Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41425 LEGO Friends Olivia lilleaed

€ 7.90€ 9.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 92
Mõõdud: 14,1*12,2*4,6
Tootekood: 41425

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Sea end valmis taimejahi ekspeditsiooniks! Liitu Olivia ja tema hamstriga Rumble Olivia leiutatud ägedas sõidukis, kuni ta korjab haruldasi metsalilli, mida oma kasvuhoonebaasis hiljem uurida. Näita Zobole, kuidas taimede eest hoolitseda. Ta võib oma hargi abil umbrohtu välja juurida ning kasutada taimede kastmiseks oma ämbrit. Ava kasvuhoone aken ning lase päikesevalgusel lilli toita.

See aiamängukomplekt pakub väikestele botaanikutele hulgaliselt lillelusti.

Luba väikesed botaanikud taimejahile selle lihtsasti ehitatava LEGO® lilleaiaga, millega on kaasas kasvuhoone, tarvikud ja sõiduk.

Toeta laste loodusarmastust selle LEGO® Friendsi Olivia lilleaiaga (41425). Lapsed saavad kujutada ette, et nad seiklevad mööda maad ja otsivad Oliviale uurimiseks haruldasi lilli. Nad saavad lõbusalt sõidukiga ringi sõita ning tagasi Olivia kasvuhoonesse jõudes saavad nad mängult aidata LEGO Friendsi robotabilisel Zobol õitsevate lillede eest aiatarvikuid kasutades hoolitseda. Muuda mänguaeg värvikirevamaks 92 osast koosnevat mänguaeda on lihtne ehitada ka lastel, kellel on vähe kogemusi klotsidega ehitamisel. Seetõttu sobib see suurepäraselt sünnipäevakingiks lastele, kes pole LEGO mänguasjadega seni kokku puutunud. Imeilusad mängutaimed toovad värvi igale kirjutuslauale ning tänu komplekti väikestele mõõtmetele võtab väljapanek vähe ruumi. Tervita LEGO Friendsi tüdrukuid Tere tulemast Heartlake‘i linna, kus lapsed saavad osaleda põnevatel missioonidel, tegeleda oma huvidega või lihtsalt viie imetoreda tüdruku – Mia, Olivia, Emma, Stephanie ja Andrea – ja kõigi nende karvaste sõpradega koos aega veeta

• Tunned mõnd rohenäpust last? Nüüd saad nende õuearmastuse selle lõbusa LEGO® lilleaiakomplektiga ka siseruumidesse tuua. Luba neil minna Oliviaga taimejahile ning seejärel kasvuhoones oma leidude eest hoolt kanda.
• Olivia lilleaed (41425) sisaldab kokkupandavat mininukufiguuri, talunikuroboti figuuri, armsat hamstrifiguuri, taimede kogumiseks mõeldud mängusõidukit ja kasvuhoonet, kus lapsed saavad mängida lillede ja puuviljade kasvatamist.
• Lase lastel sukelduda loovmängu ning sõita ägeda sõidukiga mööda ilma ringi ja koguda mängutaimi ja kasutada Olivia kasvuhoones taimede eest hoolitsemiseks ja nende uurimiseks armsaid aiandustarvikuid.
• 92 tükist koosnev põhikomplekti ehitamine käib kiiresti, nii et loova rollimänguga saab alustada vaid minutitega. Seetõttu sobib see suurepäraselt sünnipäeva- või jõulukingiks või lihtsalt preemiaks kõigile 6-aastastele ja vanematele noortele botaanikutele.
• Mängusõiduk on 4 cm kõrgune (1”) ja 6 cm pikkune (2”) ning kasvuhoone on 7 cm (2”) kõrgune ja 4 cm (1”) laiune, nii et komplekti saab lihtsasti seljakotti pista, et vahetunni ajal või sõbra juures üks kiire taimemäng teha.
• Selle lõbusa mänguasjaga mängimiseks ei ole patareisid vaja, nii et loovmänguga saab alustada kohe. Rakendada tuleb vaid laste kujutlusvõimet ning taimejahi missioon ärkabki ellu.
• Tutvusta lastele lõbusat LEGO® Friendsi maailma. Väikeste kiiresti kokkupandavate komplektide või suuremate erinevate funktsioonidega toodete abil saavad lapsed taaselustada telesaatest nähtud stseene või luua ise lugusid.
• LEGO® ehituskomplektid lastele vastavad tööstusharu kõrgeimatele standarditele ja kvaliteedikriteeriumidele, et kõik LEGO klotsid ja detailid oleksid alati ühesugused, kokkusobivad ning iga kord hõlpsalt ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO® Group kukutab, kuumutab, muljub, väänab ja analüüsib oma klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
LEGO Friends Olivia lilleaed - 41425L
Järgmine toode: 41682L LEGO Friends Heartlake City kool
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud