Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41387 LEGO Friends Olivia suvine südamekarp

€ 9.90
Hetkel otsas
Vanusele: 6+
Koosneb: 93
Mõõdud: 20,0*19,0*7,0
Tootekood: 41387Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Õhus on kuulda särinat. Liitu Zobo ja LEGO Friendsi Oliviaga, kes rannal suvist grillipidu naudivad. Olivia püüab oma tehnikanuti abil lahedat kaasaskantavat grillikomplekti välja mõelda. Kuid ära lase rannalõbudel tähelepanu eemale viia, nagu juhtus Zoboga. Tema vorst on nüüd kõrbenud. Õnneks jagab Olivia lahkelt enda oma. Pakkige osad kokku ja võtke need LEGO südamekarbis endaga kõikjale kaasa.

Võta Olivia päikesepaiste endaga kõikjale kaasa!

Komplektiga „LEGO Friends 41387 Olivia’s Summer Heart Box“ saab teie väikene rannamõnude nautimist mängida. Selles südamekarbis on armas grillimängukomplekt Olivia ja Zoboga, kes rannas kuumi viinerisaiu nautida plaanivad. See on Olivia värvides ja sellel on rannarätiku kujuga dekoratiivne nimeplaat. LEGO Friendsi tegelased saab kaanega kinnitatavasse karpi püsti panna. Karbis on sinistest klotsidest põhi, mis meenutab merd. Lase oma Friendsi fännidel kujutleda, kuidas Olivia ja Zobo pärast grillikuumuses higistamist end vette jahutama lähevad. Seejärel saavad nad osad kaanega suletavasse karpi pakkida ja nautida rannaseiklusi kõikjal, kuhu lähevad. Selles südamekarbis on hõlpsasti kasutatav ehitusjuhend, Olivia mininukufiguur ja robotifiguur.

• Komplektis on Olivia mininukk ning robotifiguur.
• LEGO Friendsi karbikomplektis on kokkupandav Mia värvides ja dekoratiivse nimeplaadiga karp ning kokkupandav viinerisaia grillimise seade.
• Selle LEGO® Friendsi komplekti tarvikuelementide hulgas on viinerisai ja kõrbenud viiner.
• LEGO® Friendsi fännid saavad panna kõik asjad armsasse LEGO südamekarpi ja võtta need kõikjale kaasa, et ka teel olles mängu nautida.
• LEGO® Friendsi komplektid toetavad loomingulist mängu ning teevad ehitamise põnevaks ja lõbusaks.
• Lastel on võimalus lisada sellele lahedale LEGO® südamekarbile Andrea suvine südamekarp (41384), Emma suvine südamekarp (41385), Stephanie suvine südamekarp (41386) ja Mia suvine südamekarp (41388) ning tutvuda lähemalt kõigi Heartlake‘i linna sõpradega.
• Selle ehituskomplektiga saab osa LEGO® Friendsi maailma igapäevakangelaste seiklustest ja mängida läbi põnevaid tegeliku elu stsenaariume.
• Südamekujulise hoiukarbi mõõdud: kõrgus ca 3 cm (1“), laius ca 7cm (2“) ja sügavus ca 7cm (2“).

LEGO Friends Olivia suvine südamekarp - 41387L
LEGO Friends Olivia suvine südamekarp - 41387L
LEGO Friends Olivia suvine südamekarp - 41387L
Järgmine toode: 41388L LEGO Friends Mia suvine südamekarp
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud