Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41395 LEGO Friends Sõpruse buss

€ 79.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 778
Mõõdud: 28,2*54*9,1
Tootekood: 41395

 Kinnita turvavöö ja naudi sõprusebussis oma elu lahedaimat maanteereisi. Mine veeda koos oma parimate sõpradega aega bussi, milles on olemas kõik, mida hing ihaldab – isegi väljatõmmatav bassein ja liurada. Lükka ülaosa tahapoole, et pääseda vannituppa, kööki ja söögitubadesse. Aita tüdrukutel bussi ülakorrusele ronida ja pane nad vooditesse, kust nad saavad läbipaistva katuse all lamades taevatähti vaadata.

Lapsed saavad koos oma parimate sõpradega seikluslikke bussireise nautida.

Laske lastel selle vanaaegses stiilis LEGO® bussiga mööda maailma ringi sõita. See paljude funktsioonidega mängukomplekt pakub lõpmatult laheda ja loomingulise mängu võimalusi.

Mis sünnib, kui paneme kokku vana Londoni bussi, nukumaja ja sõprademaagia? LEGO® Friendsi sõprusebuss (41395). Inspireeri innukaid lapsi uusi horisonte uurima ja avastama. Selles mängubussis on ruumi kõige vajaliku jaoks (nagu näiteks tennisereketid ja -võrk) ning loomulikult ka kõige tähtsama reisivarustuse – parimate sõprade – jaoks. Võimalustemaailm Selle võimalusterohke mängukomplektiga saavad lapsed osa kõigist põneva bussireisi aspektidest, alates sõiduki parandamisest ja kohandamisest, lõpetades tähtede vaatlemise ja metsloomadega kohtumise ning liurajast laskumise ja vannis lõõgastumisega. Juurdepääs kõigile osadele See on suurepärane komplekt lastele, kes armastavad nukumaju, miniatuurseid tarvikuid ja loomingulist mängu. Ülakorrusepaneeli saab lükata tahapoole, tänu millele pääseb hõlpsasti ligi all olevatele lahedatele eluruumidele. Kas otsite head kingitust väikesele mehhaanikule, kes soovib oma imeliste sõidukite garaaži täiendada? Siis olete õiges kohas! Laske väikestel ehitajatel ülilahedal bussireisil LEGO Heartlake’i linna uurida ja avastada.

•● Selle LEGO Friendsi sarja komplektiga saavad loovad lapsed sõita vingele seiklusretkele. Võimalusterohkes mininukubussis, millel on palju lahedaid omadusi ja mille juurde kuuluvad mitmesugused tarvikuid, on lastel lõpmata palju loovmänguvõimalusi. ● Selles mängubussis on LEGO® Friendsi Stephanie, Mia ja Olivia mininukk. Heartlake‘i linna tüdrukutega koos vahvaid funktsioone ja mininukutarvikuid uurides saavad loovad lapsed oma kujutlusvõimel lennata lasta. ● Lapsed võivad kujutleda, et jagavad sõpradega magamistuba, veavad vintsiga katkiseid autosid, sulistavad mullivannis või vaatavad ülemisel korrusel taevatähti. Ülapaneeli saab lükata tahapoole, et pääseda ligi mininukuvooditele. ● See LEGO Friendsi bussikomplekt (41395) sobib suurepäraselt sünnipäevakingituseks alates kaheksa aasta vanustele lastele, kes armastavad väikese viguriga mängusõidukeid ja kellel on pisut ehituskogemust. Selle ehitamine on väga põnev ning lapsed tunnevad selle kokkupanemise üle uhkust. ● Bussis on palju mininukutarvikuid, kuid kuna see on piisavalt ruumikas – kõrgus ca 14 cm (5“) ja laius ca 30 cm (11“) –, mahutab see ka muid LEGO® osi, mida lapsed kaasa pakkida soovivad. See vahva mängumudel sobib kokku kõigi LEGO komplektidega. ● Sõidu juurde kuulub dünaamiline mäng. See pole liikumatu bussimudel, vaid laste mängubuss, mille kõiki rattaid saab päriselt pöörata. Patareisid pole vaja – selle LEGO® Friendsi bussi paneb liikuma kujutlusvõime. ● Selle mängubussikomplektiga on kaasas hõlpsasti järgitavad juhendid, tänu millele pääsevad ka need lapsed, kes LEGO® komplektide ja ehitamisega alles alustavad, kiiresti bussiga teele rollimänguseiklusi nautima. ● Innusta lapsi osalema Heartlake‘i linna seiklusretkedel, mille käigus nad saavad uurida ja avastada koos oma parimate sõpradega uusi horisonte ja huvialasid. ● Alates aastast 1958 vastavad LEGO® klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja väga hästi kokkupandavad ning sama vastupidavad kui LEGO Heartlake‘i linna sõprussidemed. ● LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi lastele mõeldud LEGO® ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Friends Sõpruse buss - 41395L
LEGO Friends Sõpruse buss - 41395L
LEGO Friends Sõpruse buss - 41395L
LEGO Friends Sõpruse buss - 41395L
LEGO Friends Sõpruse buss - 41395L
Järgmine toode: 41396L LEGO Friends Kutsikate mänguväljak
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud