Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41376 LEGO Friends Kilpkonnade päästemissioon

€ 19.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 225
Mõõdud: 26,2*19,1* 6,1
Tootekood: 41376

 Aita LEGO® Friendsi Olivial ja Zobol päästa hättajäänud kilpkonnapojad kivirägastikust. Käivita kilpkonna päästmise missiooniks lahe amfiibsõiduk. Toimeta kilpkonnad tagasi kaldale päästekliinikusse, kus nende murelik ema neid ootab. Aita Olivial neid läbi vaadata ja anna neile siis piima ja puuvilju. Kui nende enesetunne paraneb, võivad nad mängida liivakastis, kuni nende vennad ja õed kooruvad.

Lase oma pisikesel kangelasel hädas olevaid kilpkonni aidata.

Päästemissioonikomplektiga „LEGO® Friends 41376 Turtles Rescue Mission“ inspireerite oma väikest loomaarmastajat kangelastegusid korda saatma. Selles päästekomplektis on lahe amfiibsõiduk, millega saab merd mööda saarele hättajäänud kilpkonnade juurde minna ja nad tagasi rannikule kliinikusse toimetada. Läbivaatusvoodi ja meditsiinialaga kliinikus kilpkonni turgutades saab teie laps oma hoolitsevat külge näidata. Kliiniku all on liivakast, kus kilpkonnapojad saavad oma ema valvsa pilgu all mängida ja ringi sagida. Nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusega LEGO Life kasutatava juhendi Instruction PLUS abil ehitades saab laps väga meeldiva ehituskogemuse. Hõlpsasti kasutatav intuitiivne ehitusjuhend võimaldab vastavat erirežiimi rakendades loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida, suumida ja pöörata. Instructions PLUS on noorele ehitajale väga hea lahendus, kuna võimaldab ehitusjuhiseid andes lapsel iseseisvamalt asjadega hakkama saada. Selles loomingulistele lastele sobivas ehitus- ja mängukomplektis on mininukufiguur, robotifiguur ja neli kilpkonnafiguuri.

• Komplektis on Olivia mininukufiguur, lisaks robot Zobo figuur ja neli kilpkonna.
• Komplektis on amfiibauto, tugedel rannakliinik läbivaatusala ja liivakastiga ning saaremoodul.
• Tarvikukomplektis on kaks kilpkonnamunakoort, päästevest, päästerõngas, ruupor, piimapudel, süstal, apelsinimahl, arbuus ja pall.
• Innustage oma pisikest ehitajat LEGO® päästemissiooni ette võtma.
• Aidake oma lapsel uurida, kuidas loomade heaolu tagada.
• Kui täiendada seda LEGO® Friendsi komplekti seikluskomplektidega „41378 Dolphins Rescue Mission“, „41380 Lighthouse Rescue Center“ ja „41381 Rescue Mission Boat“, on mäng veelgi põnevam ja lõbusam.
• Rakendusega LEGO® Life saab kasutada intuitiivset juhendit Instructon PLUS. See aitab ehitada ka pisematel lastel, võimaldades kasutada hõlpsaid suumimise, pööramise ja kujutamise funktsioone ning loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida.
• LEGO® Friendsi komplektid toetavad loomingulist mängu ning teevad ehitamise põnevaks ja lõbusaks.
• Sobib ideaalselt loomingulistele lastele jõulu- või muude pühade kingiks.
• Selle nii tüdrukutele kui ka poistele mõeldud komplektiga saab osa LEGO® Friendsi maailma igapäevakangelaste seiklustest ja mängida läbi põnevaid tegeliku elu stsenaariume.
• Amfiibsõiduki mõõdud: kõrgus ca 4 cm (1”), pikkus ca 10 cm (3”) ja laius ca 6 cm (2”).
• Kliiniku mõõdud: kõrgus ca 12 cm (4”), laius ca 15 cm (5”) ja sügavus ca 9 cm (3”).

LEGO Friends Kilpkonnade päästemissioon - 41376L
LEGO Friends Kilpkonnade päästemissioon - 41376L
LEGO Friends Kilpkonnade päästemissioon - 41376L
LEGO Friends Kilpkonnade päästemissioon - 41376L
LEGO Friends Kilpkonnade päästemissioon - 41376L
Järgmine toode: 41379L LEGO Friends Heartlake City restoran
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud