leida. Varuge kindlasti ka piisavalt tervislikke puu- ja juurvilju. Kui kaup on autosse pakitud, olete kõik ühe maiuse ära teeninud. Minge kohvikusse ja nautige maitsvat jäätist.

Selle vahva toidupoekomplektiga saab teie laps lõbusalt poes käimist matkida.

Komplekti „LEGO® 41362 Heartlake City Supermarket“ toidupood ootab sind nädalasisseoste tegema. Laske selle loomingulist mängu toetava komplektiga oma lapsel poekülastust matkida. Nad saavad sõita supermarketisse, valida kaubad, paigutada need ostukärusse ja kassas maksta. Pärast sisseostude tegemist on aeg lõõgastuda ja sõpradega kohvikus jäätist nautida. See LEGO 4+ komplekt on mõeldud koolieelikutele ja ka vanematele lastele ning kavandatud lõbusaks ja lihtsaks. Komplekti toidupood ja auto on erilisel põhiklotsidest alusel, tänu millele saavad ka esimest korda ehitajad iseseisvalt ja uhkusega ehitisi, sõidukeid ja muud ehitada. Komplektile lisatud lihtne ehitus- ja mängujuhend aitab teie noorel ostlejal mõista ehitussammude vajadust ning arendab tema kujutlusvõimet ja enesekindlust. See tuttava LEGO Friendsi sarja komplekt sobib ideaalselt LEGO klotsidega ehitamise alustamiseks. Lihtsa LEGO mängupoe juurde kuuluvad auto, eraldi kohvikuosa ja palju toiduaineid, tänu millele jagub fantaasialendu ja mängurõõmu pikkadeks tundideks. Ehituskomplektis on 2 mininukufiguuri.

• LEGO® 4+ ehitus- ja mängukomplektid on kavandatud lõbusaks ja lihtsaks, et laste enesekindlus hõlpsa ehitusprotsessi käigus kasvaks, ning need sobivad hästi LEGO klotsidega ehitamise alustamiseks.
• Komplektis on 2 mininukufiguuri: Stephanie ja Olivia.
• Selle supermarketikomplekti juurde kuuluvad hõlpsalt kokkupandav automudel, kassaaparaadiga pood ja eraldi jäätisekohvik.
• Tarvikukomplektis on sellised elemendid nagu laste poekäru, kala, serveeritud jäätised, sarvesai, pulgajäätis, porgand, pudel, õun, banaan, apelsinimahl, piim, helvesteops ja rahatäht.
• Mängusupermarketi juurde kuulub lihtne põhiklotsidest alus, mis võimaldab teie lapsel põnevas LEGO® Friendsi seiklustemaailmas kiiresti ehitamisega pihta hakata.
• Mängukomplekt LEGO® 4 + tutvustab teie lapsele nende filmilemmikute, TV-tegelaskujude ja igapäevaste kangelaste suurt universumit.
• LEGO® 4 + mängukomplektide kaubamärk oli varem LEGO Juniors ning need ühilduvad kõigi LEGO loova ehitamise komplektidega.
• Sobib ideaalselt eelkooliealistele loomingulistele lastele jõulu- või muude pühade kingiks.
• Selle ehituskomplektiga saab osa LEGO® Friendsi maailma igapäevakangelaste seiklustest ja mängida läbi põnevaid tegeliku elu stsenaariume.
• Supermarketi mõõdud: kõrgus ca 9 cm (3”), laius ca 17 cm (6”) ja sügavus ca 8 cm (3”).
• Auto mõõdud: kõrgus ca 4 cm (1”), pikkus ca 8 cm (3”) ja laius ca 4 cm (1”).

LEGO Friends Heartlake'i linna supermarket - 41362L
LEGO Friends Heartlake'i linna supermarket - 41362L
LEGO Friends Heartlake'i linna supermarket - 41362L
LEGO Friends Heartlake'i linna supermarket - 41362L
LEGO Friends Heartlake'i linna supermarket - 41362L
Järgmine toode: 41372L LEGO Friends Stephanie võimlemisetendus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud