Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41445 LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto

€ 29.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 304
Mõõdud: 35,4*19,1*7,0
Tootekood: 41445

 Soovid hoida lemmikloomahuvilist last õnnelikult mängimas tundideks? Kingi talle Loomakliiniku kiirabiauto (41445). See LEGO® Friendsi loomapäästekomplekt pakub mitmeid võimalusi ja sisaldab kahte mininukku, sobides spontaanseks kingiks poistele ja tüdrukutele, kes armastavad lemmikloomadega mängida.

Mugav mängukomplekt
Selles komplektis on palju detaile, mis on sobilikud vahvateks igapäevasteks mängukordadeks. Lapsed saavad uurida kassi metsamaja või alustada päästeoperatsiooni, kui kassipoeg kukub jõkke. Tore hammasrattafunktsioon muudab vee kiirevoolulisemaks ja lisab pinget. Lapsed saavad langetada korvi, et tõsta kassipoeg üles ja päästa päev!

Palju realistlikke detaile, mida uurida
Kiirabiautol on liigendpaneel, et loovmäng saaks sees hõlpsalt jätkuda. Armsad tarvikud aitavad muuta loomade eest hoolitsemise mängu lastele usutavamaks. Tutvusta poistele ja tüdrukutele LEGO Friendsi maailma, kus nad õpivad, et oma sõpradega koostööd tehes saavad nad töö alati tehtud.

Loomakliiniku kiirabiauto (41445) komplekt sisaldab armsat, klotsidest ehitatud metsamaja ja päästesõidukit, et innustada loomapäästeteemalisi lugusid ja meeskonnatööd.
Selles LEGO® Friendsi loomapäästekomplektis on kaks mininukufiguuri, kass ja kassipoeg ning laste mänguküülik, lisaks palju vahvaid loomaarstitarvikuid kaasahaarava mängukogemuse tagamiseks.
See komplekt sobib lühikesteks igapäevasteks mängukordadeks. Selles on ämber, et tõsta kassipoeg kärestikust välja, kiirabiauto koos loomaarstikomplektiga ja metsamaja, mida lapsed saavad loomade abiga uurida.
See lõbus komplekt sobib spontaanseks kingituseks vähemalt 6-aastastele loomasõpradest lastele, kes väärivad preemiat. Ehitusteadmisi pole vaja – LEGO® Friendsi mänguasjadega on kaasas selged, üksikasjalikud juhised.
Kiirabiauto on 8 cm kõrge ja 12 cm pikk, nii et seda saab kodus või kaugemal lemmikloomade päästmiseks hõlpsalt kaasas kanda! See sobib tõeliselt loominguliseks mänguks kokku ka teiste LEGO® komplektidega.
Kiirabiautol on külgmine liigendpaneel, et väikesed sõrmed mahuksid auto sees mängima. Komplektis on ka põhjalik loomaarstikomplekt, kuhu kuuluvad stetoskoop, röntgen, jääkott ja otoskoop, et muuta mäng lastele usutavamaks.
Ülestõmmatava ämbri ja pöörleva kärestiku funktsioonid lisavad sellele loomapäästekomplektile põnevust ja aitavad muuta selle hea hinna ja kvaliteedi suhtega pühade- või sünnipäevakingituse lastele eriliseks.
Loomakliiniku kiirabiauto sobib kokku komplektidega Loomakliiniku päästebagi (41442) ja Heartlake City loomakliinik (41446), et hoolitsevat LEGO® Friendsi loomapäästemängu veelgi avardada.
LEGO® mänguasjakomplektid vastavad tööstusharu rangetele standarditele, et tagada nende kokkusobivus ning klotside kindel ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® klotse ja komponente testitakse kõikvõimalikul moel, et need vastaksid rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
LEGO Friends Loomakliiniku kiirabiauto - 41445L
Järgmine toode: 41398L LEGO Friends 4+ Stephanie maja
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud