Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41388 LEGO Friends Mia suvine südamekarp

€ 9.90
Hetkel otsas
Vanusele: 6+
Koosneb: 85
Mõõdud: 20,0*19,0*7,0
Tootekood: 41388Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Mine koos LEGO® Friendsi Miaga randa. Aita tal labida ja ämbriga kilpkonnapoja jaoks liivaloss ehitada. Otsi LEGO rannast torni jaoks lipp ja sissepääsu kaunistamiseks merekarp. Aita sõpradel pärast rasket tööpäeva end merre jahutama minna. Pakkige seejärel osad kokku ja võtke need LEGO südamekarbis endaga kõikjale kaasa.

Võta Mia päikesepaiste endaga kõikjale kaasa!

Südamekarbikomplektis „LEGO® Friends 41388 Mia’s Summer Heart Box“ on armas liivaloss, mida Mia kilpkonnapojale mängimiseks kohandab. See on Mia värvides ja sellel on rannarätiku kujuga dekoratiivne nimeplaat. Kaas aitab hoida tegelaskujud püsti, kui nad kilpkonna mängukodu ehitavad. Karbis on sinistest klotsidest põhi, mis meenutab merd. Lase oma LEGO Friendsi fännidel mängida Miat ja kilpkonna, kes pärast rasket ehituspäeva end vette jahutama lähevad. Nad saavad osad kaanega suletavasse südamekarpi pakkida ja nautida rannaseiklusi kõikjal, kuhu lähevad. Selles südamekarbis on hõlpsasti kasutatav ehitusjuhend, Mia mininukufiguur ja kilpkonnafiguur.

• Selles rannamängukomplektis on Mia mininukufiguur ja kilpokonnafiguur.
• Komplektis on kokkupandav Mia värvides ja dekoratiivse nimeplaadiga karp ning kokkupandav liivaloss.
• Selle komplekti LEGO® Friendsi tarvikukomplektis on rannakarp ja lipp.
• LEGO® Friendsi fännid saavad panna kõik asjad armsasse LEGO südamekarpi ja võtta need kõikjale kaasa, et ka teel olles mängu nautida.
• LEGO® Friendsi komplektid toetavad loomingulist mängu ning teevad ehitamise põnevaks ja lõbusaks.
• Lastel on võimalus lisada sellele lahedale LEGO® südamekarbile Andrea suvine südamekarp (41384), Emma suvine südamekarp (41385), Stephanie suvine südamekarp (41386) ja Olivia suvine südamekarp (41387) ning tutvuda lähemalt kõigi Heartlake‘i linna sõpradega.
• Selle ehituskomplektiga saab osa LEGO® Friendsi maailma igapäevakangelaste seiklustest ja mängida läbi põnevaid tegeliku elu stsenaariume.
• Südamekujulise hoiukarbi mõõdud: kõrgus ca 3 cm (1“), laius ca 7cm (2“) ja sügavus ca 7cm (2“).

LEGO Friends Mia suvine südamekarp - 41388L
LEGO Friends Mia suvine südamekarp - 41388L
LEGO Friends Mia suvine südamekarp - 41388L
Järgmine toode: 41354L LEGO Friends Andrea südamekarp
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud